Švédsko: 100 bombových útoků za letošní rok, 1000 za pět let

Švédsko: 100 bombových útoků za letošní rok, 1000 za pět let

Švédsko bývalo ještě před 20 lety na nejnižších příčkách v kriminalitě. Tehdy se však začalo vše otáčet, protože vláda se zavázala přijímat ve velkém Iráčany z tehdy válkou zmítané země.

Ve velkém je následovali Somálci (dnes má Švédsko největší somálskou komunitu v Evropě) a postupně i další obohacovači.

Jakmile přišly první rodiny, začali přijíždět další jedinci, většinou už mladí muži, kteří se vydávali za nezletilce. Dále docházelo k vládou organizovanému dovozu obohacovačů zejména z Afriky a Středního a Blízkého východu.

Stačilo pouhých 20 let a Švédsko se díky nekonečné invazi, slučování rodin a vysoké porodnosti muslimek stalo nejnebezpečnější zemí v Evropě.

A v několika ohledech Švédsko jasně vede: vykazuje nejvíc znásilnění nejen v Evropě, ale vysoko je i v celosvětových žebříčcích (výše je již pouze JAR).

Stejně tak v rámci Evropy jasně vede v počtu přestřelek a bombových útoků. Samozřejmě vše v režii těch, kdo měli podpořit nový multikulturní ráj.

Tento politiky deklarovaný ráj se ovšem stal multikulturním peklem.

Švédsko má problém se znásilněním. Za posledních 6 let bylo hlášeno šokujících 52 098 znásilnění. Ani mainstreamová média o tom neinformují, protože to není politicky korektní. 

Ve skutečnosti má tato severská země nejvyšší počet hlášených znásilnění v Evropě. Kolik jich ovšem není hlášeno, lze jen stěží odhadnout.

Švédky jsou již dlouhé roky vychovávány tak, že jim škola, média – a často i indoktrinovaní rodiče – tvrdí, že žalovat ty chudáčky frustrované muslimy je rasistické. Mnoho znásilnění tak není vůbec nahlášeno. Předpokládá se dokonce, že nahlášena není většina.

A není to zdaleka jen politická korektnost, co mnoha ženám nedovolí znásilnění nahlásit. Velmi často jsou to především výhružky samotných násilníků, kteří pohrozí zabitím nejen oběti znásilnění, ale také její rodiny.

A znásilněná žena ví, že by se mohla pomstít rodina násilníků, pokud by je nahlásila. Tresty jsou navíc směšné – násilník se tak velmi brzy vrací na svobodu, pokud vůbec skončí ve vězení a ne pouze u veřejně prospěšných prací.

Tedy znásilnění je zřejmě ve Švédsku problém číslo 1.

Věděli jste ale, že Švédsko má  problém i s bombami? Tento problém je již zcela mimo kontrolu!

Ve Švédsku se letos odehrálo již 101 bombových útoků. Za pouhých 7 měsíců to bylo více než 100 bombových útoků.

Existuje také 25 podezřelých bombových útoků a 70 příprav bomb. Když to sečtete, je to 196. To je skoro jeden bombový pokus/ bombový útok za den.

Zrovna nedávno byli dva lidé převezeni do nemocnice po bombovém útoku na rodinný dům ve městě Södertälje. Snímky z místa činu ukazují vážné poškození budovy s vymlácenými okny.

Jen několik dní předtím byl ve stejném městě vybombardován další dům a jeden člověk byl hospitalizován. Napadená osoba byla zaměstnána v SiS, zařízení, kde pobývají mladiství delikventi.

Ukázalo se, že mladík v zařízení SiS plánoval útěk. Zaměstnanec mu však odmítl dát mobilní telefon, aby se připravil na útěk.

Taková je dnes situace ve Švédsku. Zločinecké gangy bombardují domy zaměstnanců zadržovacích středisek pro mladistvé, když nedostanou to, co chtějí.

Ve Švédsku je nyní 61 zakázaných oblastí, tedy oblastí, ve kterých policie ztrácí kontrolu a tvoří se paralelní společnosti s vlastními zákony a pravidly.

Za posledních 5 let došlo ve Švédsku k asi 1000 případům bombových útoků. Proč o tom mainstreamová média neinformují?

Odpověď je jednoduchá. Je to politicky nekorektní a ničí jejich liberální obraz Švédska jako socialistického multikulturního ráje.

A proč je třeba nyní upozorňovat právě na Švédsko? Protože máme společného víc než si myslíte.

Podobně jako Švédsko jsme nikdy neměli žádné kolonie a jsme na tom přibližně stejně co do počtu obyvatel.

A nyní hrozí, že za 20 let na tom budeme podobně jako Švédsko po 20 letech.

Vláda totiž schválila migrační pakt a je jen otázka času, než se začne plnit (mělo by to být příští rok). Jakmile přijmeme první skupiny, nastane stejná situace jako ve Švédsku.

Zatímco Švédsko bude za 20 let zcela regulérním chalífátem, my na tom budeme stejně jako nyní Švédsko. Přitom jsme si mohli vzít za odstrašující příklad právě tuto severskou zemi, ale není tomu tak.

Většina lidí si tedy všimne toho, že kráčíme stejným směrem, teprve v momentě, kdy se i zde začnou vytvářet muslimské no-go zóny a znásilnění a bombové útoky či pouliční přestřelky se stanou běžným „folklorem.“

Ale to už bude příliš pozdě…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.9]

One thought on “Švédsko: 100 bombových útoků za letošní rok, 1000 za pět let

  1. válka s muslimy jednou skutečně vypukne je potřeba to brát vážně ten kdo se na to připravuje děla dobře ne jen sobě ale i blyzkym a rodině

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout