Europarlament odhlasoval pro celou EU zákon, na jehož základě dochází v Holandsku k vyvlastňování farem

Europarlament odhlasoval pro celou EU zákon, na jehož základě dochází v Holandsku k vyvlastňování farem

Na konci se samozřejmě tak jako vždy dozvíte, jak kdo hlasoval.

Nyní mi však nezbývá než se zeptat všech, kdo stále obhajují setrvání v EU: Kolik dalších důkazů o tom, jak EU nesmírně škodí, ještě potřebujete?

Každá další šílenost, kterou tato organizace protlačuje, jde proti zájmům občanů všech členských zemí.

Pak se můžeme jen divit, že se stále najdou země, které se do tohoto totalitního chomoutu zcela dobrovolně ženou.

Ale nyní již konkrétně k tomu, co již praktikuje odcházející holandská vláda a co nyní schválila také EU, tedy spíše evropskými spáči zvolení europoslanci.

Zákon samozřejmě nadzvedl zejména Holanďany, kteří doufali, že nová vláda nařízení zruší. Nyní je již plně posvěceno také EU, což tedy rozhodnutí Rutteho vlády jen potvrdí a vyvlastňování bude pokračovat i v dalších zemích.

Připomínám, že vyvlastňovány by měly být – podobně jako v případě Holandska – zejména farmy v oblastech Natura 2000 a jejich okolí. A netýká se to jen živočišné výroby, ale do značné míry i rostlinné.

Záchranou pak může být již jen odchod z EU.

Podle informací z holandských médií na zákon v EU tlačil zejména jejich krajan, nechvalně známý eurofanatik Timmermans. To je další z důvodů, proč jsou dnes této zprávy právě v Holandsku plná média.

Ovšem zákon se zdaleka nebude týkat jen farem, ale i bydlení či různého podnikání. Takto jej prezentuje holandský europoslanec Rob Roos (jde o europoslance, který přes časem v EP odhalil lži zástupkyně Pfizeru):

„Nizozemští poslanci Evropského parlamentu, kteří pro to hlasovali, mají co vysvětlovat všem nizozemským občanům, kteří již brzy nebudou moci být zemědělci, protože zemědělství již není povoleno, kteří již nemohou najít domov, protože bydlení již není povoleno, kteří jsou v přeplněném vlaku nebo kteří jsou vždy uvězněni v zácpě, protože výstavba infrastruktury již není povolena,“ řekl Rose.

„Tento scénář je jednou z největších hrozeb pro Nizozemsko. Důsledky pro Nizozemsko budou katastrofální,“ dodal.

Omezení se   budou týkat také bydlení v zónách Natura 2000 a jakéhokoli podnikání. V místě se již také nesmí stavět žádná infrastruktura, včetně komunikací a inženýrských sítí.

A totéž co pro Holandsko samozřejmě platí i pro ostatní členské země, možná i víc pro Slovensko než pro Českou republiku, protože na Slovensku vzhledem k většímu počtu přírodních rezervací a chráněných území zabírají tyto zóny větší procento celkové plochy.

A jak tedy hlasovali naši europoslanci?

Pro přijetí zákona hlasovali: Vondra (ODS), Niedermayer (TOP09/STAN), Pospíšil (TOP09/STAN), Polčák (TOP09/STAN), Šojdrová (KDU), Maxová (ČSSD, zvolena za ANO), Gregorová (Piráti), Kolaja (Piráti), Peksa (Piráti)

Proti přijetí zákona hlasovali: Vrecionová (ODS), Blaško (SPD), David (SPD), Zdechovský (KDU), Hlaváček (ANO), Knotek (ANO), Kovařík (ANO)

Zdrželi se: Tošenovský (ODS), Dlabajová (ANO), Charanzová (ANO)

Europoslanci, jejichž jména nejsou na seznamu zmíněna, se hlasování vůbec nezúčastnili.

A jak hlasovali Slováci?

Pro hlasovali: Bilčík, Ďuriš Nicholsonová, Hojsík, Šimečka, Wiezik, Beňová, Hajšel

Proti hlasovali: Jurzyca, Radačovský, Uhrík, Lexmann, Pollák, Štefanec

Ze slovenských europoslanců se nikdo nezdržel.

Na závěr již jen připomínám, že jde opět o zákon spadající pod nechvalně známý zelený úděl…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 46 Průměrně: 5]

15 thoughts on “Europarlament odhlasoval pro celou EU zákon, na jehož základě dochází v Holandsku k vyvlastňování farem

  1. Dneska jsou to farmy /zvirata, ktera vlastnite/ a zitra to budou nase deti. Pedofilu je stale vic a vic a adrenochrom elity potrebuji.
    Nejhorsi na tom vsem je, ze se nedokazeme spojit, treba cele EU a ukazat tem hajzlum: A TED DOST.

    1. Nedokazeme sa spojit, pretoze sa delime na Slovensko, Rakusko atd.. pouzivame iny jazyk. V prvom rade ziadne delenie statov iba jeden jazyk. Od zaciatku ludstva to tak je, aby ludia nemohli ohrozit vlacov tak ich rozdelime a este im dame iny jazyk nebudu sa vediet zjednotit.

    1. to možno na Balkáne, holanďania si ešte párkrát zaprotestujú, potom zoberú odškodnenie a presťahujú sa do 15 minútového mesta a dajú si na obed vyprážané červy. Vlastne vyprážané nie, na to treba tuk a ten je fuj. Olej je dobrý len na pridávanie do paliva, teda pre tých tvrdohlavcov, čo ešte nepresedlali do elektroauta.

  2. Drvivá väčšina europoslancov zvolených vo východnej Európe je židovského pôvodu, na to netreba zabúdať. Teda aj „Česi“ a „Slováci“.

  3. Ještě pořád věřím, že samotní Holanďané si udělají ve své zemi pořádek. A my si pamatujme, kdo za nás kdy a jak hlasoval. Takové kurvy se tam už nesmí dostat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout