Tucker Carlson: „USA zaútočily na svého nejdůležitějšího spojence, NATO se zhroutí“ (video)

Tucker Carlson: „USA zaútočily na svého nejdůležitějšího spojence, NATO se zhroutí“ (video)

„Svět je zcela resetován,“ řekl Tucker Carlson během projevu v Budapešti. Tvrdil, že řád po studené válce se hroutí, a že NATO se také zhroutí.

„Hnací síla NATO, Spojené státy, sabotovaly hlavní zdroj levné energie pro Německo. Bidenova administrativa vyhodila do povětří Nord Stream a Němci jsou tak sebenenávistní, že o tom nechtějí mluvit,“ vysvětlil Carlson.

„Chci o tom mluvit, protože je to důležité. Za prvé, byla to největší průmyslová sabotážní operace v historii. Zadruhé to byly největší lidské emise CO2 v historii. Pro členy kultu globálního oteplování je to podobné ďáblu sestupujícímu na Zemi. A Bidenova administrativa to udělala,“ řekl Carlson.

„Zatřetí, a to je důležitější, byl to útok na Německo, nejmocnější zemi v Evropě. Západní Evropa je posledním velkým spojencem Ameriky a právě jsme zaútočili na našeho nejdůležitějšího spojence,“ pokračoval.

„NATO nemůže existovat dlouho. V určitém okamžiku se Němci probudí a uvědomí si, že Amerika zničila jejich ekonomiku. Nemyslím si, že aliance může existovat i poté,“ řekl Carlson.

K uvedenému jen připomínám, že Němci se zřejmě v tomto směru již probouzí, když většina z nich podle průzkumů určila jako hlavního viníka války na Ukrajině USA nebo NATO…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 60 Průměrně: 4.7]

7 thoughts on “Tucker Carlson: „USA zaútočily na svého nejdůležitějšího spojence, NATO se zhroutí“ (video)

  1. To sa nesmie stať. Trump už nikdy nesmie vyhrať voľby a „urobiť Ameriku opäť veľkou“, aj pre jeho proizraelský fanatizmus a túžbu zaútočiť na Sýriu aj Irán a inštalovať tam proamerické bábkové vlády., Som si istý,že nemá v pláne ani zastaviť vojnu na Ukrajine a že v tomto bode klame. Čím skôr vo väčšine štátov USA vypukne občianska vojna, tým lepšie /aj/ pre východnú Európu.

   1. Promiňte, ale vy vůbec nevíte nic o Trampovi a o tom, co se děje ve světě v pozadí. Vypadá to, že máte jen informace z médií a opravdu věříte tomu, že vám říkají pravdu?
    Je zapotřebí, hledat a pátrat a informací těch, co vám média neřeknou, je již na internetu spousta. Posílám vám jednu z nich a zkuste si o tom popřemýšlet. Přeji krásné dny a posílám lásku a buďte zdráv.
    https://www.poslovebudoucnosti-zlatyvek.info/menu/

 1. Po zatím malých krůčcích dochází ke změně globálního klimatu. Dva krůčky vpřed, jeden vzad, úkroky, negace negace. Není to přímka a bez problémů, ale rozhodující je, že azimut je nezměnitelný. Strategický spojenec spiknutého Západu už kulhá na jednu nohu a za několik let mu zbyde jen vojenská síla. Politická bude skoro nulová, ekonomická skoro také – a to jen fíky vykrádání jiných států. Konceptuální neměl nikdy, byl jako slon v porcelánu, jako světový četník propadl, a v tomto ohledu změně velmi napomohl Biden svou politickokonceptuální nesvéprávností. Pjakin o něm jednou řekl, že je to blbec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout