Nová alarmující studie: Injekce mRNA Covid poškozuje imunitní odpověď na jiné viry a bakterie u dětí

Nová alarmující studie: Injekce mRNA Covid poškozuje imunitní odpověď na jiné viry a bakterie u dětí

Zatímco dospělí za sebe rozhodují sami a je jen na nich, zda jsou ochotni se podřídit experimentu – za který nenesou farmaceutické firmy žádnou zodpovědnost – děti se samy rozhodnout nemohou.

Za poškození zdraví dětí v důsledku podání mRNA injekce mohou jejich rodiče, kteří ochotně poskytli vlastní dítě coby experimentální subjekt.

Dalším důvodem, proč se podávání vakcín mRNA dětem zdá být stále horší volbou je i nová studie.

Děti očkované mRNA vakcínou Pfizer Covid vykazovaly oslabenou imunitní odpověď na jiné viry a bakterie, uvádějí australští vědci ve studii zveřejněné minulý týden .

Autoři poznamenali, že k oslabené odpovědi došlo během několika týdnů po druhé dávce vakcíny Pfizer. Krev odebraná dětem produkovala méně důležité signální molekuly, když byla stimulována několika běžnými potenciálními bakteriemi a viry.

Postupem času se imunitní reakce na bakterie vrátila do normálu. Snížená reakce na viry však trvala nejméně šest měsíců, dokud výzkumníci sbírali data. 

„Naše studie prokázala, že očkování mRNA SARS-CoV-2 snižuje zánětlivé cytokinové reakce u dětí,“ píší autoři.

Cytokiny, jako je interferon, hrají klíčovou roli v imunitním systému, pomáhají mu bojovat s viry a jinými vetřelci. (První řádek široce citovaného článku o interferonech uvádí, že se „uvolňují, když je napadena obrana hostitele a jsou nezbytné pro mobilizaci imunitní reakce proti patogenům“).

Studie byla malá, zahrnovala pouze 29 dětí ve věku 6 až 11 let při první návštěvě po očkování a osm dětí při sledování po šesti měsících. 

Navíc kvůli malé velikosti studie a malému počtu účastníků nemohli vědci spojit žádné konkrétní klinické výsledky – jako je zvýšená závažnost infekcí – se sníženou imunitní reakcí.

Studie byla publikována v časopise Frontiers in Immunology. V souladu s jinými pracemi, které uvádějí znepokojivé výsledky týkající se mRNA, byli autoři studie opatrní, aby se vyhnuli potenciálním důsledkům svých dat.

Ve své diskusi pouze napsali, že zjištění „vyžadují další výzkum a zvážení vzhledem k jejich širokým dopadům na veřejné zdraví“.

Několik lékařů, kteří nezávisle přezkoumali studii Unreported Truths, ji však považuje za velmi znepokojující.

BNT162b2 Očkování proti COVID-19 u dětí mění cytokinové odpovědi na heterologní patogeny a agonisty Toll-like receptorů. zdroj

„Podle mého názoru může očkování mRNA vést nejen ke krátkodobé náchylnosti k bakteriálním a virovým infekcím u dětí, ale také k dlouhodobé imunodeficienci,“ napsal jeden lékař v e-mailu.

„Stačí se podívat na to, jak autoři obcházejí svá vlastní zjištění,“ napsal lékař. 

„Autoři ani otevřeně neříkají, že injekce mRNA zřejmě způsobuje přetrvávající imunodeficienci u dětí. Jejich závěr je, že „mění“ cytokinovou odpověď. To je odvaha v medicíně.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Nová alarmující studie: Injekce mRNA Covid poškozuje imunitní odpověď na jiné viry a bakterie u dětí

  1. Pro mne Slovanko, to nejsou rodice, kteri nechali napichat sve decka, ale zrudy. Verim, ze se jim to vsechno vrati a nebude to dlouho trvat.

    1. A jeste je uci jak je to prospesne pro jejich zdravi!!! Aby se tesily na dalsi vcelicku!! To je pristup na rozbiti drzky!!! Znam takove rodice a neni jich zrovna malo. A evidentne tem rodicum nevadi ze vlastne sami sebe a i deti obetuji. Me to prijde jako obet satanovi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout