Předseda americké Sněmovny reprezentantů: Bidenův korupční skandál je něco, co jsme neviděli od dob Richarda Nixona (video)

Předseda americké Sněmovny reprezentantů: Bidenův korupční skandál je něco, co jsme neviděli od dob Richarda Nixona (video)

Situace kolem Bidena spěje přímou cestou k impeachmentu. Svědků korupčních afér týkajících se zločinecké rodiny Bidenových přibývá a podstatné je, že se již rekrutují i z řad demokratů.

I když již Biden ohlásil kandidaturu na prezidenta pro rok 2024, tak lze předpokládat, že namísto něho bude včas nastrčena jiná Obamova loutka.

Nyní je jen otázka, zda bude Biden z postu odstraněn dřív než republikáni přikročí k impeachmentu – a to zřejmě pod záminkou zdravotní nezpůsobilosti – nebo zda se hra „dohraje“ do konce a dojde až na impeachment.

Ať je to jak chce, je stále více pravděpodobné, že na poslední rok vlády zřejmě  převezme Bidenovo žezlo Harrisová.

Předseda Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy se v pondělí večer objevil v pořadu Seana Hannityho, aby diskutoval o nejnovějších odhaleních o korupci Joea Bidena.

McCarthy byl pomalý ve vzývání myšlenky impeachmentu pro Bidena, ale nakonec se o tom včera večer zmínil a naznačil, že se k tomu již  schyluje.

Ve svém vystoupení na Fox News Channel „Hannity“ kalifornský republikán řekl, že nedávno objevené dokumenty FBI o možném zahraničním úplatkářství a podpůrné bankovní záznamy mění celou hru.

„Stoupá to na úroveň vyšetřování impeachmentu,“ řekl.

McCarthy také vyvolal přízrak prvního a dosud jediného amerického prezidenta, který odstoupil z úřadu pod mrakem korupce a zneužívání moci.

„Tento prezident také použil něco, co jsme neviděli od dob Richarda Nixona… použil vyzbrojení vlády ve prospěch své rodiny a odepřel Kongresu možnost mít dohled potřebný k vyšetřování obvinění z korupce,“ řekl.

 

Nepočítejte tedy s tím, že by Biden mohl vládnout déle než pár měsíců. Jedinou otázkou je, jakým způsobem odejde.

Zda ho již brzy odstraní jeho loutkovodiči tak, aby nedošlo k impeachmentu nebo se bude čekat, až zakročí republikáni a Biden bude následovat osudu Nixona…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.9]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout