Stojí za novou alergií na maso po kousnutí klíštěte další experimenty Billa Gatese?

Stojí za novou alergií na maso po kousnutí klíštěte další experimenty Billa Gatese?

Ukončení konzumace masa je jedním z cílů klimatické politiky. Zdá se ovšem, že záminka, pod kterou dochází i k vyvlastňování farem, stále není pro mnoho lidí akceptovatelná.

Gatesovo umělé maso bylo navíc při nedávném plošném prodeji v USA absolutním propadákem a víceméně bylo staženo z prodeje. Zdá se tedy, že změnit po tisíciletí pěstované návyky a udělat z lidí vegany či konzumenty umělých produktů a hmyzu nebude tak jednoduché.

Nebylo by tedy nic podivného, kdyby se skutečně vyvinula „biologická zbraň,“ která by jednoduše lidi k veganství donutila.

Systémovými médii už nějakou dobu koluje zpráva, že lidé mohou být v důsledku kousnutí klíštěte alergičtí na maso – a jsou tedy nuceni přijmout veganský životní styl. Syndrom se poprvé objevil v roce 2008 ve Virginii v USA.

Zatímco nebezpečná lymská borelióza zjevně pochází z genových experimentů americké armády během studené války, nová nemoc by mohla být způsobena také výzkumem Gain of Function. Takový výzkum možná opět financoval Bill Gates.

Tento přiznaný eugenik dlouhodobě otevřeně podporuje výzkum hmyzu a genetické inženýrství. Pro Gatesovy výzkumy byli využiti zejména  komáři, zjevně již bylo vypuštěno obrovské množství zmanipulovaných komárů, aniž by kdy došlo k deklarovanému přínosu, tedy snížení jejich přirozené populace.)

Nicméně například na Floridě, kde byli naposledy vypuštěni, došlo k výskytu ohniska malárie. Náhoda?

Nyní se objevily zprávy o nové nemoci přenášené klíšťaty, která může u lidí způsobit alergii na červené maso. Postižení mají vážné příznaky alergie, když konzumují odpovídající masné výrobky.

Název této podivné nemoci je „Alpha Gal Syndrome“ nebo zkráceně AGS. Ve Spojených státech bylo údajně postiženo 450 000 lidí – nebo alespoň byli pozitivně testováni na AGS.

Nárůst počtu postižených je rapidní, v roce 2021 bylo takto diagnostikováno 66 106 lidí

Je náhoda, že tato nemoc způsobuje symptomy právě teď, kdy domnělí filantropové tohoto světa tak vehementně požadují konec chovu zvířat, přechod na veganství, hmyzí moučku a laboratorní maso vyrobené z rakovinných buněk?

Za příslušným výzkumem by opět mohla stát Nadace Billa a Melindy Gatesových. Nadace zpočátku investovala kolem 1,5 milionu amerických dolarů do výzkumu „asijského modrého klíštěte“ Rhipicephalus microplus.

Výzkum provádí společnost Oxitec Ltd. a údajně jde i o redukci přirozené populace generováním neplodnosti. Tedy má jít o stejný mechanismus, který nefungoval u komárů – naopak, přirozené populace se staly odolnějšími.

Zajímavé je, že výzkumný projekt společnosti Oxitec přímo souvisí s produkcí masa, protože údajně chce snížit počet škůdců u skotu. Protože byl Oxitec  tak úspěšný, nadace Billa a Melindy Gatesových udělila společnosti v červnu 2023 dalších 4,8 milionu dolarů.

Na druhou stranu  Gates dost investoval do biotechnologických společností, které se snaží diagnostikovat a léčit lymskou boreliózu. Tato nebezpečná nemoc je téměř jistě výsledkem experimentů prováděných americkou armádou během studené války.

Oxitec se mimochodem podílí i na genetické manipulaci s komáry Billa Gatese. To se odráží v registru grantů nadace, kde bylo v roce 2020 schváleno 1,3 milionu dolarů na související výzkum. 

Více informací na toto téma je k dispozici v angličtině na webu americanfaith .

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Stojí za novou alergií na maso po kousnutí klíštěte další experimenty Billa Gatese?

  1. Co stojí za tím, že se velmi vzdělaní lidé v oborech tzv. pomáhajících dobrovolně dávají do služeb lidem škodících? Za prachy odhodí všechny morální zábrany. A u slova filantrop také došlo k posunu, dnes jsou to spíše misantropové. Smutná doba.
    Ta lymská borelióza mi také nedává spát. Kde se vzala? Jako dítě na vesnici v šedesátých letech jsem měla milióny klíšťat denně, kdo z nás dětí neměl klíště denně, byl nemocný, protože nemohl běhat venku po lese. A moje malé dítě v osmdesátých letech chytlo první klíště a s ním hned i boreliózu?

    1. To je jednoduché. Škůdci si myslí, že konají dobro pro planetu. Teoretici „přelidnění“ už hodně dlouho hlásají heslo „virus je člověk“ (v různých variantách). Likvidaci nebo zotročení lidstva ukazuje v mnoha filmech Hollywood. To je psychologická příprava. Nemusíme to ale akceptovat, i když to bude něco stát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout