Bývalý spolužák Obamy potvrzuje jeho homosexualitu, předpovídá co bude dál s Bidenem a varuje před 4. volebním obdobím Obamy

Bývalý spolužák Obamy potvrzuje jeho homosexualitu, předpovídá co bude dál s Bidenem a varuje před 4. volebním obdobím Obamy

V USA se všeobecně ví, že Biden je pouhou demencí trpící loutkou, za jejíž provázky tahá Obama. V podstatě tak nyní zažíváme 3. volební období Obamy, který má ambice pokračovat i po roce 2024.

Jenže současná loutka je nejen příliš opotřebovaná, ale také zdiskreditovaná, neboť skandály stran korupce Bidenových již nebude možné před jeho voliči dlouho udržet.

Mainstream sice o skandální korupci zarytě mlčí, nicméně mimo něj i v Kongresu jde o velmi diskutované téma.

Bývalý Obamův spolužák nyní potvrzuje to, co mnozí z nás už dlouho tuší: Biden je v situaci, kdy bude muset odstoupit minimálně z kandidatury na prezidenta v roce 2024, ale možná bude dokonce nucen také odstoupit z postu prezidenta a nechat „dovládnout“ Kamalu Harrisovou.

O všem, co si nyní přečtete níže, již v roce 1984 hovořil bývalý agent KGB Jurij Bezmenov, který potvrdil, že současná destrukce nejen USA, ale celého západního světa, byla plánovaná a řízená již dlouhé roky.

Jistě není náhoda, že ve stejnou dobu, kdy před touto destrukcí varoval, studoval Obama na univerzitě, kde ho však nikdo nikdy neviděl…

Wayne Allyn Root,  bývalý Obamův spolužák k tomu píše:


Jsem Obamův spolužák z Kolumbijské univerzity, ročník ’83. Jsem také autorem  nejprodávanější vázané knihy v Americe v roce 2012, „The Ultimate Obama Survival Guide“.

Vždycky jsem měl Obamovo číslo. Chápu, co ho motivuje. Chápu jeho cíle.

Za prvé, pojďme odstranit „gay problém“ z cesty. Ve svých rozhlasových i televizních pořadech jsem 15 let informoval o tom, že moji bohatí přátelé v Chicagu vždy říkali: „Obama navštěvoval gay lázně a gay kluby. Všichni jeho známí ví, že Obama je gay.“

Teď, když jsme slyšeli od Obamova životopisce, že Obama psal o svých každodenních homosexuálních fantaziích, myslím, že je docela jasné, že moji kamarádi z Chicaga měli pravdu.

Ale o gaye nejde. Problémem je zde podvod. Pokud je Obama ve skutečnosti gay, pak lhal americkému lidu od prvního dne. Sám sebe vylíčil jako šťastně ženatého rodinného muže s manželkou a dvěma krásnými malými dcerami. Tomu se říká podvod.

Ale to všechno jsou maličkosti. To není velký příběh.

Proč na něčem z toho nyní záleží? Protože Joe Biden je mozkově mrtvá loutka. Toto je třetí funkční období Obamy. Důkazem je, že všichni znovu prožíváme noční můru Obamovy ekonomiky.

Skvělé pro Wall Street a miliardové nadnárodní korporace. Ale katastrofa pro americkou střední třídu a Main Street.

Za druhé, Biden rychle mizí – a každý to může vidět. Ve stejné době, kdy Bidenovo kognitivní zdraví padá volným pádem, se ze skříně vylévá veškerá jeho korupce z minulosti.

Biden skončil. Je to přípitek. Do roku 2024 to nikdy nedotáhne.

Někdy na podzim bude mít Biden velmi veřejnou „epizodu“ a bude hospitalizován. Brzy poté on (nebo Jill) oznámí, že odstupuje ze „zdravotních důvodů.“

Kdo ho nahradí? Buď Michelle Obamová, nebo Gavin Newsom. Ale ať už to bude kdokoliv, Obama bude rozhodovat ze svého nedalekého sídla ve Washingtonu DC. Proto je tento příběh důležitý.

Obama je konečným „mandžuským kandidátem.“ Gay není důležitý. Důležité je, že byl vychováván k tomu, aby se stal prezidentem podporovaným Deep State a komunistickými, fašistickými a globalistickými nepřáteli Spojených států.

Důležité je, že Obama je radikální neomarxistický tyran provádějící zničení Ameriky.

Obama byl ve svých prvních dvou funkčních obdobích krotký. Žábu „pomalu vařil.“  Trump ale jeho plán zhatil. Nyní se Obama snaží zničit tuto zemi tak rychle, jak jen může, než bude mít Trump druhou šanci napravit škody.

A zároveň Obama koordinuje útoky na Trumpa, aby ho buď uvěznil, zabil, nebo diskvalifikoval.

Mým hostem v mém pořadu „America’s Top Ten Countdown“ na Real America’s Voice TV minulý týden byl bývalý guvernér státu Illinois Rod „Blago“ Blagojevič. Sídlo guvernéra Blaga bylo prohledáno týmem FBI Swat. Zní vám to povědomě?

Upozornil jsem „Blaga“, že Obamovy otisky prstů jsou všude na jeho rámu… a razie FBI SWAT… a dlouhý trest odnětí svobody. Obama to na něj nastražil. Obama mu vzal svobodu.

Požádal jsem ho, aby se vyjádřil. Blago hlásil: „Obama zorganizoval schůzku, která vedla k mému zatčení.“

Chápete to teď? Je to přesně to samé, co se děje prezidentu Trumpovi. Stejné razie FBI, pronásledování, falešná práce. Stejné vyzbrojování vlády s cílem zničit Obamovy politické protivníky.

Vždycky jsem říkal, že klíčem k pochopení Obamy je jeho působení na Kolumbijské univerzitě.

Za prvé, je tu záhada „Ghost of Columbia“. Byl jsem na právnickém, politologickém oboru. Stejně tak Obama. Musel být ve stejných třídách jako já.

Ale nikdy nebyl v jedné třídě. Nikdy jsem se nesetkal s Obamou, nikdy jsem ho neviděl, nikdy jsem o něm neslyšel, nikdy jsem se nesetkal s nikým, kdo by ho tam viděl.

Obama nastoupil, tak proč ho nikdo nikdy neviděl? Můj kvalifikovaný odhad je, že Obama byl v Sovětském svazu. Columbia měla „sesterskou školu“ v Moskvě. To by byla jediná skutečná odpověď na to, proč byl Obama v Kolumbii viděn jen zřídka, pokud vůbec.

Byl tehdy vychováván nepřáteli Ameriky.

Za druhé, v Columbii jsme se dozvěděli o plánu na zničení Ameriky zvaném „Cloward Piven.“ Vsadím se, že Obama strávil dva roky v Sovětském svazu v naší „sesterské škole“ a stal se světovým expertem. Rozhlédněte se kolem sebe. Všechno, co se dnes děje v Americe, je Cloward Piven…

Otevřené hranice, které přivádějí do naší země miliony cizinců, navždy mění naši demografii. Exploze sociálních dávek a záchranných balíčků. The Green New Deal. Zničení naší armády.

Plány na pandemické lockdowny, omezení v oblasti změny klimatu a digitální měna centrálních bank. Cenzura, zákaz disentu a vyzbrojování vlády proti konzervativcům a křesťanům. Destrukce policie. Zločinci vyvázli bez kauce.

Kritická rasová teorie a transgenderové vymývání mozků. Pronásledování rodičů PTA. Konzervativci a křesťané jsou klasifikováni jako „domácí teroristé“.

Zatýkání politických oponentů. 87 000 nových agentů IRS. Je to všechno o plánu na zničení Ameriky Cloward Piven a kontrole na komunistické úrovni.

Zní vám to povědomě? To je to, co se Obama, „mandžuský kandidát“, naučil v Sovětském svazu od těch nejlepších. Tento muž byl od prvního dne vychováván komunistickými a globalistickými nepřáteli Ameriky. Byl poslán, aby nás zničil.

Nyní pracuje v zákulisí, aby práci dokončil. Je to muž, který nařídil špehování Trumpa. Rámování Trumpa. Teď je to on, kdo řídí nepřetržité vládní útoky proti Trumpovi. Stejně jako to udělal Blagovi.

Takže to, že je Obama gay, je ta nejmenší z našich obav. Amerika je ničena. Obama je kořenem každé zlé věci, která se děje.


Tolik vyprávění spolužáka, který však – i když studoval ve stejnou dobu na stejné univerzitě – Obamu během studií nikdy neviděl.

Pro nás je podstatné, že EU coby oddaná kolonie razí tutéž politiku, jakou prosazuje US Deep state skrz Obamovy loutky. Jakmile půjdou USA ke dnu, vezmou s sebou tamtéž i oddané kolonie.

Politika EU kopíruje politiku USA ve všem – od „wokismu,“ přes Green deal, LGBTQ agendu až po otevřené hranice a výměnu obyvatel. Vzhledem k cíleně vytvořené závislosti na USA půjde zároveň ke dnu i EU.

Tedy destruktivní politika evropských vlád je zcela záměrná a bude i nadále pokračovat, pokud budeme  kolonií USA. A tou budeme dokud bude existovat EU, kdysi založená právě na popud US Deep state.

Plán na zničení Ameriky tak není jen o Americe, ale o všech oddaných lokajských koloniích. Jde o dlouholetý plán, v jehož kontextu je tedy vznik multipolárního světa zcela logický.

Jen málokdo totiž chce, aby ho USA a EU stáhly na dno s sebou…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Bývalý spolužák Obamy potvrzuje jeho homosexualitu, předpovídá co bude dál s Bidenem a varuje před 4. volebním obdobím Obamy

  1. Teploš a zároveň oddaný moslim – presne ako Trudeau. Dôkazy o jeho islamskej viere, čo aj nepriame, sú nesporné. Vygooglite si fotky, na ktorých sa Obama /čestný hosť tohtoročného US Open/ klania vtedajšiemu saudskoarabskému kráľovi až po zem! Práve tento Keňan vychovaný v Indonézii radikálne zrýchlil islamizáciu USA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout