Joe Biden opět prohlásil: „Terorismus zakořeněný v bílé nadřazenosti je největší teroristickou hrozbou, které čelíme“ (video)

Joe Biden opět prohlásil: „Terorismus zakořeněný v bílé nadřazenosti je největší teroristickou hrozbou, které čelíme“ (video)

Biden opět použil naučený výrok, který opakuje při mnoha různých příležitostech jen v různých menších obměnách. Zřejmě tím chce získat hlasy menšin.

Nicméně tentokrát mu to dali komentující pěkně „sežrat,“ když upozornili na to, že pokud zde někdo ukazuje „bílou nadřazenost,“ pak je to jeho syn Hunter, který má na svém kontě bezpočet kriminálních činů, za něž by každý řadový Američan (bez ohledu na barvu kůže) dávno seděl v base.

Joe Biden v pondělí přednesl projev na recepci u příležitosti 60. výročí založení Výboru právníků pro občanská práva podle zákona.

Biden opět nepravdivě tvrdil, že „bílá nadřazenost“ je největší teroristickou hrozbou pro Spojené státy.

„Americká zpravodajská komunita zjistila, že domácí terorismus zakořeněný v bílé nadřazenosti je největší teroristickou hrozbou, které čelíme ve vlasti,“ řekl Biden, aniž by poskytl jakékoli údaje nebo důkazy.

Je to tatáž zpravodajská komunita, která lhala o tom, že notebook Huntera Bidena je ruskou dezinformační kampaní.

Jedna komentující upozornila na to, že pokud někdo projevuje nadřazenost, pak je to Hunter Biden:

„Nikdo neprokázal větší bělošskou nadřazenost než Biden, který zavírá miliony černochů za něco, co jeho syn dělá a co mu prochází,“ napsala a přidala důkazy o jeho nepotrestaných zločinech, které se probíraly v Kongresu, ale ministerstvo spravedlnosti smetlo jejich vyšetřování ze stolu:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 12 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Joe Biden opět prohlásil: „Terorismus zakořeněný v bílé nadřazenosti je největší teroristickou hrozbou, které čelíme“ (video)

  1. má pravdu když vidím NATO po celém světě a šíření nenávisti k jiným nazorum ale je potřeba to pojmenovat přesně jde o ten odporný Liberalismus a Progresivismus který podporuje právě Joe Bidem a Sionisti typu Rothschildu, Rockefelleru, Warburgu, Morganu, Sorošu, a dalších bestii konzervativismus a patriotismus je nejlepší směr kteremu bychom se měli dat všichni je to i v souladu s přirodou i s lidmy dokonce i Arabové a Černoši to uznavaji protože to je normální směr a ne ten nemocny okolo Progresivismu a Liberalismu 🤢🤮🤮🤮🤮🤮

  2. v USA jsou Teroristi všichni nejdřive přišli běloši a pak si tam natahali černochy jako Otroky a nakonec přišli i Asiati a Indove a Mexičani nikdo z nich není puvodni američan tim jsou jen Indiani tak drž hubu Bidene a vypakujte se s USA všichni do prdele

  3. Pred rokmi zlikvidovaná vlastenecká stránka White Media označovala nepriateľov bielej rasy /vrátane belochov nenávidiacich svoju farbu pleti/ za xenofilov. Aj prezident USA patrí medzi nich.

  4. starý dementný pedofil trepe, čo mu napíšu veľkým písmom na čítačku, dožije a skape ešte v úrade, padne aj jeho skurvený synáčik a s nimi aj tzv. demokrati ako slon na skorumpovaných prehnitých nohách…

  5. jedna z mála pravd, které tento pomatený stařík jinak budoucí kandidát na prezidenta ve své senilní části života pronesl. Asi se spletl. Aby to bylo kompletní, tak ještě to mohl konkretizovat na bílé anglosasy. Ještě že příroda je na světě krásná, když většina lidi ( asi 70%) jsou blbci. Hádejte podle čeho se to pozná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout