Americká armáda oslavuje transgender majora (video)

Americká armáda oslavuje transgender majora (video)

Americká armáda se v posledních letech do značné míry soustředila na nábor v řadách LGBTQI, což zřejmě odrazuje normální zájemce o službu v armádě.

V poslední době totiž US army (podobně jako další „woke“ armády) zaznamenává značné problémy v náboru nových vojáků, zájem je totiž  rekordně nízký. Zřejmě si myslí, že v řadách LGBTQI najde ty „správné“ kádry.

I proto v poslední době přišla americká armáda s hned několika propagačními akcemi, které se soustřeďovaly zejména na zájemce z řad trans osob.

V rámci této propagační kampaně nyní armáda představila majora – „trans ženu,“ tedy muže, který se rozhodl stát ženou….

Americká armáda se rozhodla upozornit na osobní cestu majora Rachel Jonese, transgender „ženy“ a šéfa kybernetické divize U.S. Army Sustainment Command.

Podle nedávné armádní publikace to byl Jonesův přechod z muže na ženu, který ho přivedl zpět z okraje těžké deprese a sebevražedných tendencí.

Uprostřed mezinárodního napětí a potenciálních konfliktů se zdá, že americká armáda našla čas, aby se ponořila do oblasti osobního vyprávění a obhajoby LGBTQ+.

Minulý měsíc, v rámci oslav měsíce hrdosti, se rozhodli předvést příběh majora Jonese jako důkaz své inkluzivity a zdánlivě jako důkaz svého závazku k personálnímu blahobytu.

 

Americká armáda uvádí:

Coming out jako transgender žena zachránil život majoru Rachel Jonesové.

Šéfka kybernetické divize U.S. Army Sustainment Command, G6 (Information Management), bojovala s depresí a sebevražednými myšlenkami po většinu svého života. Dnes žije svou pravdu a už nebojuje s depresí nebo sebevražednými myšlenkami.

Cesta k sebepřijetí nebyla pro Jonese snadná. Předtím, než přišla soukromě ke svému terapeutovi, žila Jonesová každý den v hluboké depresi a sebevražedných myšlenkách.

„Když jsem vyrůstal v 80. a 90. letech, bylo hodně anti-LGBTQ+ rétoriky. Nemyslím si, že to mnoho lidí mělo v úmyslu, ale je to něco, co jsem slyšel, když jsem opakovaně vyrůstal.

Tak moc, že jsem byl přesvědčen, že jsem ve své podstatě zlý, protože jsem transgender,“ řekl Jones. „Tlak skrývání po celou dobu byl tak špatný, že jsem vyrůstal v depresi a sebevražedných sklonech do té míry, že jsem vždy měl plán ukončit svůj život.“

Jones se však cítí šťastný, že je dnes naživu. „I když jsem byla nasazena, největší hrozbou pro mou vlastní bezpečnost jsem byla já sama,“ řekla.

Riziko deprese, posttraumatického stresu a sebevražedných myšlenek je dvakrát vyšší u veteránů a vojáků LGBTQ+, kteří skrývají své pravé já, než u veteránů a vojáků, kteří nejsou LGBTQ+, vysvětlila hlavní trenérka odolnosti Stephanie Allersová, která slouží jako programový specialista a spojka pro prevenci sebevražd v divizi připravenosti a odolnosti ASC G1 (lidské zdroje).

Tímto americká armáda ukazuje, že požadavek na „ideologickou čistotu“ je již poněkud výš než požadavek na bojeschopnost armády. Rozšíří se podobné požadavky i do zbytku armád NATO, aby se personálně vyrovnaly té americké?

Nakonec jde možná o dobrou cestu jak tento agresivní spolek rozpustit…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Americká armáda oslavuje transgender majora (video)

  1. hahahaha, jen více a více takových kvalitních vojáků v US armádě. Na obrázku toho/této majora/ ky je vidět, že to bude válečník jak se patří.

  2. „HOMO“ „SAPI“ „ENS“ jiz tak zdeformovana rasa, ktera se neumi prenest na vyssi existencni uroven, ale neustale si komplikuje tento primitivni postoj spektrem zvrhlosti, nadrazenosti a nevyresenou minulosti, kterou se snazi jesitne a adekvatne napravit. To je jeden z mnoha zavaznych cyklickych evolucnich extremu, nebot tato nevedome podporovana chronologicka smycka je s kazdym novym cyklem blize k zaniku tzv. lidske rasy. Mozna az na samem konci tohoto extremu se neco zmeni, ale naprava tohoto svinstva, opet uvrhne celou populaci na pocatek tohoto zpackaneho cyklu. Takze ti kdo vedi, jiz nemaji chut ani zajem, mozna uvest bez vycitek velice tvrdy, jiny tvorivy smer, ktery nedopusti identickou kopii tohoto cyklu a ponauci z ni.

  3. Nova evropa, po obcanske valce, se musi vratit k odkazu Recke civilizace.
    Konkretne vychova mladeze ve Sparte. Bud trening zvladnes nebo chcipnes. Telesne a mentalne postizeni se tak vyseparuji uz v rane fazi zivota.
    Tak se zajisti, ze v dospelem veku se vedoucich roli nemuze dostat zavadny jedinec ktery by svou pritomnosti urazel okoli a snizoval efektivitu spolecneho snazeni spolecnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout