Streets of Philadelphia: Plné ulice narkomanů, užívajících veterinární sedativum (video)

Streets of Philadelphia: Plné ulice narkomanů, užívajících veterinární sedativum (video)

Nelze si při pohledu na tyto záběry nevzpomenout na chronicky známou písničku, při níž si už ovšem nepůjde vybavit jiné záběry než ty aktuální, údajně natočené před pár dny.

Podle informací není důvodem těchto konkrétních zombie v ulicích pouze fentanyl, ale především jistá veterinární droga, o jejímž šíření se hovoří zejména ve vztahu k množícím se „zombie“ v ulicích Philadelphie.

Krátce před volbami se nyní snaží média upozornit na celkový stav měst, která jsou demokratickými baštami. Jak je možné, že pouze v nich můžeme vidět podobné záběry?

Philadelphia byla podle informací již v loňském roce silně zasažena veterinárním sedativem xylazinem, známým také jako epidemie „tranq“.  Jde tedy zřejmě o jednu z náhražek nyní již na trhu chybějícího heroinu.

Jeho přísun do USA razantně poklesl po odchodu NATO z Afghánistánu. Podobná situace by brzy měla nastat i v Evropě, kam se ještě nějaké zbytky z poslední (loňské) úrody dostávají, většinou s pokračující invazí z této země.

Streets of Philadelphia:

Problémy jsou ovšem soustavně hlášeny z mnoha demokratických bašt, například i aktuální obrázky ze Seattlu ukazují, že ani na severu nejsou bezdomovci v ulicích nic neobvyklého:

Nyní se blíží zima, bude tedy zajímavé sledovat, jak se s ní ve městech plných bezdomovců (zejména těch na severu) popasují. Pokud bude v USA stejně krutá zima, jaká tam panovala vloni, pak je prakticky jisté, že budou z ulic denně sbírat umrzlé narkomany.

A jak vidíte na  záběrech níže z Bostonu, tak i zde je mnoho bezdomovců, nicméně také (asi jako všude jinde) spousta prázdných domů. Ty pak výhodně odkupuje investiční gigant BlackRock.

Lze předpokládat, že v těchto domech budou nabízeny sdílené byty za vysoký nájem, který „spolkne“ značnou část později zaváděného nepodmíněného základního příjmu – přesně podle představ WEF.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Streets of Philadelphia: Plné ulice narkomanů, užívajících veterinární sedativum (video)

  1. americký sen mamonu a konzumu už nefunguje? jajááááj, čo budú teraz libtardi vzývať, akého Boha? v reichu zas plno pakošov a Negrov, zachvíľu celá Európa zaplavená farebnými invazistami, sme to doštrngali po vyše 30-tich rokoch…

  2. Kde je příčina,kdo za to z velké části může ? Všechny ty šmakulády ale i jiné nelegální tovary se vozí v dopravě označené TIR beztresně a bez kontrol.Mají to dobře vymšleno .Neplatí se clo a hlavně v tranzitních krajinách zboží není, ani nesmí být kontrolováno. Jen doprovodné papíry ,razítko a jede se dál.
    https://www.celnisprava.cz/cz/clo/celni-rizeni/tranzit/Stranky/karnet-tir.aspx
    https://otevrisvoumysl.cz/corbettuv-report-pamatujete-si-co-se-stalo-tesne-pred-11-zarim-deje-se-to-znovu/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout