Uniklé zprávy WhatsApp bývalého britského ministra zdravotnictví : „Kdy použijeme novou variantu covidu?“

Uniklé zprávy WhatsApp bývalého britského ministra zdravotnictví : „Kdy použijeme novou variantu covidu?“

Den za dnem se i v mainstreamu po celém světě objevují důkazy manipulací, lží a porušování zákonů a ústav ze strany vlád a rádoby „odborníků“ z doby covidové.

Zatímco náš mainstream zarytě trvá na starých povídačkách a  doporučuje pátou dávku genového jedu, v zahraničí již upozorňují na to, jak jsou tyto přípravky nebezpečné.

Nejinak je tomu v odhalování lží vlád z doby covidové, kdy v některých zemích se již rozbíhají procesy, které mají za cíl tyto vlády za jejich neoprávněné porušování zákonů potrestat.

Cílem jednání vlád za covidismu, které bylo zejména v rámci Evropy jak „přes kopírák,“ samozřejmě bylo vyvolat strach a paniku a později donutit co nejvíc lidí k tomu, aby si běželi pro svoji dávku „báječné vakcíny,“ která perfektně funguje, jak naposledy včera tvrdil v televizi propagandista Kubek.

Ve Velké Británii však již i mainstream přiznal mnohé z toho, co bylo ještě donedávna prezentováno jako „dezinformace.“ A nyní vyšla na světlo světa další „bomba,“ která jen potvrzuje, že vlády velmi dobře věděly, že jejich konání je pouhou lživou manipulací s důvěřivými masami.

Britský bývalý ministr zdravotnictví Matt Hancock chtěl „vyděsit lidi“ novou covidovou variantou, aby zajistil, že lidé budou dodržovat nařízená opatření. Vyplývá to z uniklých zpráv WhatsApp, o kterých informoval Daily Telegraph .

Hancock se zeptal Damona Poolea, jednoho ze svých mediálních poradců, „Kdy nasadíme novou variantu?“

Týden poté, co tyto zprávy odeslal, se ministr objevil v televizi, aby lidi touto novou variantou vystrašil. Tvrdil, že nová varianta byla docela nakažlivá, a že počet případů v posledních dnech raketově vzrostl.

„Protože se tato nová varianta šíří mnohem rychleji, bude velmi obtížné ji kontrolovat, dokud vakcínu nezavedeme,“ řekl Hancock.

Na základě údajného výskytu této údajně nové varianty se pak po celé Evropě nařizovaly lockdowny a další nesmyslná, ovšem pro ekonomiku i zdraví lidí škodlivá nařízení.

Mezitím se Hancock hlasitě smál lidem:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Uniklé zprávy WhatsApp bývalého britského ministra zdravotnictví : „Kdy použijeme novou variantu covidu?“

  1. Vrejny soud zakonceny popravou, vcetne jeho manzelky. Dale zabaveni veskereho majetku vcetne jeho manzelky a deti. Dale zbaveni obcanstvi jeeho deti a vyhosteni.

    Stejny trest pro vsechny kteri se medialne podileli na Covid podvodu a dale pro ty kteri na Covid podvodu vydelali vice nez 1tis Eeur.

    Tak se zajisti ze kazdy politik ci podnikatel bude napriste dvakrat premyslet nez udela pitomost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout