Německo: Afričan útočil na policisty, ti skončili v nemocnici, vetřelec byl ihned puštěn na svobodu

Německo: Afričan útočil na policisty, ti skončili v nemocnici, vetřelec byl ihned puštěn na svobodu

Další případ opět potvrzuje, že (nejen) německá justice využívá politiky dvojího metru, kdy jsou „multikulturně obohacující“ jedinci propouštěni i za závažné trestné činy, přičemž v případě tech nejzávažnějších jsou vysláni na pár měsíců či let do psychiatrického sanatoria.

K dalšímu incidentu došlo v Tübingenu, kde Afričan nejprve bil kolemjdoucí zámkem na kolo a pak zaútočil na  policisty. Jednoho policistu zranil tak vážně, že byl v ohrožení života. Pachatel je již opět na svobodě, protože prý nehrozí útěk a ani  to, že by se před spravedlností skrýval.

Státní zastupitelství v Tübingenu a Úřad kriminální policie v Tübingenu od středečního odpoledne mimo jiné vyšetřují dvaatřicetiletého muže pro podezření z odporu, fyzických útoků na muže zákona ve zvlášť závažném případě a nebezpečného ublížení na zdraví. 

Je obviněn z urážky a vyhrožování několika kolemjdoucím a z masivního odporu vůči přivolaným záchranným složkám. Dva policisté byli zraněni a museli být převezeni na kliniku záchrannou službou.

Podle dosavadních šetření se dvaatřicetiletý muž nacházel kolem 17:50 na parkovišti na Europastrasse, kde urážel kolemjdoucí, vyhrožoval jim a tři kolemjdoucí zbil zámkem na kolo. Nikdo nebyl zraněn. 

Agresivní muž se neřídil pokyny následně přivolaných federálních policistů z policejní stanice v Tübingenu, snažil se uniknout identifikaci a udeřil je zámkem na kolo.

Dvaatřicetiletý muž byl nakonec dočasně zadržen na nedalekém kolejišti. Muž kladl při zatýkání masivní odpor, takže musel být zneškodněn několika policisty a záchranáři a znehybněn.

Podle dosavadních vyšetřování byl 43letý federální policista při zatýkání obviněného sražen. V důsledku toho upadl na záda a vážně se zranil. Zraněného musela záchranka převézt na kliniku, kde musel podstoupit neodkladnou operaci, přičemž byl nejprve v ohrožení života.

Dvaadvacetiletý federální policista byl Afričanem pokousán natolik, že i on musel být převezen na kliniku k ambulantní chirurgické léčbě. Ani on nemohl pokračovat ve službě.

Obžalovaný, který je státním příslušníkem Gambie, je opět na svobodě, kde má zůstat do doby, než případně obdrží předvolání k soudu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.7]

7 thoughts on “Německo: Afričan útočil na policisty, ti skončili v nemocnici, vetřelec byl ihned puštěn na svobodu

    1. poslušné, možná i tupé, které terorizovali za plandemie si zaslouží očkování proti vzteklině i toxínou, co když Gambijec má pozitivní test…

  1. Nechápu,proč ty zdivočelé primitivní opice,které nedokážou nic jiného,než žrát,vyměšovat,rozmnožovat se a páchat násilnosti nestřílí hned na hranicích.Je to důkaz dekadence a zhovadilosti západu.Stát,který nedokáže uhájit vlastní hranice a ochránit vlastní obyvatelstvo je odsouzen k zániku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout