Na Fauciho bylo podáno trestní oznámení za lhaní pod přísahou

Na Fauciho bylo podáno trestní oznámení za lhaní pod přísahou

To, o čem se zatím jen hovořilo, se stává realitou. Na Fauciho bylo v souvislosti s jeho lhaním pod přísahou podáno trestní oznámení.

Jedná se o zjištění, že se Fauci mimo jiné podílel na celosvětově šířené lži o původu Covid-19 a snažil se i před Kongresem utajit fakt, že vydal i ostatním příkaz k mlčení jak stran původu viru, tak i ohledně financování wuchanské laboratoře Fauciho NIH.

Fauci, ve skutečnosti autor mainstreamem šířené pohádky o netopýrovi (později luskounovi), kterého snědl Číňan, se tak nyní snad konečně dočká soudu.

Jak dalece však může jít o soud spravedlivý, se můžeme jen dohadovat. Systém samozřejmě stojí za ním a ne za pravdou…

Senátor Rand Paul podal trestní oznámení ministerstvu spravedlnosti a tvrdí, že Anthony Fauci lhal, když byl pod přísahou ohledně výzkumu zisku funkce ve Wu-chanu, který byl financován Fauciho NIH.

Paul přeposlal kopie e-mailových výměn z roku 2020, které ukazují, že Fauci potvrzuje, že věděl, že „vědci z univerzity ve Wu-chanu pracují na experimentech se ziskem funkce.“

Důkazní e-mail, kterým Fauci instruoval ostatní osoby zodpovědné nejen za covidovou politiku:

Obraz

E-mail, který Fauci poslal tehdejšímu generálnímu inspektorovi ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb Garrettu Grisbymu, cituje rozhovor, který měl Fauci s „vysoce důvěryhodnými vědci“, kteří byli znepokojeni skutečností, že při prohlížení sekvencí několika izolátů nCov byly ve viru mutace, které by byly velmi neobvyklé, aby se přirozeně vyvinuly u netopýrů, a že existuje podezření, že tato mutace byla vložena záměrně.

„Po dlouhé diskusi někteří vědci cítili tuto možnost silněji, ale dva jiní to cítili jinak. Cítili, že je zcela možné, že se to mohlo vyvinout přirozeně, i když tyto mutace nebyly nikdy předtím pozorovány u netopýřího viru,“ napsal Fauci.

„Důvody pro každou stranu sporu jsou příliš komplikované na to, aby vás obtěžovaly,“ napsal dále Fauci.

Senátor opakovaně slíbil, že odhalí Fauciho roli při zakrývání původu covidu.

Minulý týden se Paul také zaměřil na několik virologů, kteří zjevně souhlasili s tím, že hledání důkazů týkajících se úniku z koronavirové laboratoře ve Wu-chanu by způsobilo příliš mnoho problémů s Čínou, a že by bylo lepší tuto představu okamžitě zavrhnout.

Záhy poté tak byl vymyšlen onen příběh o netopýrovi, kterému ovšem stále ještě hodně lidí věří jen proto, že jej šířil věčně prolhaný mainstream…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Na Fauciho bylo podáno trestní oznámení za lhaní pod přísahou

  1. Jestli on Fausti se neotřel o nějakého čerstvého opíchance toxínou, to ho předhodili DS lvům před jistou rychlou smrtí.
    Motto dnes:
    Než-li soudce klepne Fausti jistě klekne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *