New Yorkem se ponese pravidelné halekání muezzinů z mešit

New Yorkem se ponese pravidelné halekání muezzinů z mešit

Málokdo ví, že souběžně s islamizací Evropy probíhá stejný proces také v USA, kam nepřichází zdaleka jen křesťanské obyvatelstvo středo a jihoamerických zemí.

Stále častěji jsou v davech na hranicích hlášeni muslimové zejména z oblastí Středního a Blízkého východu, přičemž nemalá islámská komunita v zemi přibyla i po odchodu z Afghánistánu.

S tím, jak tato komunita nabývá na síle, dochází také k ústupkům, které mají za cíl nejen vyjít muslimům vstříc, ale i podnítit další jejich soukmenovce v cestě do USA.

Jde tedy o stejnou taktiku, jaká je využívána při islamizaci Evropy.

Nemalá muslimská komunita je také v New Yorku, kde jí nyní progresivistický starosta vychází vstříc natolik, že každý obyvatel či návštěvník některých oblastí města si bude občas připadat jako na Blízkém východě…

Město New York vydalo nová pravidla, která umožňují mešitám svolávat muslimy k modlitbě v pátek odpoledne mezi 12:30 a 13:30, a to navzdory nařízením o hluku v okolních čtvrtích.

Představte si, co hlukové znečištění od muslimského svolávání k modlitbě udělá s hodnotou majetku v okolních lokalitách.

Muslimské svolávání k modlitbě bude také vysíláno denně během modliteb při západu slunce během celého měsíce ramadánu.

Muslimové se modlí pětkrát denně mezi východem a západem slunce.

„Dnes snižujeme byrokracii a jasně říkáme, že pokud jste mešita nebo modlitebna jakéhokoli druhu, nemusíte žádat o povolení, abyste zesílili své volání k páteční modlitbě. Můžete svobodně žít svou víru v New Yorku,“ řekl starosta New Yorku Eric Adams.

„V New Yorku bude každé náboženství respektováno a bude s ním zacházeno stejně,“ řekl Fabien Levy, zástupce starosty pro komunikaci Erica Adamse.

K tomu jen podotýkám, že jsou to pouze muslimové, kdo svolává své ovečky tímto způsobem, kdy vykřikují hesla, která značí obsazení daného území.

New York není prvním americkým městem, které povoluje pravidelné halekání z mešit. Jekot muezzinů je již asi rok povolen v Minneapolis…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

5 thoughts on “New Yorkem se ponese pravidelné halekání muezzinů z mešit

  1. Dovtedy pomerne pomalá islamizácia USA sa veľmi zrýchlila – čo nikoho neprekvapí – po nástupe moslima Obamu do Bieleho domu. Aj radikalizácia hlavne čiernych konvertitov. A o Kanade vedenej malajským hybridným tyranom , tiež vyznávajúcim islam, škoda aj hovoriť…

  2. Len tak mimochodom, samozvaného „konzervatívca“ Trumpa ani nenapadlo proces islamizácie /zatiaľ len časti štátov/ USA zastaviť či spomaliť… Napriek fanatickej oddanosti Izraelu a túžbe zničiť Sýriu aj Irán.

  3. doporucuji,ctete B. Kurase, ktery popisuje islamizaci usa jinak nez jak je to v evrope. V evrope to zacina vetsimi mesty s tim, ze na venkove je celkem klid pro domorodce.

    ale v ameeru to delaji slimaci jinak, nejprve obsazuji mensi mesta, ktera jsou blize k sobe

    no takovy zakon saria jim pekne zatrese s tou jejich demokracii

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout