Jak se šíří lži o antarktickém ledu

Jak se šíří lži o antarktickém ledu

Ve snaze podnítit klimatickou agendu jsou soustavně šířeny lži, které mají vyvolat dojem, že pokud se okamžitě lidstvo nevzdá běžného způsobu života a nezačne se vracet o pár století nazpět, čeká nás klimatická apokalypsa.

Pomineme-li fakt, že letošní léto v Evropě na žádné oteplování neukazuje, takže propaganda si selektivně vybírá jen oblasti, kde je aktuálně teplo, aby bylo možné nadále šířit klimatické lži, stálicí v této propagandě je zejména Antarktida a Arktida.

Přitom již mnohokrát se ukázalo, že tyto polární oblasti nezaznamenávají nic, co by bylo historicky výjimečné.

Také poslední tvrzení, které se nyní šíří mainstreamem po celém světě, má podnítit klimatickou agendu.

Ale – tak jako většina podobných tvrzení – bylo opět vyvráceno jako účelová lež.

Nyní vám tedy přináším vysvětlení nové klimatické lži, která se jistě dřív či později objeví i v našich propagandistických médiích, která nyní nemohou vyvolávat falešný poplach na základě počasí u nás, tak se jistě ráda uchýlí ke vzdálenějším krajům…

„Vědci varovali, že Antarktida nyní ztrácí led tak rychle, že by se mohla změnit ze zemské ledničky na radiátor,“ zní nové tvrzení propagandistů:

Video obsahuje dvě tvrzení:

1) „Rekordně nízký rozsah mořského ledu je způsoben vyššími teplotami oceánů a teplejším vzduchem.“

Nezmiňují, že rozsah ledu byl ještě v roce 2014 rekordně vysoký.

Nezmiňují se ani o tom, že led „nezmizel“, jak tvrdí, ale silný vítr ho posunul k pólům. Výsledkem je, že led je silnější než obvykle:

Nezmiňují se ani o tom, že teploty v Antarktidě jsou v současné době hluboko pod minus 30 °C. Není tam žádná vlna veder, o které tvrdí, že se děje, kterou nečestně zakládají na jednom jediném dni v březnu 2022:

2) „Hladina moří se od roku 1990 zvýšila o 17 mm kvůli tání grónského a antarktického ledu. Do roku 2100 přibude dalších 170 mm.“

Ve skutečnosti, podle DMI, všech těch 17 mm bylo způsobeno táním grónských ledovců, což se děje od konce Malé doby ledové v 19. století.

Některé studie dokonce naznačují, že v Antarktidě ve skutečnosti přibývá led kvůli větším sněhovým srážkám.

Pokud jde o projekce roku 2100, jsou to čisté odpadky, stejně jako video Sky News výše.

Propagandisté jednoduše – podobně jako za covidu – zneužívají toho, že většina lidí si není schopna ověřit pravdu.

Proto šíří lži, jejichž skutečným cílem je totální destrukce zejména západní společnosti cestou zavedení různých klimatických omezení. Mimochodem, v USA se již hovoří o tom, že Biden vyhlásí s pomocí OSN klimatickou nouzi.

Američané očekávají, že by k tomu mohlo dojít ještě do konce tohoto týdne.

To by zahrnovalo mimo jiné i klimatické lockdowny. Vyplatí se tak v tomto směru sledovat, co se v USA děje, neboť je jen otázkou času, kdy dojde k vyhlášení klimatické nouze i v Evropě.

Současné evropské počasí se šílencům, kteří šíří lži o klimatické apokalypse, nehodí, ale stačí pár dnů 30 stupňových teplot (v létě běžných) a je možné, že i zde se o něco podobného pokusí…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

One thought on “Jak se šíří lži o antarktickém ledu

  1. Je velmi smutné, že čeští vědci zabývající se profesionálně klimatem a jeho vývojem v návaznosti na dlouhé časové řady mlčí a dávají tak prostor lhářům a manipulantům, kteří se nám snaží namluvit bláboly o hořící planetě ( všimněte, ze všude ve světě kde vznikají požáry jsou ve 100% chyceni žháři ) přičemž celé tohle otřesné divadlo s lidmi má jeden cíl a to převzetí moci nad celou planetou úzkou skupinou nenasytných bankéřů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout