Německá vláda přiznává, že klíčovým cílem je posílení moci WHO

Německá vláda přiznává, že klíčovým cílem je posílení moci WHO

Než vám přijde podivné, co má s WHO právě německá vláda, pak je třeba upozornit na pár faktů. Německo, které je plně v područí Washingtonu, je právě spolu s USA největším sponzorem WHO.

Teprve daleko za USA a Německem jsou další země a  Bill Gates se svojí nadací Billa a Melindy Gatesových a vakcinační aliancí GAVI.

Hlavní sponzoři jsou tak zároveň těmi, kdo se snaží přes WHO diktovat politiku celému světu. A nemá jít zdaleka jen o pandemickou smlouvu a změny MZP.

WHO také dlouhodobě tlačí na legalizaci pedofilie či potratů až do porodu, tedy nabádá k vraždě již plně vyvinutého dítěte. Tato organizace je jasně zaměřena na depopulaci, přičemž její vliv v poslední době roste.

Právě zákon, který by povoloval zabíjet již plně vyvinuté děti, se nyní vážně diskutuje v Německu, což znamená, že se dřív či později dostane i na půdu europarlamentu.

Pak bude jen otázkou velmi krátkého času, než se začne na příkaz EU schvalovat v jednotlivých členských zemích.

Lze si jen stěží představit zrůdy v bílých pláštích, které budou ochotny životaschopné děti vraždit. Ale najdou se v USA i na Novém Zélandu a covidismus ukázal, že jich zřejmě bude dost i jinde.

Americký lékař, který dělal potraty ve 2. trimestru, popisuje, jak takový potrat vypadá. On sám to už dál nemohl dělat. Nepřijatelné to bylo ve 2. trimestru, jaké je to asi v 8. nebo 9. měsíci (upozorňuji, že video není vhodné pro slabé povahy)?

Právě v souvislosti s doporučeními WHO, která tlačí na legalizaci potratů až do porodu, interpelovala AfD německou vládu, aby zjistila, jaké jsou hlavní cíle WHO – či spíše jejích hlavních sponzorů, k nimž patří právě Německo.

Nedávno německá vláda poslala odpověď na kritický dotaz AfD: vláda znovu oznámila, že jejím hlavním cílem je posílit moc WHO.

Několik poslanců AfD se zeptalo federální vlády, jak reagovala na požadavky Světové zdravotnické organizace na svévolné zabíjení nenarozeného života. 

WHO chce, aby byly potraty plně dekriminalizovány a aby byla odstraněna veškerá omezení práv na potrat založená na gestačním věku. To nakonec umožňuje svévolné potraty až do porodu, které jsou již uzákoněny například v Kalifornii nebo na Novém Zélandu.

Nedoporučují se ani určité čekací doby před zákrokem či konzultace s jinými osobami (např. rodiči u nezletilých dívek). Touha po potratu by neměla být zpochybňována.

WHO se tím údajně dovolává lidských práv těhotných žen, ale zároveň popírá jakoukoli hodnotu a jakékoli právo nenarozeného života. A to dokonce i v případě plně vyvinutého – tedy životaschopného –  dítěte.

Řada studií prokázala , že potraty jsou spojeny s vysokým rizikem následných duševních poruch u žen a dívek. Zdá se proto velmi paradoxní, že domnělá zdravotnická organizace by bezostyšně považovala potrat až do porodu za rutinní léčbu podobnou extrakci uvolněného zubu.

Na tomto pozadí je kritické vyšetřování AfD dosti výbušné, zvláště když poslanci také poukazují na to, že Spolkový ústavní soud v rozsudku z 28. května 1993 rozhodl, že „lidská důstojnost  již patří k nenarozenému lidskému životu.“

Zdá se, že tento rozsudek není v Německu nyní podstatný, protože  instagramový účet, který je podřízen ministerstvu vnitra, zveřejnil několik nápadně propotratových příspěvků.  Co na to tedy federální vláda říká?

Odpověď na dotaz k dekriminalizaci potratů je vyhýbavá a poukazuje na to, že v březnu 2023 byla ustavena komise, která mimo jiné zkoumá, „zda – a případně jak – lze regulovat potraty mimo trestní zákoník.“  

Již z toho vyplývá, že dekriminalizaci potratů až do porodu je Německo zcela otevřeno. Komise by měla svou takzvanou práci dokončit do konce března 2024 a federální vláda nechce výsledek předjímat.

Kontroverze týkající se potratů byla dostatečně vykreslena s odkazem na krátké video, které přímo zdůrazňuje, že zastánci pro-life jsou obecně „pravicoví“ (nebo alespoň „konzervativní“), přičemtž interrupce je jasně prezentována jako právo každé těhotné ženy (zde nazývané „člověk s dělohou“). 

Odpovědi na následující otázky ukazují, že německá spolková vláda se pravděpodobně z celého srdce přikloní k linii WHO v otázce potratů až do porodu.

Poslanci AfD chtěli vědět, proč federální vláda spolupracuje s organizacemi, které chtějí zabíjení nenarozených dětí učinit bez jakéhokoli časového omezení beztrestné, což je podle jasné judikatury Spolkového ústavního soudu (1 BvF 1-6/74; 2 BvF 2/90) v rozporu s „lidskou důstojností“ stanovenou v čl. 1 odst. 1 základního zákona.

Odpověď federální vlády je jasná: ukončení spolupráce s WHO nepřipadá v úvahu:

S ohledem na rostoucí globální roli Světové zdravotnické organizace (WHO) jako vedoucího a koordinačního orgánu pro globální zdraví má federální vláda zvláštní zájem na podpoře WHO při provádění jejího mandátu. Německo je členem WHO. Posílení WHO zůstává hlavním cílem federální vlády v oblasti globálního zdraví. Spolková vláda to úzce koordinuje se svými partnery.

odpověď na dotazy 

A konečně poslanci AfD chtěli vědět, zda federální vláda financuje a „posiluje“ další lidi nebo skupiny lidí, kteří se zavázali k beztrestnosti za zabíjení nenarozených dětí. Federální vláda to neví – a evidentně ji to také nezajímá.

Peníze z daní každopádně tečou tam, kde je to podle agendy potřeba – to již vyplynulo z předchozích dotazů.

V Německu podle zákona o potratech zůstává každý, kdo se podílí na ukončení těhotenství, nepotrestán, pokud těhotná žena tři dny před potratem požádá o radu státem schválenou poradnu pro konflikty v těhotenství. 

Potrat také zůstává nepotrestán, pokud existují určité ospravedlňující důvody (indikace):

  • Zdravotní indikace existuje v případě, že těhotné ženě hrozí smrt nebo pokud hrozí vážné poškození jejího fyzického či duševního zdraví.
  • Kriminalistická indikace je dána, je-li těhotenství založeno na sexuálním trestném činu, např. znásilnění (indikace podle § 218a odst. 2 a 3 trestního zákoníku).

Těhotná žena také zůstává nepotrestána, pokud interrupci provede lékař po konzultaci s uznávanou poradnou pro konflikty v těhotenství a od početí neuplynulo více než 22 týdnů. 

BMFSFJ

Požadavky WHO, před nimiž se Německo tak rádo sklání, přestože je jedním z jeho největších dárců, počítají s úplným zrušením těchto nařízení: hrozí, že potraty až do porodu se dříve nebo později stanou rutinou. 

Místo toho, aby Německo uznalo, že požadavky WHO kolidují s vlastními zákony a hodnocením Spolkového ústavního soudu, dává už najevo podlézavost – ačkoli studie ukazují, že zabíjení nenarozeného života také představuje vážné riziko pro duševní zdraví dotyčných žen. 

Kdy šlo WHO o zdraví?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Německá vláda přiznává, že klíčovým cílem je posílení moci WHO

  1. zločin v bílých plaštich se po covidu posune na další zrudnou uroven jakakoliv těhotná žena která tohle podpoří u mě není žena ale skutečné monstrum 🤢🤮🤮🤮🤮🤮 a patři do vězeni za podporu vraždy ještě nenarozeneho ditěte společně se všemi těmi doktory a WHO jako celek

  2. Jen dodám že s potracenými částmi těl dětí se obchoduje,je to velký byznys ,buňky potracených plodů jsou součástí depopulačních vakcín,. Ano i kvůli těm co chtějí a volají očkování tyhle děti umírají, zase kvůli byznysu. Koukala jsem na video jak to bylo v Číně v rámci programu jednoho dítěte . USA dodalo Číně monitorovací systém který zjistil na dálku která žena otěhotněla a když nešla na potrat sama zváželi je hromadně na potratové kliniky a často to byli donosené zdravé děti .Po potratu to mrtvé dítě nechali v posteli u matky nebo byli naházeny v odpadkovém koši .Bylo to hrozné video ze serie kabala /otevři svou mysl/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout