Injekce Covid splňují vědecká a klinická kritéria biologických zbraní

Injekce Covid splňují vědecká a klinická kritéria biologických zbraní

Jak již víte, tak nedávno vyzvali zástupci Floridy k uznání těchto přípravků coby biologických zbraní a tedy i k jejich zákazu na území Floridy.

Před časem se pak proti genovým injekcím vymezili i v Idahu, kde je podávání těchto injekcí považováno za trestný čin.

Nejde však o jediný odpor na území USA, nyní se dokonce objevila snaha dostat tyto „biologické zbraně“ mimo zákon i v dalších místech USA.

Budou tedy brzy jejich příkladu následovat i další státy?

Nelze dostatečně zdůraznit, že neexistují žádné důkazy, které by naznačovaly, že „vakcíny“ Covid-19 jsou ve skutečnosti  vakcíny  – a spousta důkazů naznačuje, že jsou to jen skryté biologické zbraně.

Kingstonova zpráva dala dohromady nástin vysvětlující, proč injekce nesplňují žádné z vědeckých a klinických kritérií vakcíny, a přesto dokonale odpovídají kritériím biologické zbraně. Proč o tom více lidí nemluví?

Odpověď souvisí s politikou a vlivem Big Pharmy na „medicínu“ a „veřejné zdraví.“ Věci, které jsou pravdivé, se jen zřídka dostanou do titulků, alespoň v hlavním proudu, protože v cyklu zpráv dominují lži – a proto se zdá, že počet nových biologických zbraní, které režim plánuje vypustit, není nijak omezen.

Technologie nanočástic mRNA musí být zastaveny, jinak bude lidstvo odsouzeno k záhubě

Bohužel si většina lidí stále neuvědomuje, že jsme všichni pod útokem mocných entit, které své biologické zbraně maskují jako „léky“. 

I když jsou miliony a miliony lidí vážně poškozeny na zdraví a mnozí po „očkování“ dokonce zemřeli, většina lidí si stále nedokáže dát dvě a dvě dohromady a uvědomit si, co se skutečně děje.

„Nemůžete vyhrát válku, když nevíte, jaké zbraně se proti vám používají,“ říká Kingston Report.

Zbraně, které dnes způsobují největší škody v USA dospělým a dětem, jsou uměle vyrobené nanočástice, konkrétně injekce nanočástic COVID-19, které úřady nazývají „vakcíny.“

Z nedávných odhalení Světové zdravotnické organizace (WHO) víme, že COVID byl jen začátek. WHO pracuje na tom, co je známé jako mezinárodní nouzový stav veřejného zdraví (PHEIC), který umožní větší centrální kontrolu a vliv v příští globální události, jako je COVID.

A samozřejmě přijdou další.

Zatím je to jakýsi klid před bouří, protože svět po Covidu se vrací do nového normálu. Právě teď existuje falešný pocit bezpečí – pocit, že to nejhorší je za námi a to nejlepší teprve přijde. Ale to je iluze, protože globalisté toho mají pro lidské stádo v zásobě mnohem víc.

Kingston Report má za úkol odstranit biologické zbraně – vakcíny Covid – z komunit tím, že zmocní orgány činné v trestním řízení k jejich násilnému odstranění.

Skupina, která provozuje webovou stránku, napsala žádost, v níž uvedla, že každá donucovací agentura v Americe má pravomoc odstranit tyto injekce nanočástic ze svých komunit.

„Je dobře známo, že klinické studie FDA pro ‚vakcíny COVID-19‘ nebyly navrženy tak, aby – jak potvrzují  klinické a statistické důkazy –  injekce nanočástic COVID-19 zabraňovaly infekci, přenosu nebo chránily před nemocí, hospitalizací nebo smrtí,“ stojí v žádosti. 

„Klinické studie FDA, vládní data USA a skutečné důkazy prokázaly, že injekce nanočástic mRNA způsobují klinicky významný nárůst mírných až středně závažných onemocnění, vážných onemocnění, postižení, hospitalizací a úmrtí během dnů, týdnů a/nebo měsíců od příjmu injekcí nanočástic mRNA COVID-19 u dříve zdravých kojenců, dětí a dospělých.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Injekce Covid splňují vědecká a klinická kritéria biologických zbraní

  1. Název toxína je správně, vždyť i náš domnělý kříženec osla tvrdí, že opichanec šíří. Světlo v tunelu soudnictví je zažehnuto, jen houšť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout