Nová obvinění proti Trumpovi  za snahu zvrátit volební prohru a podvrátit předání moci

Nová obvinění proti Trumpovi za snahu zvrátit volební prohru a podvrátit předání moci

Již záhy po prezidentských volbách v roce 2020 se doslova vyrojily důkazy o manipulacích, ke kterým došlo po celé zemi. A bylo jich dokonce tolik, že o tom byl natočen celovečerní dokument.

A to se v rámci těchto manipulací nehovoří o záměrné cenzuře sociálních sítí, zejména pak cenzuře voličů Trumpa, ale i o cenzuře zcela pravdivých informací o notebooku Huntera Bidena či vypuštění lži o údajném ruském vlivu na Trumpa, což bylo pro změnu „dílo“ demokraty řízené FBI.

Jenže americkou administrativu plně ovládající Deep state všechny důkazy o manipulacích zametl pod koberec, zejména díky zkorumpované justici.

Jen málokdo v USA dnes věří, že volby nebyly nijak manipulovány.

Další součástí žaloby jsou i události z 6. ledna 2021, při nichž došlo na tzv. „útok na Kapitol.“ Jak již ovšem bylo potvrzeno, tak byl iniciován nasazenými agenty FBI.

Mnoho z těch, kdo vešli v ten den do Kapitolu, bylo zatčeno a nyní sedí ve vězení.

Na základě některých záběrů se však ukázalo, že policie se ani nepokusila lidem ve vstupu zabránit, dokonce je Kapitolem v některých případech provázela.

Nicméně oficiální politika hovoří o tom, že volby v roce 2020 byly naprosto čisté a útok na Kapitol proběhl v režii Trumpa, což je i základem pro další žalobu.

„Trump byl obviněn ve federálním vyšetřování kvůli snaze zvrátit volební prohru a podkopat předání moci před nepokoji 6. ledna,“ uvedla agentura AP.

Spoluspiklenec 1, právník, který byl ochoten šířit vědomě nepravdivá tvrzení a prosazovat strategie, které by právníci obžalovaného v kampani za znovuzvolení v roce 2020 neudělali

Spoluspiklenec 2, právník, který vymyslel a pokusil se implementovat strategii, jak využít ceremoniální role viceprezidenta dohlížejícího na certifikační řízení, aby bránil certifikaci prezidentských voleb.

Spoluspiklenec 3, právník, jehož nepodložená tvrzení o volebních podvodech obžalovaný soukromě přiznal ostatním, zněla „šíleně“. Nicméně obžalovaný přijal a veřejně rozšířil dezinformace spoluspiklence 3

Spoluspiklenec č. 4, úředník ministerstva spravedlnosti, který pracoval na občanskoprávních záležitostech a který se spolu s obžalovaným pokoušel využít ministerstvo spravedlnosti k zahájení podvodného vyšetřování volebních zločinů a ovlivňování státních zákonodárců vědomě nepravdivými tvrzeními o volebních podvodech.

Spoluspiklenec 5, právník, který pomáhal při vymýšlení a pokusu o realizaci plánu na předložení podvodných prodejů prezidentských volitelů, aby se zabránilo certifikačnímu řízení.

Spoluspiklenec 6, politický konzultant, který pomohl realizovat plán na předložení podvodných kandidátů prezidentských volitelů, aby bránili certifikačnímu řízení.

 

Trump stane před soudem ve čtvrtek.

Jeho okolí i většina republikánů pokládá žalobu pouze za snahu o odvrácení pozornosti od skandálu Bidenových po pondělním výslechu klíčového svědka v jejich korupčních kauzách…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout