Lampedusa: 8000 afrických ilegálů bylo rozvezeno po celé Itálii, Meloniová žádá o pomoc Brusel (videa)

Lampedusa: 8000 afrických ilegálů bylo rozvezeno po celé Itálii, Meloniová žádá o pomoc Brusel (videa)

Situace na Lampeduse, kde byl vyhlášen výjimečný stav, se vyhrotila. Po bleskové invazi, kdy na ostrov připlulo během ani ne 2 dnů 7 tisíc subsaharských Afričanů, začali většinu přemisťovat po celé Itálii.

A zatímco černoši bývají přerozděleni dál do Evropy, tak skupina asi 2500 Arabů, většinou z Tuniska, měla být deportována zpět do své bezpečné domoviny.

V reakci na toto oznámení protestovali s tím, že pokud padne rozhodnutí o deportaci, tak vše zapálí:

 

Mezitím „Novoevropané“ obohacují migrační centrum na Lampeduse:

Převážně během čtvrtka a pátku byli „doktoři a inženýři“ ze subsaharské Afriky přemístěni do jiných míst v Itálii, odkud se zřejmě většina vydá dál do Evropy.

Šokující video ukazuje dlouhou řadu afrických ilegálů, kteří včera čekali na rozvoz do migračních center, hotelů, penzionů a církevních ubytoven po celé Itálii. Možná se v rámci dalšího EU plánovaného přerozdělování s některými z nich potkáte i u nás:

 

A při zmínce o EU je třeba upozornit i na to, že Meloniová, která se stala – zcela právem – terčem občas i dosti drsných nadávek ze strany jejích voličů, kontaktovala Brusel, údajně aby se dohodla na řešení.

Jako správný lokaj totiž zásadně nic nedělá bez povolení svých páníčků.

„Napsala jsem Michelovi (pozn.: předsedovi Rady EU) a požádala ho, aby zařadil otázku migrace na program říjnové Rady EU. Mým záměrem je zopakovat, že je nezbytné okamžitě zahájit misi EU, která by zablokovala odjezdy lodí,“ uvedla ve videoposelství premiérka Giorgia Meloniová, která hovořila o migrační krizi.

„Migrační tlak, kterému je Itálie vystavena od začátku tohoto roku, je neudržitelný, je výsledkem velmi obtížné mezinárodní situace, která kombinuje problémy, které africké země již měly, se situací rostoucí nestability, zejména v oblasti Sahelu,“ řekla Giorgia Meloniová.

„Evropa nemůže přivítat tuto obrovskou masu lidí, kteří prchají z afrických zemí, zejména když migrační tok řídí bezohlední obchodníci s lidmi.“

Premiérka také pozvala předsedkyni Evropské komise Ursulu von der Leyenovou, aby s ní jela na Lampedusu.

Tolik zprávy z Itálie. Dopis Meloniové EU v podstatě oslovuje ty, kdo určují pravidla, díky nimž invaze probíhá. Ten, kdo invazi organizuje a řídí (což je v tomto případě EU), ji samozřejmě nebude chtít nikdy zastavit.

Ale to jistě Meloniová moc dobře ví. Zřejmě měl dopis jen uklidnit méně bystré voliče.

A ví to jistě i sami Afričané, kteří svůj příjezd na Lampedusu bouřlivě oslavovali:

A s některými pak v místě oslavovaly i nadšené vítačky, pracovnice údajně německých a francouzských promigračních neziskovek:

A zde další fronta na loď, která odplula na Sicílii, odkud se pak „Novoevropané“ vydávají obohacovat celou Evropu:

Invaze samozřejmě nadále pokračuje – a to za vydatné pomoci lodí italské pobřežní stráže. Nepochybuji, že EU již brzy přijde s „řešením,“ Ale tím řešením nebude uzavření přístavů.

Bude jím „sdílená solidarita,“ jak se dnes v Bruselu říká kvótám…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 5 Průměrně: 5]

10 thoughts on “Lampedusa: 8000 afrických ilegálů bylo rozvezeno po celé Itálii, Meloniová žádá o pomoc Brusel (videa)

 1. Tohle živí nejen Italové svou prací, daněmi a odvody. Globalisté můžou dělat tuhle politiku namířenou proti nám všem protože mají nás jako otroky,který jim na to mlčky vydělají a budou jen přihlížet.Co myslíte kdo to všechno platí? .Dokud to nepochopíme a nezačneme se spájet do komunit které dělají na sebe a pro sebe tohle nikdo nepřežije v zdraví. Lidi jsou jako paralyzovaní ,koukají na videa s invazisty a myslí si že tohle k nám nepřijde,až když vám skočí uprchlík přes okno do baráku,vezme si co che ,nebo vám zapálí dům pochopíte. Základ je nepodporovat politiku,volby, ani žádnou politickou stranu.Všichni politici jsou dobře zaplacení výkonní pěšáci a vykonávatelé politiky globalistů .Proto se do politiky děrou ,pro moc a peníze ne kvůli národu. Začněte se starat a dělat pro sebe nepomáhat jejich byznysu ale sobě.Nepotřebujeme je ,nepotřebujeme jejich systém.,nepotřebujeme jejich bezcenné peníze, můžeme mít všechno své.Člověk potřebuje jídlo ,bydlení a teplo a to si za chvíli nikdo nebude moct z těch znehodnocených peněz zadovážit .Rodiny budou končit na ulicích jako v Americe.

  1. Magdaléna, máš výborné komentáre,premýšľaš skvele, píšeš svoje názory aj na bádateľ.net a musím s nimi len súhlasiť,niekedy tam napíšem svoj názor aj ja.Škoda len, že takto bohužiaľ rozmýšľa len málo ľudí…Naozaj je potrebné spájať sa s ľuďmi, ktorí rozmýšľajú rovnako,ako my, vytvárať komunity a pracovať sami pre seba a nie na príživníckych politikov.Niektorí to však nikdy nepochopia.

 2. Jak se všichni těšili když vyhrála volby Meloniová,že bude líp . Dotěšili jsme se po volbách v ČR a za chvíli se dotěší i na Slovensku .Je jedno kdo vyhraje volby.Globalisté už vyhráli ,vládnou celosvětově naivným otrokům, slave, ovcím, Goym. Za chvíli proběhne celosvětově jejich značkování – čipování.

 3. Hlavné správy píšu o tom,že Nemecko NEBUDE „utečencov“ z Talianska prijímať! Inými slovami, Európa vrátane „východnej“ sa má na čo tešiť…

 4. Troška na inú nôtu, ale stále k téme NWO. Všimli ste si, ako posledné mesiace intenzívne a všade USA a ich tajtrlíci vyťahujú tému UFO? Dr. Buttara a nie len on už upozornili, že sa chystá aj podvod s útokom UFO na Zem, pričom by nemalo ísť len o ďalšiu hypnózu, lockdowny, zatváranie ľudí dom, podriadenie sa samozvaným elitám a ich vládnym bábkam, keďže covid nezaberá, ale aj o likvidáciu všetkých svetových náboženstiev, keďže to má byť podnet na ich zjednotenie a zvedenie tzv. New Age ! Takže som zvedaví, kedy to hlolografické divadielko spustia a najmä kde, ako zinscenujú útoky a zabíjanie mimozemšťanmi… už sa teším na liberálnych retardov a všetkých posluhovačov, vrátane tupýchredaktorov a novinárov, ako začnú strašiť a vyzívať národy na zjednotenie proti spoločnému nepriateľovi ako vo filme Deň nezávislosti… a koľko debilných ofcí im to bude žarť ! :o)))

  1. Už víte k čemu slouží předvolební divadlo Matoviče a Kaliňáka ? Je k odvedení pozornosti že se na Slovensku začíná rozvoz uprchlíků. Budou lhát že půjdou dál do Německa ,ale tam se zavřou hranice a naše Československo bude v pr..li . Jak je vyženeme když je bude bránit tahle armáda ? https://gloria.tv/post/mfRbWKMM4A1x31nJ8xp639aDC
   Pustili jsme si do země cizáky ,otevřeli hranice a tak i dopadneme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout