Meloniová vyhazuje ze strany radního za prohlášení, že Itálie musí zůstat většinově bílá

Meloniová vyhazuje ze strany radního za prohlášení, že Itálie musí zůstat většinově bílá

Italská premiérka se dále odkopává. V Itálii je nyní velkým tématem její rozhodnutí vyhodit na žádost opoziční levice politika, který prohlásil něco, pod co by se zřejmě podepsala většina Italů – a rozhodně většina těch, kdo volili současnou vládu.

Co se tedy konkrétně stalo?

„Chci vidět většinu benátských občanů bílé pleti. Mohu to říct nebo ne? A lidé si to myslí také.“

Jedná se o běžnou frázi, kterou média definují jako „rasistickou“, kterou během živého televizního vysílání televizní stanice „Rete Veneta“ pronesl regionální radní FdI Joe Formaggio, bývalý starosta města Albettone.

Formaggio se účastnil programu Focus, když v ostré výměně názorů s členem Demokratické strany na téma invaze vyslovil tuto frázi.

A zatímco mu to ostatní účastníci přednášky vyčítali, představitel Fratelli d’Italia se hájil:

„Dnes jsem šel na Viale Milano ve Vicenze, byl jsem jediný bílý. Nelíbilo se mi to a většině lidí se to také nelíbí. Nemůžeme z Itálie udělat druhou Afriku, nechci vidět Benátsko s většinou černých občanů.“

Chtějí tedy jiní, aby většinu obyvatel Itálie tvořili Afričané?

Je teď rasistické chtít zůstat sám sebou? Podle všeho ano.

Jak se totiž brzy ukázalo, tak proti výroku radního se nevymezila pouze opoziční levicová PD, od které se podobné prohlášení dalo očekávat.

Záhy se totiž objevila zpráva, že se Meloniová  zbavuje Joe Formaggia za to, že řekl, že bílí Italové musí zůstat ve většině. Byl tedy za výše uvedený výrok vyloučen ze strany, což již mnozí z těch, kdo premiérku prohlédli, předem tušili.

Mnozí tak říkají, že její FdI se vrátí na 3%. Ne bez toho, aby nejprve způsobila škodu. Meloni už dělá obrovské škody tím, že podporuje rekordní invazi, jaká nemá v novodobé historii Itálie obdoby.

Takže teď je její touha jasná: chce Itálii s africkou většinou. A totéž si samozřejmě přejí v EU ve vztahu k Evropě…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.8]

5 thoughts on “Meloniová vyhazuje ze strany radního za prohlášení, že Itálie musí zůstat většinově bílá

    1. Aj fanatického sionistu, podporovateľa vraždenia nevinných ľudí v Sýrii, Libanone, Iráne, Palestíne atď., otca myšlienky rozptýliť migrantov po Európe /namiesto nahádzania do mora/ a schvaľovateľa izraelských zločinov Salviniho by mali zavrieť do cely plnej moslimov. Ktovie, či aj on sám nie je Žid tak ako Primo Levi…

  1. Kdybych napsal „krava“ urazil bych to chytre zviratko.

    Ale, proti cernochum nic nemam. Pracuje mi na pozemku obcas jeden Senegalec. Je to vlastne chudak, ma s Senegalu rodinu a aby ji uzivil, pracuje ve Spanelsku kde jsem i ja. Ma jen 5 let skol, a i kdyz je inteligentni a nejakou stredni skolu by urcite zvladnul, dela jen pomocne prace. Kdyby Francouzi Senegal a jine staty nevykoristovali jako kazdou svou kolonii, bylo by vse daleko lepsi. Takze cernosi v Italii se taky stastne citit nebudou a moc pomocne prace taky nenajdou. Podminky se musi zmenit v Africe, a nestaci, africke staty jen drancovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout