Afrika obohacuje italské Milano (videa)

Afrika obohacuje italské Milano (videa)

Invaze je na rekordních číslech a některé evropské lokality se mění na Afriku. K nim patří také italské Milano, dřív proslulé jako město celebrit, či město módy.

Dnes se z něj stala africká žumpa a zdá se, že právě to do města přitahuje další Afričany.

I tento se v parku v centru Milana jistě cítí jako doma:

A mnohým Severoafričanům stojí za to dokonce vážit dlouhou cestu balkánskou trasou, aby se do tohoto italského města dostali.

Asi jako je tomu v případě těchto Maročanů, kteří cestovali letecky do Turecka – a odtud balkánskou trasou (přes Řecko, Makedonii, Srbsko, Chorvatsko a Slovinsko) do vysněného multikulturního Milana:

Mezitím na Lampeduse:

A vojáci džihádu zřejmě někde na balkánské trase:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Afrika obohacuje italské Milano (videa)

  1. tresty smrti by se měli zavest všude za vlastizradu a podpory genocidy Evropanu take by měl nastat novy Norimberk a na Gilotnu se všemi ono kdyby se trest smrti zavedl dnes na západě tak se zamezi i vysoke kriminalitě všechny teroristi, podporovatele práva šaría, vrahy, Gangstery poslat rovnou na Gilotinu hromadnou kriminalitu bych řešil hromadnými popravami trest by měl byt tvrdší než jejich zločin aby to brali jako vystrahu a že Evropská civilizace je jim nadřazena když pachaš zločiny a vraždy trest smrti by nemělo byt nic ojediněleho ale něco uplně normalniho jako norma k zajištěni spravedlnosti vuči občanum

  2. Na to už je pozdě, jen to některým stále nedochází. Tohle už je nevratné, není v silách žádné vlády to zastavit. O tom, že to nechtějí zastavit už není pochyb. Jen mi uniká jejich slabozrakost. Oni mají kam před tím utéct? Zatím všichni žijeme na téhle planetě a bezpečných míst ubývá. Mrzí mě jen že buď nejsem dost mladá, abych měla sílu tomu čelit a nejsem bohužel mrtvá. Mám ten debilní věk, kdy si pamatuji.

  3. Mario Balotelli nikdy nebol a nebude Talian! Rovnako ako napr. Erdoganov priateľ Mesut Ozil nikdy nebol a nebude Nemcom. Smrť multikulti v športe…!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout