Robert F. Kennedy: Covid je možná biologickou zbraní, protože byl vyroben tak, aby cílil na konkrétní rasy (video)

Robert F. Kennedy: Covid je možná biologickou zbraní, protože byl vyroben tak, aby cílil na konkrétní rasy (video)

Toto prohlášení RFK není žádnou novinkou, již dříve se takové zmínky objevily. Nyní je video s tímto jeho prohlášením na Twitteru jedním z nesledovanějších.

RFK Jr. je trendem na Twitteru po sobotní zprávě New York Post, která ukázala video demokratického prezidentského kandidáta, který říká, že Covid-19 mohl být rasově specifickou biologickou zbraní.

Video bylo nahráno tento týden během toho, co Kennedy popsal jako konverzaci „mimo záznam“ a od té doby se stalo virálním na Twitteru.

Ve videu je slyšet, jak Kennedy říká:

„COVID-19, existuje argument, že je etnicky cílený. COVID-19 napadá některé rasy nepřiměřeně. COVID-19 je zaměřen na útoky na bělochy a černochy. Lidé, kteří jsou nejvíce imunní, jsou aškenázští Židé a Číňané. Nevíme, zda to bylo úmyslně cílené nebo ne, ale existují dokumenty, které ukazují rasový nebo etnický rozdíl a dopad.“

V tomto prohlášení jistě Kennedy narazil na oficiální vědeckou studii (nejde tedy o konspirační teorii, která by nebyla ničím podložena), která se poprvé objevila již na podzim 2020.

Obrázek 1

Fík. 2

Studie skutečně dokázala, že náchylnost k nákaze je v některých etnických skupinách výrazně vyšší než u jiných. To vedlo Kennedyho k prohlášení, že by se mohlo jednat o biologickou zbraň cílenou na konkrétní populaci…

Kennedy ve videu také tvrdil, že USA a další vlády v současné době pracují na vytvoření „etnicky cílených biologických zbraní“. Pokračoval: „To je to, o čem jsou všechny ty laboratoře na Ukrajině. Sbírají ruskou DNA, sbírají čínskou DNA, abychom se mohli zaměřit na lidi podle rasy.“

Levicové zpravodajské kanály okamžitě zaútočily na Kennedyho a tvrdily, že konverzace byla antisemitská a rasistická. Obvyklá hysterie následovala, když ideopolicie zakročila proti Kennedymu a tvrdila, že opět chrlí konspirační teorie.

Od té doby se Kennedy na Twitteru bránil s tím, že jeho prohlášení média překrucují. Konkrétně prohlásil:

Nikdy jsem nenaznačil, že by virus COVID-19 byl cílen na Židy. Přesně jsem poukázal – během rozhovoru mimo záznam – že USA a další vlády vyvíjejí etnicky cílené biologické zbraně, a že studie viru COVID-19 z roku 2021 ukazuje, že COVID-19 zřejmě nepřiměřeně ovlivňuje určité rasy, protože dokovací místo furin je nejvíce kompatibilní s černochy a bělochy a nejméně kompatibilní s etnickými Číňany, Finy a aškenázskými Židy.

V tomto smyslu slouží jako jakýsi důkaz konceptu etnicky cílených biologických zbraní. Nevěřím a nikdy jsem nenaznačil, že etnický efekt byl záměrně uměle vytvořen. Tato studie je zde: pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/32664879/

Zdá se, že nikdo z těch, kdo na RFK zaútočili, se nepokouší dokázat, že to, co říká, není pravda. On naopak odkázal na jeden ze zdrojů, které na studii upozorňují.

Důkazy má tak na své straně Kennedy a ne mainstream, který na něj nyní útočí. Tentýž mainstream, který 2 roky den co den vědomě lhal a manipuloval (což je již jasně potvrzeno).

O Covid-19 nám lhali od samého začátku. Je možné, že má opět pravdu?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Robert F. Kennedy: Covid je možná biologickou zbraní, protože byl vyroben tak, aby cílil na konkrétní rasy (video)

 1. beztak i to testovaní PCR testy sloužilo jen na dvě věci strašit lidi vysokymi čisli aby se dali zaočkovat a ta druha věc je že se od lidi po celém světě ziskaval biologicky material o tom aby se v budoucnu dokazal vytvořit skutečný nebezpěčny virus co má vyhladit konkretni rasy a národy

  1. A třetí věc, pro kterou byly používány je ta, že obsahovaly různé látky, morgelony, nanočástice…., a je jedno jestli se jednalo o PCR test či antigent test; rozdíl byl jen ve složení těch částic v jednotlivých testovacích tyčkách! – více se dá najít na webu otevrisvoumysl.cz

 2. Cilene biologicke zbrane jsou technologicky mozne od cca roku 2000. Od te doby prislo mnoho dalsich technologiii ktere vyvoj urychluji a zlevnuji.

  Podivame li se na agendu zidovskych bank – depopulace, cilena likvidace beloske dna propagaci rasoveho krizeni a financovani imigrntskych neziskovek, dale cilena likvidace zemedlstvi za ucelem vytvoreni svetoveho hladomoru. Pak je zrejme, ze titiz lide pouziji jakekoli dalsi metody k dosazeni cile.

  Vlastnici Zapadnich bank, klany Rockefeleru, Rottshieldu, Morganu, zidovske rodinyvlastnici FED, to vsevjsou Askhenazi zide. Je tedy vcelku logicke ze pqn Fauci ktery se primarne zodpovida skupine AIPAC splnil projekt na vyvoj biologicke zbrane zabijejici vsechny lidi krom zidu & cinanu kteri vyzkum pomohli realizovat. Koneckoncu v Talmudu je oblibene proroctvi zidu, ze planeta je pouze jejich a ostatni kmeny budou vyhlazeny s pomoci bozi.
  Jak se rika , buh nejvice pomaha tomu kdo si pomaha sam.

  To ze 3sv valka bude odbojovana na zaklade DNA je jiste.
  To co nevime je, jestli zidi vyhraji, nebo vyhrajeme my.

 3. Tak tomuto poviem závažné odhalenie!!! Kedy budú braní na zodpovednosť tí ktorí to majú na svedomí. Veď už ich mená predsa vie celý svet!!! Teraz neviem, Mengele bol proti nim hochštapler, lebo títo zabíjali v tisícoch a nik ich nateraz neberie na zodpovednosť!!! A o tom, že poniektorým ľuďom boli západné vakcíny nanútené, nie je už žiadna pochybnosť, alebo sa pletiem? A čo povinné očkovanie pre zdravotníkov, či v armáde? Povinné očkovanie ak ste chcel ísť na dovolenku, takzvané očkovacie pasy? Digitálny očkovací covid pas, myslím?

 4. Pokud je konspirace správna, pak se dá pochopit čínské domácí vězení u testovaného obyvatelstva, nejedná se o čistokrevníky, tak nucený výsek…
  Konspiraci nenahrává vysoký podíl opíchanců v Izraeli, pokud verybigfarma nedodala svěcenou vodu do injekcí.

  1. Existence ruznych sarzi vakcin je jiz potvrzena.
   Vcetne placebo sarze s neskodnym roztokem.
   Jak tezke je aby zidovska firma distribuovala placebo sarzi do Izraele ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout