Velká Británie: Pedofil se prohlásil za ženu, unikl díky tomu vězení

Velká Británie: Pedofil se prohlásil za ženu, unikl díky tomu vězení

Zvrácená genderová ideologie má očividně za cíl vycházet maximálně vstříc úchylům všeho druhu. Možnost prohlásit se za ženu bez jakékoli operace či hormonální terapie nahrává průměrným sportovcům, kteří sní o medailích nebo úchylům, kteří se chtějí legálně dostat do dámských šaten, toalet, věznic či saun.

Ovšem prohlášení o změně pohlaví pomáhá mnoha deviantům také k tomu, aby dostali mírnější trest či  aby se dokonce pobytu ve vězení zcela vyhnuli.

Pedofil se vyhnul vězení, přestože byl nalezen se sbírkou materiálů o sexuálním zneužívání dětí. Dominic Mark Carter, který nyní vystupuje pod jménem Sophie Louise Carter, se objevil u soudu oblečený celý v růžovém během slyšení o odsouzení 29. srpna.

V době, kdy se Carter stále „identifikoval“ jako muž, ho navštívila policie. K tomu došlo v dubnu 2021 poté, co policisté dostali tip ohledně možné distribuce pornografických materiálů zahrnujících děti.

Carter se bránil pokusům policistů zmocnit se jeho zařízení, což vedlo k tomu, že donucovací orgány byly nuceny „zápasit“ s ním, aby zařízení získaly.

V jeho telefonu bylo nalezeno několik obrázků, včetně dvou klasifikovaných jako kategorie A, což je rozlišení vyhrazené pro nejzávažnější typ obsahu se zneužíváním dětí, který může zahrnovat obrázky ukazující znásilňování malých dětí, sexuální aktivitu se zvířetem nebo sadistické sexuální akty s dětmi.

Carter se přiznal ke třem bodům obžaloby z vytváření neslušných obrázků dětí. Během soudního řízení mu soudce Nicholas Rowland řekl:

„Důvodem, proč jsou děti na celém světě týrány a je to natáčeno, je to, že lidé hledají uspokojení. Lidé jako vy mají z pohledu na ty obrázky uspokojení.“

Carterova obhajoba se pokusila trest zmírnit tím, že poznamenala, že obviněný utrpěl určitý stupeň traumatu. Jeho právník dodal, že Carter měl dlouhodobý problém se zneužíváním alkoholu a omamných látek.

Ačkoli byl stíhán pod svým mužským jménem, ​​Carter odhalil, že se nyní během svého odsouzení identifikoval jako transgender. U soudu byl oslovován zájmeny „ona/její“ a byl označen jako „slečna“, přičemž jeho právní zástupce uvedl:

„Slečna Carterová se nyní oddělila od své nyní již bývalé manželky… Základní příčina problémů s duševním zdravím je tento případ.“

Soud udělil Carterovi šestiměsíční trest vězení s podmínečným odkladem na 18 měsíců. Podmíněný trest je alternativou k odnětí svobody, který vyžaduje, aby viník dodržoval určitá omezení a podmínky.

Carter musí dokončit 60 rehabilitačních aktivit a 120 hodin veřejně prospěšných prací.

Musí se také zaregistrovat jako sexuální delikvent a po dobu pěti let podléhá příkazu k prevenci sexuálního ubližování.

Protože nyní prohlašuje, že se identifikuje jako transgender a říká si „Sophie Louise“, bude Carter pravděpodobně oprávněn vstupovat do prostor vyhrazených pro ženy a dívky, jako jsou toalety a šatny, pokud to není výslovně zakázáno.

Zástupkyně skupiny pro práva žen Standing For Women Hampshire vyjádřila své znepokojení nad situací a upozornila na skutečnost, že stále častěji jsou mužské zločiny uváděny jako spáchané ženami.

„Znovu vidíme totéž: mužský sexuální delikvent si nárokuje ženskou identitu, aby zmírnil svůj trest. Je nepochopitelné, že soudy na tento nesmysl naskakují,“ řekla zástupkyně, která se rozhodla zůstat v anonymitě .

„Máme vážné obavy, jak bude tento muž evidován, a to jak ve statistikách kriminality, tak zejména v registru sexuálních delikventů. To, že média projevují takovou úctu k touhám pedofila, že ve své zprávě používají jeho nové ženské jméno a ženská zájmena, je urážlivé a nesmírně neuctivé vůči ženám a jeho skutečným obětem,“ dodala.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.6]

4 thoughts on “Velká Británie: Pedofil se prohlásil za ženu, unikl díky tomu vězení

  1. Nečudoval by som sa,keby aj Garyho Glittera pre nejaké neexistujúce „porušenie jeho práv“ /alebo aj vyhlásenie, že je vlastne žena, resp. konvertoval na islam/ prepustili na slobodu. A Cristianovi Ronaldovi, ktorý celý život zneužíva malé deti a nikdy nesúložil s dospelou osobou, nehrozí už vôbec nič! Aj preto,že pôsobí v Saudskej Arábii – krajine pedofílii priam zasvätenej.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout