Německo a Itálie: Řádění afrických obohacovačů (videa)

Německo a Itálie: Řádění afrických obohacovačů (videa)

Zdá se, že afričtí doktoři a inženýři se rádi specializují na okna – a je celkem jedno zda se jedná o domy nebo auta. To alespoň ukazují dva záběry z poslední doby – jeden z Německa a další z Itálie.

Také přístup policistů se poněkud liší. Zatímco v případě Německa se zdá, že se policisté bojí zasáhnout, aby „chudáčkovi uprchlíčkovi“ nezkřivili vlásek na hlavě (tak raději přijedou později, až se zuřící Afričan zklidní), v Itálii se se vzteklým inženýrem nijak nepárali…

 Dne 21. srpna 2023 zboural zjevně nespokojený zákazník Magdeburské cizinecké registrační kanceláře prosklený vstupní prostor sídla úřadu. Ochranka i kolemjdoucí s úžasem přihlíželi, aniž by zasáhli.

V případě uplatnění cenzury YouTube zde také tytéž záběry z X (Twitter):

Policie dorazila s 20minutovým zpožděním. Jeden z jejích mluvčích se pokusil reinterpretovat jejich zásah pozitivním způsobem. Vysvětlil:

„Díky rychlému zásahu policie se podařilo identifikovat pachatele v blízkosti místa činu. Proti pachateli bylo zahájeno několik trestních řízení, byla udělena důtka a bylo vydáno napomenutí z důvodu ohrožení.“

Po varování nechali úředníci žadatele o azyl z Kamerunu odejít. Úřad evidence cizinců zůstal po zbytek dne 21. srpna 2023 uzavřen.

Video níže ukazuje, jak policie ve Florencii reagovala na podobný incident před několika dny: Rychlý zásah má trvalejší účinek než jakékoli „varování před hrozbou“!

A na závěr záběry džihádistů na cestě Evropou (snad balkánská trasa??):

Cesta na Lampedusu:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

One thought on “Německo a Itálie: Řádění afrických obohacovačů (videa)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout