Násilné nepokoje ve Švédsku: Islámské ghetto v Malmö v plamenech (video)

Násilné nepokoje ve Švédsku: Islámské ghetto v Malmö v plamenech (video)

Obohacované Švédsko nám opět názorně ukázalo, kam vedla jejich politika kdysi vyhlášené „multikulturní země.“

V 90. letech minulého století nejbezpečnější země Evropy se za zhruba 20 let stala zemí nejnebezpečnější s rekordním počtem bombových útoků, znásilnění a přestřelek.

Pokud tak stále ještě někdo nechce věřit  již dlouho předpovídanému neblahému osudu těchto islamizovaných zemí, pak by se měl podívat na podobné záběry, ale třeba i na ty, které jsme mohli vidět před pár měsíci ve Francii.

Noc na dnešek tak nebyla v Malmö – a to zejména v tamním největším muslimském ghettu – příliš klidná…

V noci na pondělí Malmö otřásly násilné nepokoje. Několik aut bylo zpustošeno požárem a policie byla vystavena házení kamenů. V době požárů  aut muslimové drželi transparenty s nápisem „nezneužívejte svobodu projevu.“

Švédský policejní úřad však vyhodnotil, že násilná reakce muslimů na předchozí pálení Koránu s ním nemusí být vůbec spojena, ale může se jednat o takzvaný izolovaný incident.

Válečné scény v Rosengårdu, islamizované čtvrti Malmö, přišly jen několik hodin poté, co Iráčané Salwan Momika a Salwan Najem provedli setkání, na němž kritizovali islám a pálili Korán na Värnhemstorgetu ve městě.

Videa z Rosengårdu v neděli večer a v noci na pondělí ukazují davy pobíhající kolem a ničící čtvrť za skandování „Alláhu akbar.“  Velké množství aut bylo zapáleno a další auta byla v ulicích obrácena vzhůru nohama.

Jiní na místě drželi transparenty s texty „nezneužívejte svobodu slova“ a „ne pálení Koránu“. Ale Patric Fors, tiskový mluvčí policie v regionu Jih, uvedl, že úřad neví, zda existuje souvislost mezi kritikou islámu a násilnými útoky muslimů.

Fors otevírá možnost, že se může jednat o takzvaný ojedinělý incident.

„Je příliš brzy na to to říct. Může se jednat o ojedinělý incident. Vzali jsme v úvahu, že mohou existovat souvislosti,“ říká Patric Fors pro Expressen.

Níže se můžete podívat na video z nepokojů:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.9]

8 thoughts on “Násilné nepokoje ve Švédsku: Islámské ghetto v Malmö v plamenech (video)

 1. mozno by mali kozomrdi granátmi vypáliť policajné stanice, potom by došlo aj poslednému švédskemu policajnému tupcovi, že to kozomrdi myslia s islamizáciou naozaj vážne!

 2. Nemusíme do zahraničí,nelegální migranty máme už i v Československu . Líbí se jim pyromanství ,kolik času bude třeba než nám to tu nimi zamoří? Řešme to co máme doma.

 3.          
  Ѕouvіѕejіcí:
          
  ΙԼЕGÁԼNÍ РŘΙЅТĚHOVΑԼЕС HODÍ КÁМЕN
  ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
  Α ZМԼÁТÍ HO ΙТΑԼOVÉ – ТΙ ЅΙ ТO NЕNЕСHΑJÍ ԼÍBΙТ…
  ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
           
                    
  https://www.bitchute.com/video/eu0MLRmJXqW8/
                             

 4. „Dánska“ vláda stiahla chvost a plánuje zakázať pálenie „náboženských“ predmetov. Samozrejme, v skutočnosti sa to má týkať len Koránu, pretože napr. pálenie Biblie či podpálenie kostola nikto trestať nebude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout