První epidemie malárie po desetiletích na Floridě:  Existuje souvislost s komáry Billa Gatese?

První epidemie malárie po desetiletích na Floridě: Existuje souvislost s komáry Billa Gatese?

Před dvěma lety bylo ve Florida Keys vypuštěno mnoho geneticky modifikovaných komárů, což místní obyvatele velmi znepokojuje. Zdráhali se být pokusnými králíky v tomto zločineckém experimentu.

Projekt byl veden Florida Keys Mosquito Control District a Oxitec, britskou biotechnologickou firmou financovanou Nadací Billa a Melindy Gatesových.

Společnost Oxitec, která od té doby obdržela od Gatesovy nadace více než 30 milionů dolarů, tvrdila, že plán má silnou podporu, i když místní obyvatelé jsou extrémně skeptičtí.

Společnost již vypustila více než miliardu geneticky modifikovaných komárů v Jižní Americe a Karibiku. To se stalo například v Brazílii, kde chtěl Oxitec snížit místní populaci komárů o 90 procent.

K žádnému snížení komáří populace však nedošlo.

V roce 2019 se společnost dostala pod palbu poté, co výzkum ukázal, že se hmyz stále rozmnožuje. Bylo zjištěno, že až 60 procent studovaných komárů má modifikované geny.

Média nyní hlásí, že se poprvé po desetiletích objevila malárie na Floridě a v Texasu. Americká CDC hovoří o prvním ohnisku za 20 let.

Nehoda? Podle některých existuje souvislost s Gatesovými geneticky modifikovanými komáry.

Vakcína je však již na cestě. Koncem loňského roku začal výrobce vakcín BioNTech testovat experimentální vakcínu proti malárii na lidech. Před pandemií covidu investoval Bill Gates do společnosti BioNTech 55 milionů dolarů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 5]

2 thoughts on “První epidemie malárie po desetiletích na Floridě: Existuje souvislost s komáry Billa Gatese?

  1. to co mají na svědomy Globalisti za celou historii lidstva všechny ty zbohatlické rody Bankeřske dinastie to všechno by lidstvo mělo pozabijet není možné aby parazitovali na lidstvu aby se na lidstvu obohacovali vykořistovali zneuživali k válkám nenávisti bídě byl bych i pro navrat trestu smrti a to i s Gilotinou a hromadnymi popravami na veřejnosti už dávno měl proběhnout nový Norimberk za ty jedy v době covidu

  2. Gates? Přes držku, zmuchlat a vyhodit do smetí. Zavolat popeláře, vyvézt. Vysypat na skládku, vyvolat déšť, pokropit chemtrailsem, vyschnout v globálním voteplování. Zatečkovat. Chaluhy, co se vyvinou v cévách, vystavit 5G.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout