Jeden z největších podvodů v dějinách lidstva: Kam zmizela na dva roky chřipka?

Jeden z největších podvodů v dějinách lidstva: Kam zmizela na dva roky chřipka?

Za největší podvod v dějinách lidstva prozatím považuji podvod klimaitcký, protože právě ten má posloužit nastolení nezměrné diktatury v jakémsi neofeudálním světě.

Hned na druhém místě je ovšem podvod covidový, který byl již probrán z mnoha stran a dnes je snad každému, kdo se do tohoto tématu hlouběji obul, jasné, že vše bylo dlouhé roky velmi pečlivě plánováno a řízeno.

V souvislosti s příchodem podzimu přijdou jako tradičně i různá respirační onemocnění. Ovšem pro propagandisty z mainstreamových médií i politiky to znamená především opětovné nastolení covidové propagandy.

Možná jste také zaznamenali několik článků na mainstreamu, kde již plaší před údajně rostoucí covidovou vlnou a „novou variantou.“

Samozřejmě jde zejména o to, aby se našlo dostatek jedinců, kteří budou ochotní poskytnout své tělo experimentu, neboť nové přípravky byly testovány na pouhých 20 myších (a na žádných lidech) bez jakékoli kontrolní skupiny.

Jak jinak tedy dostat testovací subjekty na injekci, než je pořádně vystrašit?

Nicméně my se v té souvislosti podíváme o nějaký ten rok nazpět a ukážeme si zcela oficiální údaje WHO. Pamatujete si, jak náhle – ze dne na den – vymizela chřipka, aby její místo zabral nespolehlivými PCR testy zjišťovaný Covid?

Někdo tvrdí, že to byly roušky, rozestupy, dezinfekce rukou, lockdowny, apod., co přispělo k účinnému zastavení jedno z nejčastějších virových onemocnění po dobu 2 let. Ale proč to neudělalo nic pro ochranu před COVIDem?

Chřipka navíc zmizela ze dne na den. Jeden den byla – a následně už ne. Přitom nakažení museli ve své komunitě nemoc šířit dál (minimálně v rámci rodiny), jenže to se nedělo.  Pak už zde údajně nebyla žádná chřipka, ale Covid.

Celá plandemie byla založena na PCR a dalších testovacích podvodech, kdy laboratoře prováděly 36 a víc cyklů, což vedlo k tomu, že jako pozitivní byl testován i zdravý jedinec. A samozřejmě i z chřipky, která zmizela náhle, ze dne na den, byl covid.

To vše byla masová psychologická operace, která vás měla donutit k tomu, abyste si nechali aplikovat takzvanou vakcínu, abyste farmaceutickým společnostem vydělali miliardy a možná pomohli naplnit i depopulační plány.

Níže si připomeňme údaje z celého světa.

 

Obraz

Je pravděpodobné, že pokud by se žilo tak jako dřív a dál by se léčila chřipka jako chřipka (namísto vyvolávání paniky a stresu, zákazu jakékoli léčby, podávání zdraví poškozujícího až smrtícího remdesviru a umisťování na ventilátory), nic zvláštního by se ony dva roky, kdy se záhadně vyměnila chřipka za covid, nestalo….

Zdroj grafiky naleznete zde .

Mimochodem, od minulé zimy už zde údajně máme souběžně chřipku i covid. To víte, za dvojité injekce (chřipka, covid), farmaceutické koncerny vydělají mnohem víc.

A takový Biden už šel všem Američanům příkladem. V pátek údajně dostal hned 3 injekce najednou – na chřipku, RSV a „novou“ variantu Covidu. Tu báječnou „vakcínu“, kterou testovali jen na 20 myších….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Jeden z největších podvodů v dějinách lidstva: Kam zmizela na dva roky chřipka?

  1. Dávám do pozornosti Deklaraci lidských práv a svobod ,kterou podepsalo 48 zemí . Měl by ji mít nastudovanou každý člověk, Platí pro všechny členské země OSN ,téměř na celém světě je jedno kde se ocitnete a je to pro svobodného člověka důležitý dokument. Aby jste věděli na co máte právo. Zároveň zjistíte a budete překvapeni na co všechno máte nárok a co všechno přes plandemii porušovali . Můžete pak líp argumentovat.
    http://www.lidskaprava.cz/ucitel/dokumenty-ke-stazeni
    Víte že podle této mezinárodní smlouvy máte jako člověk víc práv než jako občan na kterého se vážou jen ZÁKLADNÍ lidská práva / teda jen to nejnutnější / a jsou navíc okleštěné zákony které příjmá a průběžně stále mění ČR ?
    https://psp.cz/docs/laws/listina.html

  2. Tzv valkou na Ukrajine putin vylecil chripku za dva dny. Zaslouzi Nobelovu cenu. A nyni kdyz uz ukrajina tolik netahne pozornost, je nachystana dalsi vlna pandemie. A lide opet podlehnou panice, strachu a daji se dobrovolne zabodat. A nejlepe jednu proti chripce i druhou proti covid. Ti kteri tento podly podvod pochopili se verim nedaji na svou cestu smrti.Ale kdo vi ? Na srackometech reklamy , samozrejme ucelove, jake hrazi riziko a ze bez biologicke zbrane podlehnete covidu a dalsi odporne zvasty. Vsichni ti kteri propaguji tento holokaus se nestiti niceho. A co dela policie mimo jine korporatni? Kolik techto ukladnych vrazd uz vysetrila a poslala tyto vrahy v bilych plastich za mrize? Budou se zodpovidat vsichni kdo se podilel na techto lidskych jatkach!! Spravedlnosti se nevyhnete vy vrahouni a nikam se neschovate a nikam neutecete.

  3. Manželé se nechali zabodat. Mají pátou! Paní po týdnu kolaps, leží v nemocnici, nepoznává, nekomunikuje. Manžel dole 10 kg a celý žlutý v obličeji. Celý den jim běžela televize …. Stále věří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout