V americké Sněmovně reprezentantů se chystá slyšení o UFO a informátorech (video)

V americké Sněmovně reprezentantů se chystá slyšení o UFO a informátorech (video)

V poslední době snad již není dne, aby se neobjevily nějaké údajně zaručené informace o existenci UFO. Je zajímavé, že v době, kdy jsou kamery všudypřítomné, ještě nebyl natočen žádný důkaz, který by všechny tyto informace jasně potvrdil.

A ještě zajímavější je, že se tímto tématem velmi vážně zabývají dokonce i americké vládní kruhy. To by mohlo skutečně naznačovat, že se „něco“ chystá.

„Víme, že některé z těchto jevů již měly dopad na naše výcvikové prostory,“ řekl mluvčí Bílého domu John Kirby o UFO.

„Jsou to piloti, kteří trénují ve vzduchu. Vidí tyto věci a nevědí přesně, co jsou,“ řekl Kirby a dodal, že to může mít dopad na jejich schopnost zdokonalit své dovednosti.

„Takže už to tady mělo dopad,“ zdůraznil mluvčí. „Chceme tomu lépe porozumět. Neříkáme, co jsou a co nejsou. Říkáme, že piloti něco vidí. Říkáme, že to ovlivnilo některé výcvikové operace.“

„Chceme tomu přijít na kloub,“ oznámil Kirby. „Chceme tomu lépe porozumět.“

V úterý bylo oznámeno, že výbor pro dohled nad americkou Sněmovnou reprezentantů uspořádá 26. července slyšení o UFO a informátorech.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.8]

6 thoughts on “V americké Sněmovně reprezentantů se chystá slyšení o UFO a informátorech (video)

  1. Dalsi oblbovani. Neverim na zadne emzaky, vsechno je jen vymysl blbu, kteri by radi ted vsechno svedli na emzaky. Myslite si, ze ty jejich letajici nocniky, nedokazi vyrobit lide?? Ano vsechno pod drzenim huby. Podvadeji nas uz tisice let. Oni na rozdil od nas umeji drzet pri sobe. Se podivejte, co vidite a citite?? Nenavist a zavist. Vsechno je v lidech, pokud to nepochopime, neni nam pomoci.

  2. Annakim a Nephilim, “ okrìdlenì bohovia- ET“, so šišinkou a kbelikem/ kabelkou nie su mimozemštania, ale symbol duše človeka, putujùcej medzi šišinkou( pineal gland) a Dvojcentrom Galaxie= galactic WOMB! PHILA= WOMB in Hebrew! an= nebesia; na= podnebesia, teda Zem v Annakim…Ako Chi+ na Chi= ženská kozm.sila/ energia a na= k Zemi…Visited Ci+ Chen and Itza, Ženskà chen= studňa a Itza, panenskà, načiera sa z new Krčahom/ kbelìkom vo Veku Vodnàra= Hrnčiara( Potter)= Stvoriteľa!!! video źodovu kocku na čele phila+ktèriu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout