Co je zřejmě hlavním důvodem údajného „nárůstu“ varianty Eris?

Co je zřejmě hlavním důvodem údajného „nárůstu“ varianty Eris?

Možná jste si všimli, že mainstream již naplno rozehrává další díl covidové mánie. A to se zdálo, že už skončila. Jenže nezapomínejte, že Big Pharma nemá nikdy dost a „oddaných oveček“, které na příběh naskočí, se stále najde dostatek.

Přejmenovaná chřipka tak nyní přichází s další údajnou variantou, aby bylo možné Covid dále patřičně zpeněžit. Na své si ostatně přišly jak firmy, které vyrábí takzvané „Covid vakcíny,“ tak politici, kteří je doporučují či „lékaři,“ kteří je aplikují.

Jistě jsou tedy všichni uvedení nadšeni, že se právě rozjíždí další díl covidové frašky, která pomohla ještě mnohem víc zbohatnout většině světových miliardářů, zatímco většina zemí světa se rekordně zadlužila.

A aby byla hysterie dále umocněna, hovoří se také o tom, že by se měly opět zavádět restrikce. I když se již prokázalo, že různé roušky a lockdowny nepomáhají, ale pouze škodí, přesto se o nich opět zcela vážně uvažuje.

Vytváří se tím totiž onen potřebný „psychologický moment,“ vyvolávající dojem, že se skutečně „něco“ děje…

Eris – nejnovější „varianta Covidu“ – údajně způsobuje prudký nárůst případů po celém světě.

Říká se, že Anglie, Irsko a USA jsou tvrdě zasaženy, zasáhlo to i Austrálii. Údajný nárůst této varianty hlásí také  Indie a Čína.

„Vědci“ se dokonce dožadují návratu roušek.

Stručně řečeno, „Covid“ je jen další vymyšlený název pro chřipku a „varianty“ jsou nátěry, které plácají na příběh, aby se pokusili udržet ho při životě.

Existence Eris má za cíl udržet Covid naživu, a to k tomu patří…

Ale důležitější je něco jiného: Další kolo Covid „vakcín“ se dostane na pulty příští měsíc.

Ti nejpilnější svědci Covidovi si už půjdou pro osmou dávku, takže aktuálně jich v sobě (pokud vše přežili) mají již sedm.

Tato „aktualizovaná vakcína“ nemá samozřejmě nic společného s Eris, pracovalo se na ní ještě předtím, než se vůbec začalo říkat, že Eris existuje.

Moderna tvrdila, že provedla „test“, který ukázal, že jejich aktualizovaná vakcína chrání před Eris. Vzhledem k tomu, že Eris se poprvé dostala do titulků jen před několika týdny, vypadá to, že Moderna možná překonala svůj vlastní rekord, pokud jde o rychlé „zkoušky.“

Je to prostě stejná stará „s*ačka“, jako obvykle.

Sakra, buďme upřímní, mohla by to být voda. Může to být COKOLIV. Vždyť už i mainstream byl v některých zemích nucen přiznat, že se jednotlivé šarže v účincích velmi razantně lišily.

Obsah stříkačky nebyl nikdy důležitou součástí.

Koneckonců, to, co vám bylo injekčně podáváno, nebylo pointou, šlo o to, že jste dostali injekci, protože vám to řekli.

Šlo o to vynutit si poslušnost, nastavit precedens očkování a vidět, jak efektivně mohou být lidé zapáleni k tomu, aby si nechali píchnout injekci, o které jim již bylo řečeno, že ji nepotřebují, a že nefunguje.

Přesto vlády předávají obrovské množství peněz farmaceutickým společnostem, samozřejmě. Nakupují další a další neúčinné či dokonce smrtící dávky.

A stále se ještě najdou jedinci, kteří pak zcela dobrovolně nastaví své rameno.

Musíte ocenit obrovské množství úsilí, které bylo vynaloženo na zhypnotizování  miliard  lidí, aby jednali proti svým nejlepším zájmům, je to kouzlo, které je snazší udržovat než restartovat.

Proto se nyní budou snažit vyvolat další vlnu hysterie a přimět co nejvíc lidí, aby si přišli pro další dávku.

Říká se, že na podzim se začne u mnoha z těch, kdo si již dříve nechali aplikovat 2 a více dávek, projevovat zhroucení imunity, které mnozí odborníci předpovídali.

A právě jejich úmrtí či zdravotní problémy se budou svádět na variantu „Eris,“ která má být nový prostředek k vyvolání další vlny hysterie. Počkejme si ještě, jak to začnou média nafukovat.

Po celém světě již zájem o další „posilovače“ poklesl na minimum. Nyní bude třeba zajistit, aby se zájem zvýšil.

Síla se vytrácí, a jak se snaží získat ji zpět, můžete pravděpodobně očekávat, že „Eris“ bude podle médií a takzvaných „odborníků“ mnohem horší…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 39 Průměrně: 4.9]

8 thoughts on “Co je zřejmě hlavním důvodem údajného „nárůstu“ varianty Eris?

  1. Poznam dost takych opichanych jedincov, ktorych to nevhcu vediet, nechcu citat najnovsie odborne vedecke studie, nechcu poznat inu pravdu nez ta, ktorou sa riadili. Bodka. Nuz a potom stave vela svedkov Pfizerovych, kt nedaju dopustit na spravnost ockovania. Takze si myslim, ze zaujemcov, nadsencov a vystrasencov bude dost; samozrejme nikto z nich si svoje zhorsenie zdravia nebude spajat s predoslymi mnamkami, tj proti ich plytkej logike… Asi to tak ma byt… asi sme svedkami nevyhnutnej ocisty, ale nazvat ju si netrufnem, kedze u mnohych hypnoza nadal trva a rozum davno zomrel. A nakoniec sa este tesi dalsia skupina deviantov, a to plna chamtivcov, sadistov, psychopatov a satanistov! Ludi bez charakteru, svedomia a DOBRA.

  2. „Tato „aktualizovaná vakcína“ nemá samozřejmě nic společného s Eris, pracovalo se na ní ještě předtím, než se vůbec začalo říkat, že Eris existuje.“

    Proces je v poradku. napred vyvinuli v labaku Eris, potom vakcinu na Eris, potom vypustili Eris mezi goje, potom gojum rekli ze umrou na Eris, potom gojum rekli ze si muzou koupit vakcinu, potom gojum reknou ze se vakcina nepovedla a ze na ni umrou.

    Vsecko bezi jak na dratkach. Pustte si TV a bavte se.

    1. Ještě před tím si to dali patentovat aby byli penízky a ovečky všechno zaplatili . Tupému stádu jde ale nejlíp zesměšňování antivaxerů a konspirátorů kteří je varovali. Mimochodem která ovečka ještě nestihla může se i teď zaregistrovat na covid tečku v našich úžasných zdravotnických zařízeních a je to bez registrace .To je báječné, co? .Pomozte jim šetřit,nevyhazovat ať se to nenakoupilo zbytečně 🙁 .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout