Video, které drtí celou klimatickou propagandu: Díky vyšším hodnotám CO2 ve vzduchu došlo ke 30% nárůstu vegetace na naší planetě

Video, které drtí celou klimatickou propagandu: Díky vyšším hodnotám CO2 ve vzduchu došlo ke 30% nárůstu vegetace na naší planetě

Všechny, kdo věří propagandě razící nesmysly o změně klimatu způsobené CO2, který je produkován díky lidské činnosti, je třeba považovat za nevzdělané hlupáky neznající základní přírodní zákonitosti.

Tedy čím více CO2, tím lepší prostředí pro rostliny. Čím lepší prostředí pro rostliny, tím více potravy pro lidi i zvířata. Proto všichni ti, kdo řeší „uhlíkovou stopu“ a podobné nesmysly, ve skutečnosti jen podporují pro přírodu i planetu extrémně škodlivou agendu.

Klimatickým alarmistům se nebude líbit video, které včera zveřejnil twitterový účet HumanProgress.org: článek z roku 2016 publikovaný  v Nature  32 autory z 24 institucí v 8 zemích odhalil, že analýza satelitních dat ukazuje, že za 14 let došlo k 30% nárůstu zelené vegetace.

Tato analýza je v souladu s vědou na úrovni základní školy, stejně jako s prohlášeními spoluzakladatele a ředitele společnosti Green Peace co2coalition.org, Dr. Patricka Moora, během rozhovoru:

„Jedním z mých poslání je postavit na hlavu myšlenku, že oxid uhličitý je znečišťující látka a nějakým způsobem nebezpečná, když ve skutečnosti je nejdůležitější živinou pro veškerý život na Zemi. Bez něj by to byla mrtvá planeta.

Říkám, že oxid uhličitý je nejen dobrý, ale i nezbytný. A je dobře, že vypouštíme do atmosféry více oxidu uhličitého, protože před naším příchodem docházel oxid uhličitý. Kdybychom měli definitivní důkaz, že CO2 způsobuje vážné problémy, a mohli bychom to dokázat, nemyslíte, že by to někde napsali na kus papíru, aby si to lidé mohli přečíst? Nemají definitivní důkaz.“

HumanProgress.org o víkendu zveřejnil video, které tvrdí došlo ke 14% nárůstu zelené vegetace za posledních 30 let. Video uvádí, že 70% tohoto nárůstu je připisováno CO2 ve vzduchu, a že vegetace se každoročně zvyšovala od roku 1982 do roku 2009.

Nárůst se rovná dvěma pevninám o velikosti Spojených států v nové zelené vegetaci.

„Ozelenění“ má největší dopad v suchých oblastech, kde mají vysoké teploty a vyšší koncentraci CO2. To pomáhá rostlinám zadržovat více vody během transpirace, což pomůže během suchých období.

Zvýšené množství CO2 má za následek vyšší výnosy plodin, což se rovná většímu množství potravin a prosperující divoké zvěři. Video tvrdí, že za posledních 30 let došlo ke zvýšení výnosů plodin o více než 3 biliony dolarů.

Co k tomu dodat?

Jediné: Méně CO2 znamená méně potravy – v důsledku toho hladomory a války –  a potažmo i méně populace. Je snad náhoda, že s tímto nesmyslem o škodlivém CO2 přišli přesně ti, kdo prosazují razantní depopulaci celé planety??

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout