7. noc nepokojů ve Francii: Rabování, požáry, útoky pokračují, celá čtvrť Montpellieru v plamenech (videa)

7. noc nepokojů ve Francii: Rabování, požáry, útoky pokračují, celá čtvrť Montpellieru v plamenech (videa)

Sedmá noc nepokojů ukazuje, že již zřejmě nejde „jen“ o nepokoje, ale o začátek občanské války. Stále častěji jsou také hlášeny útoky na původní obyvatelstvo a útoky, požáry a rabování se přenáší i do těch nejmenších obcí.

Nicméně původní obyvatelstvo se již začíná ozývat.

Ve stále více městech jsou vidět skupiny Francouzů, kteří křičí: „Francie Francouzům“ a vyráží proti davům Arabů. Přes den pak na několika místech proběhly demonstrace proti výtržnostem.

Nicméně na většině míst v noci na dnešek opět zavládly nepokoje.

Více než slova ukazují videa z noci na dnešek.

První video ukazuje hořící čtvrť francouzského města Montpellier, dále již najdete záběry z různých měst země…

 

 

Video níže – Lyon: Do ulic vyrazili odpůrci rabujících – zpravidla etničtí Francouzi – aby ochránili ulice svého města, které bylo v posledních dnech značně poničeno. Odpůrci násilných muslimů křičí: Bílá, modrá, červená (pozn.: barvy vlajky), Francie Francouzům!!

Za pokřiku: Raz, dva, tři, viva Alžírsko, rabují Arabové klenotnictví v Marseilles:

Grigny:

Prodavačka z nejvíce zničeného města Marseille vypovídá o tom, že většina obchodníků ve městě má zničené podnikání, protože jen málo obchodů odolalo rabování, mnohé pak i vyhořely…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

13 thoughts on “7. noc nepokojů ve Francii: Rabování, požáry, útoky pokračují, celá čtvrť Montpellieru v plamenech (videa)

 1. „Prodavačka z nejvíce zničeného města Marseille vypovídá o tom, že většina obchodníků ve městě má zničené podnikání, protože jen málo obchodů odolalo rabování, mnohé pak i vyhořely…“
  Ano i toto je cesta k prosazení digitalizace a\ totální kontroly v podobě záchrany – nepodmíněného příjmu.

  1. Ano ,oficiálně malé podnikatele nedokážou zlikvidovat ,bylo by to okaté, tak to udělají přes pandemie ,lockdowny ,invazisty,rabování ,neistotu,strach . Přesně o tohle jim jde o chaos,potyčky mezi lidmi ,revoluce,obavy lidí o svou bezpečnost , život .Pak příjdou globální „spasitelé “ a udělají postupně „úklid ,pořádek“ nový světový řád. Naivní idi se ho budou sami dožadovat.V pozadí si globalisté mnou ruce. Mám tušení že ten incident mezi policistou a zabitým mladíkem byl předem naplánován . Jestli dáváte dobrý pozor stejné tahy se začínají dít u nás mezi ukrajinci a cikány. Je otázka času kdy se začnou zapalovat auta, budovy no a -pomáhat a chránit – budou jen přihlížet. Pomáhat a chránit jsou jen poskoci systému ,chrání vládu před občany je jedno jestli v Kanadě ,Francii nebo ČR . Násilí ani demonstrace tohle nevyřeší je to jen voda na jejich mlejn .

   1. Tak zrovna v tomto případě by to asi neklaplo, protože spolu soupeří dvě státem hájené entity – cikáni a Ukrajinci. Cikáni se najednou cítí jako Češi, volají po jednotě, už nebrečí, že jsou utiskovanou menšinou…a Ukrajina s Ukrajinci jsou také pro vládu posvátná kráva. Tady bude mít protinárodní vláda hodně zamotanou hlavu, jak z toho ven 😉

  2. vysledok odzbrojenej EU…

   Slovensko, Cesko a Kanada maju najtvrdsie skusky na zbrojak. Otazka je , ci Franc vydava vobec nejake zbrojaky, Nemecko obmedzilo co sa dalo.

 2. Mainstreamová tlač v ČR a SR má ešte tú drzosť šíriť klamstvo, že situácia sa postupne upokojuje… práve naopak, už aj Lausanne sa prepadá do chaosu a anarchie.

  1. Macron zakázal informovat o nepokojích, v těch nejhorších lokalitách dokonce nechal vypnout internet. Takže i na sociálních médiích je to hodně omezené, nejvíce videí je na Telegramu a na Twitteru je už omezili, jinde silně cenzurují. Francouzská alternativa naopak píše, že poslední noc patřila v některých městech k nejhorším…

  2. uz aj svajciarsko??? Fuha…

   Teda za chvilu by mal horiet aj demokraticky S0rosovsky klub – Strasbourg.

   Ono cele sa to da nazvat jednym slovom – karma. Robite vojnu na UA? Mate ju doma. UA zbrane maju gangyvo FR, staci par granatovych striel (Stinger, RPG…) a bude to sakra vesele.

  1. Tohle není o jedné loutce ,musí se jít až k vrcholu problému . Tohle dělají sami lidi svou nečinností a přihlížením. Přijdu domů,bouchnu zatím svými dveřmi ,zuju boty a dokud mi nehoří venku auto ,nevykrádají kšeft ,neobtěžují mé maloleté děti ,netýká se mně to, je to v pohodě .Znáte to programování : „Nehas co tě nepálí“ .Takhle to má většina lidí a odnesou to všichni celý národ,svět . Jsme kolektivně propojeni a chce to duchovní probuzení většiny ,pak se to pohne dobrým směrem.

  2. to musis poslat salvu Kladiva do Londyna, vtedy to prestane…docasne urcite.

   Dolezit otazka je, ze ked je problem s čipmi vo svete, ako je mozne, ze ruske strely maju čipy… mali zasoby? Kto im to vyraba? Rusky žiidovksy kongres nasiel vyrobcu??

 3. Přátelé, všimli jste si jak je policie vlastně docela mírná na ty rabovače a násilníky? Vzpomínáte na protesty žlutých vest, jak tam zasahovala policie, stříleli do demonstrantů gumové projektily, a surově je mlátili? Kdepak jsou ti „udatní“ policisté co mlátili slušné pracující lidi, proč nezasahují proti této zvěři?

 4. Táborové ohne vysielajú dymové signály, kde sa dá ešte zadarmo nakupovať. Lepšie ako nejaký leták, čo vy na to? Dúfajme, že im to vydrží až do Vianočných nákupov. Deťom treba predsa urobiť radosť, dať im nejaký ten darček pod stromček, či nie? Ozaj ten jeden čo tam fasoval v tom kanclu, bol zrejme majiteľ, lebo inak si to nedokážem vysvetliť. Ktorý policajt by už vztiahol ruku na nelegálneho imigranta? To by riskoval tak aspoň 5 rokov basy na tvrdo. Ha, ha, ha …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout