Audionahrávka obsahující „nevyvratitelné důkazy“ o korupci Joe Bidena bude zveřejněna v nadcházejících týdnech (video)

Audionahrávka obsahující „nevyvratitelné důkazy“ o korupci Joe Bidena bude zveřejněna v nadcházejících týdnech (video)

Tato audiokazeta by měla donutit Bidena k odstoupení od kandidatury v roce 2024, což nakonec jen potvrzuje to, co mnozí z nás tušili. Biden bude včas (tedy ještě před primárkami) odstraněn, aby byl namísto něj nabídnut náhradník podporovaný US Deep state, což by měl být zřejmě současný guvernér Kalifornie.

Jako druhý na cílové pásce demokratické strany by v primárkách skončil Robert F. Kennedy, který je pro stávající systém zcela neúnosný, takže Obamova klika musí nabídnout takovou loutku, která bude přijatelná pro většinu voličů demokratů – respektive přímo pro Bidenovy voliče.

Greg Kelly včera večer shodil politickou bombu na svůj populární pořad Newsmax.

Kelly řekl svému publiku, že v nadcházejících dnech bude zveřejněna audionahrávka, která bude obsahovat „nevyvratitelné důkazy“ o korupci Joe Bidena. Kelly říká, že to bude tak zničující, že Joe Biden bude nucen odstoupit z voleb v roce 2024.

Mělo by to být zajímavé.

Greg Kelly: Existuje audionahrávka, jak mi bylo řečeno, od zasvěcených lidí, ne nutně ve vládě, ne nutně mimo vládu. Nemohu říci příliš mnoho, ale existují nevyvratitelné důkazy o korupci Joe Bidena, které se chystají zveřejnit. Nestane se to zítra. Nestane se to před Svátkem práce, ale stane se to někdy mezi Svátkem práce a Halloweenem (pozn.: 5.9.-31.10.).

Tato nahrávka bude zveřejněna. Nejsem si jistý, jakým subjektem v tuto chvíli, ale jakmile to bude vyslyšeno, Joe Biden bude mít  jen dvě možnosti. Zaprvé, nebude moci zůstat kandidátem na prezidenta, na znovuzvolení. Bude po všem. Jediná věc, kterou by mohl potenciálně, ale pravděpodobně ne, udělat, je zůstat prezidentem.

Řekli mi, že tato nahrávka je tak usvědčující, a oni se toho právě teď v Bílém domě obávají. Vědí o tom. Vědí, že je to tam venku. Může jich být více. A dává to velký smysl.

Vzhledem k tomu, že všechny důkazy proti Bidenovým, které se objevily v Kongresu, byly smeteny ze stolu Bidenovým ministerstvem spravedlnosti, budou nyní nutné silnější důkazy, než byly různé dokumenty, notebook Huntera Bidena a výpovědi svědků.

Zde je inkriminované oznámení o chystaném zveřejnění pro Bidena ničivé nahrávky:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout