Boj proti disentu v Německu: V domě profesora, který upozorňoval na fašizující tendence vlády, proběhla tvrdá razie

Boj proti disentu v Německu: V domě profesora, který upozorňoval na fašizující tendence vlády, proběhla tvrdá razie

Německo nám už dlouho ukazuje, jak vypadá „liberální demokracie“ v praxi.

Zatímco invazní zločinci, mnohdy vrazi a sérioví násilníci, končí již tak nějak automaticky v psychiatrickém sanatoriu, odkud po několika málo letech odchází s čistým trestním rejstříkem, aby mohli pokračovat ve vraždění a znásilňování, odpůrci režimu, kteří si dovolí jít proti špatným rozhodnutím vlády, jsou neskutečně perzekuováni.

Mnohdy končí s několikaletými nepodmíněnými tresty, jako tomu bylo v případě lékařek, které vydávaly výjimky z nošení roušek nebo v případě lékaře, který vydával falešná potvrzení o takzvaném „covid očkování.“

Přitom všichni tito lékaři konali podle Hippokratovy přísahy, snažili se svým pacientům pomáhat proti neskutečné zvůli zvráceného systému, zatímco jiní „rádoby lékaři“ odmítali ošetřit neočkované.

Ti druzí jsou však státem ceněni, ostatně, systém je ještě bude potřebovat pro aplikace dalších mRNA injekcí.

Nicméně německý režim se nesoustředil jen na lékaře, ale na jakékoli odpůrce, což se projevilo již bezpočtem razií třeba jen za nějaké prohlášení na sociálních sítích.

Nyní se  dočkal šokujícího „překvapení,“ když mu do domu náhle vtrhlo ozbrojené komando, jistý profesor.

Proč se tak stalo? Ublížil někomu snad? Ne, pouze zcela oprávněně upozornil na fašizující tendence vlády. A za to se nyní dočkal razie po zuby ozbrojeného komanda-

„Nikdy od doby, kdy základní zákon vstoupil v platnost, nebyla demokracie v Německu tak ohrožena jako dnes“ – k tomuto závěru dospěl profesor práva Martin Schwab ohledně radikálního zásahu státu proti vládním kritikům (pozn.: „základní zákon“ je obdobou naší Ústavy).

Naposledy to zasáhlo sociálního vědce prof. Dr. Rudolpha Bauera, celoživotního antifašistu, který je nyní obviňován z bagatelizace akcí pod nacistickou nadvládou „obzvláště ohavným způsobem“. Ozbrojení policisté 10. srpna prohledali dům 84letého muže.

Dům emeritního profesora společenských věd Dr. Rudolpha Bauera (84) prohledali 10. srpna 2023 policisté, z nichž někteří byli ozbrojeni a měli na sobě ochranné vesty. 

Zdůvodnění: 

„Tím, že ve skutečnosti postavil demokraticky legitimovaná opatření na roveň nelidským činům národního socialismu, zvlášť opovrženíhodným způsobem bagatelizoval činy spáchané za národního socialismu.“

„Nová společnost pro psychologii“ (NGfP), společnost pro teorii a praxi společenských věd, vyjádřila své zděšení nad těmito událostmi v tiskové zprávě ze 16. srpna. 

Tam se uvádí: „Bauerovým zločinem je, že slovem i obrazem varoval před nebezpečím fašismu ve společnosti.“ Bauer byl vždy antifašista a k témuž roky vedl i vlastní studenty.

Obviňovat ho ze zlehčování činů, které až dosud rozhodně kritizoval, lze vysvětlit pouze tím, že ze strany odpovědných osob zaujmeme politický postoj otočený o 180 stupňů.
Ukazují tím pouze chápání antifašismu, který používají jako základ: totiž takový, kterým chtějí imunizovat své vlastní politické akce proti kritice a nemohou nebo nechtějí je založit na antifašistickém standardu „nikdy znovu!“

Tím naopak podněcují vznik fašistických myšlenek a postojů.

NGfP

Jaké je pozadí vážných obvinění proti Dr. Bauerovi? Již v roce 2020 provedl historické klasifikace „politiky sociálního šoku“ spolkové vlády a odkazoval na německou minulost – příkladem je článek na NachDenkseiten

Varoval před nebezpečím „autoritářské konsolidace“ prostřednictvím politiky covidových restrikcí a v této souvislosti kritizoval oficiální „antifašismus“ a Antifu, která tyto současné autoritářské tendence plně podpořila.

V této souvislosti hovořil o tom, že obraz nacistických zločinů zprostředkovaný ve školách, na vzpomínkových akcích, v muzeích a prostřednictvím médií je neúplný:

Nacistický režim je do značné míry vnímán a diskutován pouze v souvislosti s holocaustem. Role armády a policie, obchodu a průmyslu, medicíny a soudnictví, správy, sportu a médií, náboženství a vzdělávání je ignorována. 

V této souvislosti varoval, že mnoho Němců postrádá historické znalosti, což znamená, že nemohou rozpoznat fašistické tendence jako takové. Je ponecháno na německém státním úřadu, aby argumentoval, do jaké míry jsou zločiny národních socialistů „bagatelizovány“ takovými diskusemi.

Profesor práv Martin Schwab upozornil na to, že žaloba proti Dr. Bauerovi poskytuje další důkazy, že pokusy umlčet hlasy kritické vůči vládě s pomocí státního exekutivního aparátu pokračují až do současnosti. Napsal na Facebook 16. srpna :

Chápou odpovědní aktéři, že každým z těchto útoků posilují obavy svých kritiků? Že ve svých vykonstruovaných pokusech ublížit svým kritikům skutečně ubližují sami sobě? Že použití ozbrojených speciálních jednotek proti mírumilovným občanům, kteří prostě veřejně bojují za své přesvědčení, má odporný zápach totality? 

Že ti, kdo vidí paralely k nenávistným heslům ve Třetí říši v nenávistné a vylučovací propagandě proti „popíračům covidu“ a proti lidem bez covidových injekcí, nezlehčují nacistickou nespravedlnost?

Že zasahující omezování občanských svobod v éře Covidu není legitimní jednoduše jen proto, že byly nařízeny vládami, které zase volili zvolení poslanci?

Od doby, kdy základní zákon vstoupil v platnost, nebyla demokracie v Německu v takovém ohrožení jako dnes. A to NENÍ díky těm, kteří se bouří proti opatřením vlády v této zemi v covidové krizi a v jiných oblastech politiky.

Martin Schwab 

K uvedenému již jen dodávám, že právě jednání německé vlády a jí ovládaných represivních složek proti odpůrcům režimu potvrzuje, že takzvaná „liberální demokracie“ je jen maskovaný korporátní fašismus. A samozřejmě to není zdaleka jen o Německu…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Boj proti disentu v Německu: V domě profesora, který upozorňoval na fašizující tendence vlády, proběhla tvrdá razie

  1. je jen dobře že AFD roste fandím jim at se hlavně dostanou do vlády a CDU CSU at nejsou Debilové a AFD do vlády vezmou pořad to bude lepši a duvěrohodnějši vláda než aby vzaly do vlády někoho ze Zcholzovi vlády pokud chtějí znova jednat s Ruskem ohledně Nordstreamu, levných a zdravých potravinách a chtějí i levnou ropu a plyn tak s Ruskem jednat musejí a ne tak že budou chtít s Ruskem válčit AFD v Německu je jediná opozice která jako jediná dokáže Německo dat dohromady stejně jako SPD v ČR

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout