Bill Gates financuje velmi bizarní projekt, který má údajně přispět v boji proti „klimatickým změnám“ (video)

Bill Gates financuje velmi bizarní projekt, který má údajně přispět v boji proti „klimatickým změnám“ (video)

Jeden z hlavních iniciátorů klimatického podvodu Bill Gates financuje projekt kácení a pohřbívání stromů. Cíl: bojovat proti změně klimatu. Ano, opravdu to myslí vážně.

Kodama Systems obdrží 6,6 milionu dolarů od Gatesovy společnosti Breakthrough Energy na vykácení 28 milionů akrů lesa na západě USA v příštím desetiletí. Ze stromů se vyrábí více než miliarda tun biomasy.

Poté, co budou stromy pokáceny, chce je Kodama pohřbít, aby zabránila vylučování uhlíku do vzduchu.

„Vědci“ tvrdí, že pohřbívání stromů může zabránit globálnímu oteplování. Investigativní novinář Joshua Philipp se diví, odkud tyto „vědce“ berou.

Obvykle se dřevo prodává například na výrobu domů nebo čehokoli, co lidé potřebují (nábytek apod.). Teď chtějí všechno to dřevo pohřbít, protože by to bylo lepší pro klima.

„Je to velký byznys, protože dostávají peníze na kompenzaci CO2,“ zdůrazňuje Philipp. „A to je to, co Bill Gates financuje.“

K uvedenému jen dodávám, že stromy, které pokácí, by za normálních okolností absorbovaly CO2.

Po jejich „pohřbení“ pak dochází k rozkladným procesům, při nichž se taktéž uvolňují plyny, které jsou stejnými propagandisty viněny z údajného oteplování.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Bill Gates financuje velmi bizarní projekt, který má údajně přispět v boji proti „klimatickým změnám“ (video)

  1. Na jednání rozmazleného zbohatlíckého podvodníka nehledám žádnou logiku ani opodstatnění. Je strůjcem čirého zla ve všem na co šáhne.

  2. zastreľte ho konečne! veď ten gates tretí je čistý šialenec a usácky korporátny megazmrd, podporuje premnožovanie Negrov a zároveň ešte ničí prírodu takýmito nezmyslami, takíto nemajú právo na život!!!

  3. do něho bych si rad zabodl jeden ze svých loveckých nožu a to hezky hluboko a pak už se jen díval jak z něj vyprchava život

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout