Americký komentátor, kterému se podařilo infiltrovat WEF, vyzývá ke vzpouře proti depopulační agendě globálních elit (video)

Americký komentátor, kterému se podařilo infiltrovat WEF, vyzývá ke vzpouře proti depopulační agendě globálních elit (video)

Agenda 2030 či chcete-li Velký reset nebo Nový světový řád se schovávají za navenek ušlechtilá slůvka, za nimiž se však skrývají velmi zvrácené plány.

To pochopil i komentátor, kterému se podařilo dostat na sraz globálních elit a jejich loutek na WEF. I když je oficiální program veřejný a přístupný i na přenosech z Davosu, důležitější je to, co se děje v zákulisí těchto srazů.

Tam se již nepoužívají výrazy, které mají zastřít skutečné plány elit. Nicméně podle komentátora se nyní zdá, že odpůrci jejich politiky začínají vyhrávat. Tedy alespoň v některých zemích k jakémusi uvědomění reality – a tedy i probouzení – skutečně dochází.

Americký komentátor Larry Alex Taunton tváří v tvář útokům na potravinovou bezpečnost, destabilizaci národů prostřednictvím masové imigrace a děsivým dopadům záměrného programu snižování lidské populace zdůrazňuje důležitost dekódování nevinně znějících frází, které stojí za touto nelidskou agendou. 

Americký komentátor Larry Alex Taunton v nedávném vysílání popisuje, jak odhalil skutečný význam krásných slov používaných k marketingu globální misantropické agendy.

Vzhledem k útokům na potravinovou bezpečnost, masové přistěhovalectví destabilizující národy a děsivé dopady záměrného programu snižování lidské populace, Taunton zdůrazňuje důležitost dešifrování nevinně znějících frází používaných k prodeji této nelidské agendy.

Skotskému odpůrci globalizace Jimu Fergusonovi vypráví o svých zkušenostech jako „špion na Světovém ekonomickém fóru.“ Oba muži se shodují, že v sázce je samotné lidstvo v boji proti vytvoření bezbožného světového systému, který lidskému životu nepřikládá žádnou zásadní hodnotu.

Tauntona zasáhl uvolněný způsob, jakým se na summitu WEF, kterého se zúčastnil ve švýcarském Davosu, vyměňovala nevinně znějící kódová slova za strašlivou globální agendu.

Na lidech záleží méně než na politice

V rozhovoru z 8. srpna oba muži diskutují o prostředcích, kterými je tato agenda prosazována, a o pohodlných eufemismech, které vládnoucí třída používá k popisu skutečně hrozných věcí.

„Když říkají ‚udržitelnost‘, myslí tím ‚vylidňování‘,“ říká Taunton v úvodu, než přesně vysvětlí proč. Jeho poznámky připomínají George Orwella, který v Politics and the English Language napsal:

Politický projev a psaní v naší době do značné míry slouží k obraně neudržitelného. Proto musí politický jazyk sestávat z velké části z eufemismů.

Takový jazyk je nezbytný, chceme-li pojmenovat věci, aniž by se objevily v oku mysli.

Obrazy, které v mysli vyvolávají „udržitelnost“ a „obecné dobro“, jsou příjemné a míjejí se bez rozporů. Jeho pravý význam je nevyslovitelný, a proto není nikdy jasně stanoven.

Oba muži klidně a trpělivě vyprávějí, proč tato krásná slova skrývají nevýslovné zlo.

Za prvé, jak Bill Gates, tak Světové ekonomické fórum jsou v popředí programů očkování a „udržitelnosti,“ jejichž nebezpečí se ozřejmí při srovnání těchto termínů s fakty.

WEF si ve spolupráci s OSN klade za cíl snížit lidskou populaci na udržitelnější počet, který se odhaduje na přibližně dvě miliardy. 

Pokud to zní znepokojivě, je důležité si připomenout, že v roce 1974 studie National Security Study Memo 200 – „Kissingerova zpráva“ – doporučila vládě USA zavést globální program snižování počtu obyvatel.

To se stalo skutečností v následujícím roce, kdy prezident Gerald Ford podepsal Národní bezpečnostní příkaz 314 do zákona.

Kissinger poté inicioval vytvoření Světového ekonomického fóra – přesně takové „mezinárodní organizace“, kterou Kissingerova zpráva požadovala.

Organizace založená mužem, jehož jméno bylo spojováno se smrtí milionů lidí, vzbuzuje podezření, které Larry Taunton tak laskavě vyjadřuje.

Nepřipadá vám zvláštní, že právě ti lidé, kterým bychom měli nejvíce důvěřovat, jsou ti nejnelidštější?

V případě COVID „vakcín“ Ferguson odkazuje na práci Dr. Chrise Shoemakera při odhalování alarmujícího nárůstu myokarditidy a šokující vysoké úmrtnosti spojené s novými injekcemi mRNA.

„Myokarditida bývala diagnostikována u jednoho z milionu lidí,“ citoval Ferguson Shoemakera, „ale nyní je diagnostikována u jednoho z pěti očkovaných lidí.“ 

Shoemaker říká, že polovina z nich zemře do pěti let po očkování. Citoval vlastní dokument Pfizer o uvedení vakcíny, která zabila 100 lidí každý týden po dobu tří měsíců. Toto spuštění začalo téměř před třemi lety, v prosinci 2020.

Ferguson došel k překvapivému závěru, že jen ve Spojeném království „v příštích dvou letech zemře 24 milionů lidí“.

Taunton a Ferguson připomněli publiku, že to nebyl jejich objev, ale objev Shoemakera, jehož tvrzení byla založena na údajích publikovaných společností Pfizer a na švýcarské studii, která zjistila mnohem vyšší výskyt myokarditidy u příjemců „vakcíny.“

Zločinecký syndikát

Pokud jde o politický systém, Ferguson říká, že má malou důvěru v britské politiky. Na vrcholu je korupce, říká a poukazuje na výjimečný případ nezvoleného britského premiéra Rishi Sunaka.

„Je to, jako bychom byli řízeni zločineckým syndikátem,“ řekl Ferguson a připomněl, že britský premiér investoval 500 milionů liber z vlastních peněz do společnosti Moderna, jejímž jediným současným produktem je „vakcína mRNA-COVID.“

Sunak mezitím britskou veřejnost ujistil, že injekce jsou „bezpečné a účinné“, i když téměř jistě věděl, že povedou k mnoha úmrtím a zraněním.

Zajímavé je, že název Sunakovy offshore společnosti je Theleme Partners – jméno, které po výzkumu poukazuje na okultní „náboženství“ Thelema, které založil notoricky známý satanista Aleister Crowley.

V sázce je samotné lidstvo

Ferguson věří, že sázka nemůže být vyšší, a přestože jsou nepřátelé lidstva impozantní, věří také, že pokud si lidé uvědomí tuto agendu, budou s ní bojovat a vyhrají.

Ferguson mluví o jakémsi „populistickém povstání“ a poukazuje na události v Jižní Americe, Kanadě a Evropě, aby potvrdil, že ten okamžik nemůže být daleko.

Jako příklady rostoucího trendu k informovanému a organizovanému odporu vůči misantropické globalistické agendě uvádí protesty v Německu inspirované Norimberským kodexem a kampaně, jako je kampaň Kanadského konvoje svobody.

Myslím, že lidé po celém světě cítí, že se ve světě děje něco velmi špatného a že to všechno řídí ústřední orgán, jakým je Světové ekonomické fórum.

Pokud dokážeme mobilizovat, informovat, vyzbrojit a povzbudit naši stranu, můžeme je zastavit.

Věřím, že to bude znamenat obrovský rozdíl pro svobodu nejen v mé zemi nebo ve vaší zemi, ale na celém světě.

Vyhráli jsme

Ferguson se usmívá, když říká: „Vyhráváme válku příběhů.“ Rozhovor zakončuje slibem, že se nechá vyfotografovat před sochou Williama Wallace, jehož slavné volání po svobodě bylo zvěčněno ve filmu Mela Gibsona Statečné srdce.

Jsme lidově řečeno uprostřed informační války s politickou ideou, která ve vlastním lidu vidí nepřítele, kterého je třeba zpacifikovat nebo dokonce zlikvidovat.

Jak Ferguson a Taunton věří, že společně můžeme vyhrát, ale boj se nesmí vzdávat.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 50 Průměrně: 4.9]

10 thoughts on “Americký komentátor, kterému se podařilo infiltrovat WEF, vyzývá ke vzpouře proti depopulační agendě globálních elit (video)

 1. Takže když si to přeložím tak pečeť s žabkou na mnoha našich potravinách ,které jsem kvůli tomu znaku přestala kupovat ,dostávají výrobky firem které se chovají udržitelně a podporují taky klimatickou agendu WEF .Lidi co tyto výrobky nakupují podporují udržitelnost = vylidnění a teda svou skázu. Chytře vymyšleno , lidi se dají nachytat na hezké a vzletné slovíčka , věty které říkají jak jim na nás záleží na naší budoucnosti aby jsme zdravě jedli měli se lépe ,jak chrání přírodu atď.
  https://www.rainforest-alliance.org/insights/what-does-rainforest-alliance-certified-mean/

 2. Depopulace je nevyhnutelná. Důvod? Je to proto, že svět se postupně zamořuje kumulativními jedy z odpadů a spalování fosilních paliv. Za posledních 30 let stouply obsahy těchto jedů v potravinách trojnásobně. Do roku 2050 by stouply opet trojnásobně, a už by byly tak vysoké, jako v oblasti s vysokým výskytem těchto jedů, kde je mnohonásobně vyšší výskyt vrozených vad, rakovinm, neplodnosti a potratů a lidé se tam dožívají o 10 let méně. V rtoce 2080, pokud by se nepodařilo planetu depopulizovat, již by nepřežila ani volně žijící zvířata.

  Bojovníci proti depopulizaci si to představují naivně. tvrdí že lidé přijdou o život v důsledku vyhladovění, nedostatku potravin. Jenže je to naopak, kvůli tomu, že v Evropě se sníží počet obyvatel na polovinu, už dopředu je potřeba plánovat snížení výroby potravin, automobilů, snížení výroby téměř všeho.

  Depopulace má i kladné stránky. Ze světa zmizí nezaměstnaní, nepřizpůsobiví, nedonošené děti, postižení občané, občané se závažnými genetickými vadami i přestárlí. Tím se zvýší životní úroveň na trojnásobek. Bude nadbytek nemovitostí a klesne jejich cena nejméně o 40%.

  Depopulace není třeba se bát. Lidé půjdou na odlidnění dobrovolně stejně jako si dobrovolně nasazovali náhubky. Někteří budou nabádat druhé, aby je k tomu přiměli. Budou přesvědčeni, že to je pro dobro přeživších. Ruku na srdce. Kdo z nás si nepřipadá, že je zbytečný na tompto světě?.

  1. depopulace 100% nastane to už se zvratit neda a nejlepší na depopulaci jsou války a to se do budoucna chystá 3 světová válka s muslimy v USA budou mít nejpozději po roce 2040 válku rasovou v té době už budou v USA běloši v menšině takže se to da provézt

 3. Stvořitel určí kdo je tu zbytečný,neužitečný darmožráč kterého ostatní živí svou prací a kdo tu má nějaký úkol a je užitečný. Nikdo nemá právo hrát se tu na stvořitele a rozhodovat o počtu obyvatel.

 4. Na zasedání Výboru pro zdravotnictví Senátu PČR, s.r.o.,byla prezentována rizika očkování proti pseudocovidu (i když dotyčné lékařky jsou Covid věřící), 1.8.2QZ3RNDr. Zuzana Krátká, PhD. (imunoložka, SMIS), MUDr. Jaroslava Chlupová (neuroložka)

  Doporučuju si poslechnout, protože v 2. polovině záznamu zmiňují nové vakcíny, řeší kombinované vakcíny a doporučené lhůty pro pravidelná očkování – 4 měsíce… Senátor tam řeší postcovidový syndrom… Členové Výboru pro zdravotnictví Senátu jsou lékaři (podle toho to zasedání vypadalo, protože dávali najevo, že je nikdo poučovat nemusí). Opakovaně byli hosté upozorněni, aby byli struční!
  https://www.youtube.com/watch?v=pYEMfM8O_4E

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout