USA chystají na podzim covidové restrikce, připojí se i lokajové z EU?

USA chystají na podzim covidové restrikce, připojí se i lokajové z EU?

To je samozřejmě takřka jisté. EU má své „řídící centrum“ ve Washingtonu, odkud jsou plně ovládány i všechny loutky ve vládách.

To jsme ostatně viděli i za covidismu, kdy většina evropských vlád velmi oddaně následovala pokynů Fauciho. Dobré je také sledovat, jak se zachová Berlín, protože u nás byla covidová politika z 99% kopírována právě z Berlína.

Stačilo sledovat co se děje tam a mohli jste si být jisti, že – většinou během několika dnů až maximálně tří týdnů – přijde totéž i k nám. I když je zde aktuálně jiná vláda, nelze očekávat, že se zachová jinak, neboť o její oddanosti páníčkům nelze pochybovat.

Jistě jste si také všimli, že propagandistická média opět přišla s covidovou agitkou – konkrétně se opět zabývala jakousi údajně novou variantou Covidu. Ta bude zřejmě záminkou k deklarovaným covidovým restrikcím.

Informátoři z americké bezpečnostní agentury TSA a pohraniční stráže řekli webu Infowars, že Bidenova administrativa plánuje znovu zavést covidová opatření později v tomto roce. To dláždí cestu pro lockdowny a další omezení.

První zdroj, vysoký představitel TSA známý Infowars, po schůzce s manažery uvedl, že zaměstnanci TSA a další zaměstnanci letiště budou muset od poloviny září znovu nosit roušky.

Úředník také řekl, že příští týden obdrží nové pokyny k této politice. Do poloviny října budou piloti, letový personál a cestující také povinni nosit roušky, uvedl whistleblower.

Poté, co se tento manažer TSA přihlásil, Infowars kontaktoval zdroj z pohraniční hlídky, také manažera. Tento zdroj potvrdil, že tyto pokyny byly také sděleny pohraniční hlídce.

„Otázkou není, jestli, ale kdy počet ‚případů covidu‘ opět vzroste.“ Oběma informátorům bylo řečeno, že opatření se budou shodovat s hysterií kolem nové „varianty covidu“, o které informují média.

Dříve uniklé zprávy WhatsApp odhalily, že bývalý britský ministr zdravotnictví Matt Hancock chtěl „vyděsit lidi“ novou variantou covidu, aby se ujistil, že budou dodržovat karanténní opatření.

Hancock se tehdy zeptal svého mediálního poradce Damona Poolea: „Kdy použijeme novou variantu?“

Týden poté, co poslal zprávy, se ministr objevil v televizi, aby vyděsil lidi  pohádkou o nové variantě.

Ovšem to byla jiná doba. Nyní je již k dispozici dostatek informací, které potvrzují nejen to, že byl vše jeden velký podvod, ale také například to, že roušky nepomáhají, ale naopak škodí.

Obzvlášť pak prachové respirátory, které byly povinné jen u nás, v Německu a Rakousku. Ekonomiky všech zemí pak nesmírně poškodily lockdowny, jejichž neblahé účinky, nejen na hospodářství, ale i na psychiku lidí, již přiznal i mainstream.

Přesto se opět tyto šílenosti připravují. A mimoto lze předpokládat, že fašistická EU opět vytáhne již „osvědčené“ covid pasy.

Vzepře se konečně většina lidí nebo budou opět nesmyslné příkazy oddaně plnit?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

7 thoughts on “USA chystají na podzim covidové restrikce, připojí se i lokajové z EU?

 1. Nuz vychadzajuc z toho, ze vacsina ludi stratila davno samostatne a kriticke myslenie, TV, mainstream a politici su pre nich symbolom jedinej pravdy, predpokladam, ze vacsina opiciek nebude len pekne dodrziavat nezmyselne totalitne prikazy, ale aj utekat pre dalsiu jedovatu davku! Statistiky vsak hovoria jasne, chorobnost a umrtia rapidne narastaju po boostroch, takze pride aj narast umrti svedkov Pfizerovych!

  1. Prečo tak málo ľudí zomrelo doteraz v SR a v ČR na očkovanie v porovnaní s inými krajinami? Je to z niekoľkých dôvodov.
   Najprv skúšali po mediálnom masírovaní, koľkí sú ochotní si ju dať a koľko, ako samá spoločnosť reaguje na očkovanie, potom skúšali ktoré šarže ako rýchlo a koľko boostrov pôsobí, aká je mentalita, vzdelanosť v regiónoch či štátoch, kde sa očkuje, vrátane dôvery voči TV, vláde a pod. A tak by sme mohli pokračovať…, teraz to už však majú vyhodnotené a vedia kde a koľko a akých šarží pustiť na isto. Osobne si myslím, že v krajinách Strednej a Východnej EU bolo menej jedovatých mňamiek a menší tlak ako v Rakúsku, Portugalsku či iných krajinách, lebo rátali, že nás použijú na inú vec, tj vo vojne proti Rusku (Samozrejme, že menej boostrov sa jednoznačne prejavilo aj v náraste úmrtí na mňamky.).
   Ale keďže im to s vojnou nevyšlo, ľudia sa čí ďalej tým viac presviedčajú o čom bol celý covid podvod s mňamkami a o čom je celá deštruktívna politika EU, USA a NATO voči nám, a to najmä v spomínanej časti EU, kde ľudia už vládam, médiám ani neveria – ak príde opäť plandémia, najjedovatešie mňamky a najtvrdší postoj bude presne voči Strednej a Východnej EU, kdže sa im TU situácia vymyká spodkontroly a domček z karát zrúca. A zrúca sa im aj klimatocký podvod zvaný green deal, digitálna totalita či satanská agenda na likvidáciu normality. Nuž a vidno to už aj v bývalej NDR… ak sa im nepodarí zvrátiť situáciu, potom si myslím, že sú schopní pristúpiť aj na atomovú vojnu, lebo cieľ č. 1 je depopulácia a až potom totálna kontrola menšej preživšej skupiny, ktorá sa dá kontrolovateľne a represívne zvládnuť ! Kiež by som sa mýlil, ale zatiaľ mi to takto vychádza ! Predpokladám, že očista spoločnosti bude pokračovať a najtupejší jednotlivci pôjdu po svoje dávky na dorazenie.

 2. P.s.: Vsetko do seba zapada, kedze posledny tyzden sa uz aj na Slovensku objavuju clanky o covide a novej mutacii, kt sa napr. objavila uz v Dansku a pod. Okrem toho je tu aj varovanie z Ruska: https://www.ac24.cz/komentare/rusky-general-naznacil-ze-usa-pomohly-vytvorit-covid-19-a-mozna-planuji-novou-pandemii/ ! EU a USA caka ekonom. kriza, hyperinflacia, deflacia a pod., cize treba drzat plebs na kratko a v agende depopulacie pokracovat, ked uz zacali tak z ostra…

 3. pokud bude Fialová sebranka dal vládnout bude Totalita pokud se vrati zpět Babiš bude Totalita musí zesilit alternativa jinak si užijeme Repete a v mnohem Brutalnějši podobě jako tomu bylo v Číně WHO se už o to postará konec května 2024 už není tak velká dobá všechno se muže změnit ale je to bohužel na lidech pokud se zase zachovají jako 🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑 tak jsme v prdeli

 4. Amerika a EU, tedy Západ bude mít na podzim jiné starosti. Stále si totiž nejsou schopni připustit dopad vítězství Ruska a nebo dokonce žijí v bláhových snech, že Ukrajina zvítězí. Právě podzim jim přinese tvrdé vystřízlivění. Navíc USA má nového nepřítele, ještě strašlivějšího než je Rusko, je jím Čína.
  Budou jiné starosti než nějaký covid. Ruské vítězství bude mít dopad i na naši republiku. Je velice pravděpodobné, že způsobí její pád.
  To není vše, aby toho nebylo málo, bývalé africké země, které byly dosud koloniemi, začínají vypovídat poslušnost. Nigérie je první. Západ má spoustu existenčních starostí, na blbnutí s covidem nebude čas ani prostor. A že plánují? To mohou, jsou tak namyšlení, pyšní, drzí, že si nedokáží uvědomit realitu. Jsou podobni Hitlerovi, který v dubnu 1945 přikázal vylepovat plakáty, oznamující vítězství nacistického Německa.
  Představitele Západu čeká na podzim tvrdý střet s realitou, spojený s existenčními starostmi. A pro nás je to příležitost pomoci jim ke dnu, ještě jim ty starosti přidělat.

 5. Coronavirus ma prumer ca. 80 nm, PP2 rouska ma rztec valken 750 nm, PP3 650 nm. Jen blbci neumi spocitat kolik viru projde rouskou vedle sebe („mohou se drzet za rucicky“).
  Nechapu, jak je mozne, ze je ve vladach tolik idiotu, obzvlaste v USA.
  Ale Gates uz urcite nechal vyvinout jiny, novy, modifikovany virus.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout