USA: Kalifornie většinou hlasů povolila potraty až do porodu

USA: Kalifornie většinou hlasů povolila potraty až do porodu

Zvrácené zákony, které navrhují američtí demokraté, nezahrnují pouze „právo na potrat,“ ale také potraty do porodu nebo ještě radikálnější potraty až měsíc po porodu. Tedy až se bude hlasovat příště, tak už to nebude o vraždě nenarozeného a plně vyvinutého dítěte, ale o vraždě dítěte narozeného.

Ovšem vše se musí podávat postupně, takže nyní byly prozatím odsouhlaseny potraty až do porodu. To znamená, že dítě může být legálně zabito třeba až v momentě, kdy již žena prožívá porodní bolesti. Demokraté tak uzákonili zabíjení již plně vyvinutých dětí…

Voliči v Kalifornii schválili extrémně dalekosáhlé rozšíření potratového zákona. V souvislosti s volbami do Kongresu bylo otázkou, do kdy mohou ženy podstoupit potrat.

Odpověď 65 procent ve státě ovládaném demokraty: Až do narození – i když není zdraví matky nijak ohroženo a plod je již životaschopný. Pouze 35 procent hlasovalo proti návrhu zákona.

Až dosud byly potraty ve státě hraničícím s Pacifikem povoleny pouze pro pokročilé těhotenství, pokud byl život matky považován za ohrožený. Kalifornie má nyní nejradikálnější potratový zákon v USA . V rámci celého světa v tomto případě zaujímá prvenství Nový Zéland, kde může být dítě také zavražděno těsně před porodem nebo v době probíhajícího porodu.

V červnu Nejvyšší soud ve Spojených státech, revidoval národní zákony a stanovil pokyny v otázce potratů. V důsledku toho je nyní na každém státě, aby si tuto otázku vyjasnil sám. To bylo zastánci potratů považováno za reakční a misogynní. Nyní se však zdá, že se děje pravý opak.

Protože i v dalších dvou státech, kde se o otázce potratů hlasovalo, zažili odpůrci potratů porážky. V arcikonzervativním Kentucky voliči hlasovali o ústavním dodatku, který bez výjimky odmítá právo na potrat. Přestože potraty jsou zde již zakázány, iniciátoři chtěli dále zpřísnit právní situaci. Potraty by neměly být povoleny, i když je život matky v nebezpečí. Zatím je to považováno za výjimku. A tato výjimka nakonec i zůstane. Voliči návrh zákona, který by potraty zakázal úplně, odmítli poměrem 52,5 ku 47,5 procenta.

Podobný návrh zákona neuspěl v srpnu v referendu v Kansasu, rovněž státě ovládaném republikány.

V Michiganu, kde jsou potraty povoleny, dokud plod není schopný přežít mimo dělohu, voliči v úterý jasnou většinou schválili odpovídající dodatek k ústavě. Ten stanoví právo na svobodu volby při rozmnožování a výslovně zmiňuje potraty.

Připomínám, že podobný zákon, jaký schválili v Kalifornii, se líbí například i německým zeleným, kteří potrat až do porodu dlouhodobě prosazují, zatím pro to ovšem naštěstí není většinová politická vůle.

Ovšem také WHO nabádá členské země, aby umožnily potraty až do porodu.

Jak takový potrat vypadá se můžete podívat ve videu (jen pro silné povahy). Něco podobného budou nyní v Kalifornii provádět plně vyvinutým a zdravým dětem.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 7 Průměrně: 5]

2 thoughts on “USA: Kalifornie většinou hlasů povolila potraty až do porodu

  1. podle této odporné zvrácenosti jako je potrat do porodu, lze úspěšně pochybovat o tom, že demokraté za mořem jsou ještě normální lidé. Nedovedu si představit svobodnou zemi Ameriku bez občanské války v níž padnou tyto zvrácené figury a budou navždy zapomenuty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout