„Při Alláhovi, zabiju tě!“ Muslim zaútočil na dům své švédské expřítelkyně

„Při Alláhovi, zabiju tě!“ Muslim zaútočil na dům své švédské expřítelkyně

Po celé multikulturně obohacované Evropě se dějí dnes a denně podobné incidenty. Často zhrzený muslimský útočník zabije či zraní ženu, která se s ním rozešla. Přesto se stále najde dost Evropanek, které si v této komunitě hledají partnera.

Nakonec mají štěstí, pokud dopadnou stejně jako jistá Švédka, která alespoň z útoku zhrzeného exmilence vyšla ve zdraví, zatímco její současný přítel byl při její obraně lehce zraněn.

Alžířan se nemohl smířit s tím, že se s ním rozešla jeho švédská přítelkyně. Vzal žebřík, vlezl do jejího bytu a zahájil útok vyzbrojen kamenem a nožem.

Nyní je muž odsouzen k vězení a deportaci. Ale není to poprvé, co měl být deportován do své domovské země, poprvé však příkaz k deportaci nebyl splněn.

25. května tohoto roku 26letý Mohammed Amana, alžírský občan, napadl švédskou ženu v Orreforsu v obci Nybro. Žena, která se  s Mohamedem rozešla, dočasně pobývala u svého přítele.

Mohammed Amana se opakovaně objevoval u domu a snažil se se ženou mluvit, ale uvnitř nebyl vítán. Pak vzal žebřík a vylezl na balkon, následně rozbil okno pomocí kamene.

Poté Mohammed Amana vstoupil do bytu a pobodal ženina přítele, který se ho pokusil zastavit, zatímco žena se ukryla v koupelně.

Ženin přítel zaznamenával události z balkonu a útok uvnitř bytu. Videoklip ukazuje Mohameda, jak stojí před dveřmi koupelny s nožem namířeným na dveře a říká: „Wallah (přísahám při Alláhovi), zabiju tě, přísahám na svou matku.“

Mohammed Amana navíc řekl, že rozřeže ženu, která se skrývá v koupelně, a znásilní její matku.

Podívejte se na sled událostí z videa současného přítele napadené ženy, které policie zaznamenala:

Kámen, který měl Mohamed s sebou, rozbil okno.

Mohamed šel s namířeným nožem směrem ke koupelně, kde se žena zamkla:

Během policejního výslechu se Mohammed Amana bránil tím, že slyšel hlasy, které ho vyzývaly, aby vstoupil do bytu. Hlas také řekl Mohammedovi Amanovi, aby vyhrožoval a nožem zaútočil na ženina přítele.

Mohammed Amana tvrdí, že si z incidentu nic nepamatuje. Navzdory tomu si je však migrant vědom toho, že během útoku v domě pobodal ženina přítele.

Útok nožem způsobil muži krvavé rány na krku a ruce.

Alžírský migrant požádal o azyl ve Švédsku poprvé během velké invaze v roce 2015. Od začátku se v zemi zapojil do trestné činnosti.

Mohammed má již 16 záznamů v trestním rejstříku. V minulosti byl odsouzen za závažné napadení, násilí proti úředníkovi, vážné nezákonné vyhrožování, velkou krádež, vandalismus, pokus o útok s přitěžujícími okolnostmi a drogové trestné činy.

Soudní rozhodnutí z roku 2018 uvedlo, že Mohammed Amana by měl být také deportován do své domovské země. Žádná deportace však nebyla provedena a místo toho Mohammed Amana spáchal několik nových zločinů, za které byl v posledních letech odsouzen.

16. srpna okresní soud v Kalmaru oznámil, že Mohammed Amana byl odsouzen za útok v Orrefors. Je odsouzen za útok s přitěžujícími okolnostmi, napadení – méně závažný trestný čin, závažné nezákonné vyhrožování, neoprávněný vstup s přitěžujícími okolnostmi a maření spravedlnosti.

Soud se domnívá, že přiměřeným trestem jsou dva roky vězení a deportace s desetiletým zákazem návratu do Švédska. Teprve se uvidí, zda bude deportace tentokrát konečně provedena…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 5]

7 thoughts on “„Při Alláhovi, zabiju tě!“ Muslim zaútočil na dům své švédské expřítelkyně

    1. se mnou by to měl složitější mám tady doma několik loveckých nožu, elektro obušek, teleskopickou tyč, mačetu i katanu 😉😁

  1. každá žena co žije samá by si měla do domu pořidit psa nejlepe nějaké silné plemeno typu Pitbulla nebo Rotweilera je to ochrana domu i ženy ale budoucnost bude jen horší každý se budeme muset vuči ním bránit takže bojová umění přijdou vhod ženy by neměli vahat chodit aspon na Tai Chi tohle zvládné každý + je Tai Chi skvěle pro podporu zdravi dychani i proti stresu a další + učite se v něm i boj s holi mečem a šavli tedy v připadě krize nemusite spolehat jen na své uměni boje samozřejmě bude i duležite hledat partu stejně smyšlejicich a do budoucna si navzajem pomahat samozřejmě do budoucna řešit i palne zbraně když bude hrozit skutečná válka

  2. Na tajhlety zmrdy mám plný zásobníky. Můžou přijít na kávu. Když jsem si kupoval první kvér, tak mi pan prodavač podal na vošahání pětačtyřicítku. Potom ukázal na zeď visela tam ar15. A povídá tyhle dvě zbraně
    by měl mít doma každej slušnej občan. Měl pravdu! Já už kupuju jen kvéry a střelivo. Bude jich třeba !!!

  3. „Dánska“ vlastizradná vláda zbabelo stiahla chvost pred hrozbami moslimov /zrejme aj pod tlakom Turecka a Saudskej Arábie/ a plánuje postaviť mimo zákon pálenie Koránu. Samozrejme,že prípadné pálenie Biblie či znesväcovanie kostolov a cintorínov nikto trestať nebude…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout