„Alláhu akbar, jsme muslimové, máme právo vás zabít“: 4. noc nepokojů ve Francii, vypálené historické město (videa)

„Alláhu akbar, jsme muslimové, máme právo vás zabít“: 4. noc nepokojů ve Francii, vypálené historické město (videa)

Než se podíváme blíže na 4. noc nepokojů, které zachvátily celou Francii, tedy na noc na sobotu 1. července, vrátíme se ještě k noci předchozí.

Ta totiž jasně ukazuje, že nepokoje jsou ve skutečnosti válkou civilizací, což je důležitý fakt, který prolhaný a manipulativní mainstream záměrně zamlčuje.

Nebo jste snad zaznamenali, že by mainstream někde po pravdě zmínil, že násilí v ulicích probíhá plně v režii muslimů?

Ničení kulturních památek lze považovat za vymazávání původní kultury, v tomto případě evropské.

V noci pátek bylo mimo jiné při nepokojích arabskými hordami vypáleno historické centrum města Montargis. Budovy shořely, okna rozbita, auta shořela: obyvatelé Montargis byli v pátek ráno v šoku a rozrušení po mnoha škodách spáchaných v centru města více než 200 Araby.

„Je nemyslitelné, co se stalo minulou noc.“

A ještě jeden střípek z násilných nepokojů z předchozího dne, který ukazuje, že jde ve skutečnosti o občanskou válku, či spíše válku civilizací –  nebo jednoduše džihád.

Záběry z Nanntere, kde se nepokoje zvrhly asi ze všeho nejvíc, ukazují dav muslimů, který křičí:

„Alláhu Akbar, jsme muslimové, pokud nás policie zabije, máme právo zabíjet, je to napsáno v koránu! Bude to horší než rok 2005, nepřestaneme!“

Již čtvrtou noc pokračovaly nepokoje, které se tentokrát přelily nejen mimo Francii, ale dokonce i do zámoří, konkrétně do Francouzské Guyany. V samotné Francii vzplály požáry ve všech obohacovaných městech, kde se také ve velkém rabovalo a kradlo.

Mimo měst byly tentokrát zasaženy i malé obce, takže nepokoje se již přelévají i do míst, kde na něco podobného nebyli zvyklí…

Více již videa:

Žena se chlubí tím, co vše nakradla při rabování:

po velkém požáru:

Rabování v Lyonu:

Rabování v Saint-Etienne:

 

Gennevilliers:

Štrasburk:

La Chapelle Saint-Luc – rabování:

Gennevilliers:

Yutz:

Nimes:

Lyon: vykradený bankomat:

Rungis – tržiště:

Štrasburk:

Chanteloup-les-Vignes:

Aubervilliers:

Marseille:

Jindy klidná čtvrť Paříže:

Další rabování:

Vykradený obchod s motocykly:

Lyon:

Rabování:

Ivry:

Colombes:

Persan-Beaumont – radnice v plamenech:

Pithiviers: Farmář se snaží zachránit své hořící pole:

V ulicích Lyonu se střílelo z kalašnikovů:

A je toho mnohem víc, existují stovky dalších videí nejen z měst, ale i z malých obcí po celé Francii.

Podle reakcí drtivá většina skutečných Francouzů toto odsuzuje a nepodporuje. Nepokoje mají oporu jen u muslimů a ultralevičáků, případně systémových médií a politiků.

To už je jasná občanská válka a zřejmě je jen otázka času, než zareaguje i původní obyvatelstvo, které nepokoji neskutečně trpí.

Policie již situaci není schopná zvládat, hasičům je bráněno v likvidaci požárů a došlo i k mnoha napadením lidí, včetně zbité stařenky v Bordeaux…

O situaci ve Francii budu i nadále průběžně informovat…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 23 Průměrně: 5]

10 thoughts on “„Alláhu akbar, jsme muslimové, máme právo vás zabít“: 4. noc nepokojů ve Francii, vypálené historické město (videa)

  1. Je to připravený tah, postup,zničit takhle všechno co se vybudovalo v celé EU ,záminka nebo obětný beránek se najde vždy .To se pak budou dávat půjčky s vysokými úroky na obnovu zemně a žebrota to odpracuje nosatým v jejich montovnách . Bylo to tak i u všech válek .Je to pro ně byznys. Proto muslimské vojáky vozí loděmi do EU . Pozorujete co je za tím ,pozorujte ty za oponou jak to řídí a velí tomu pak pochopíte podstatu. Pozorujte co kouzelník dělá druhou rukou .

  2. Jsou to mluvčí globalistů .Titulek si překládám pro lepší pochopení a uchopení : Jsme tu ve jménu globalistů a vykonáváme jejich agendu ,dali nám právo vás zabít a žít na váš úkor ve vašich domech.“ Mají právo nás zabít jakýmkoliv dostupným způsobem .Globalisté nás mají za občany=otroky ,za věc která jim patří a můžou s ní dělat co chtějí a nikdo jim v tom nezabrání protože jste jim odevzdali moc nad svými životy. Globalisté tvoří zákony a určují co je správné ,co je pravda ,mají pod kontrolou soudy, justici a chod státu, odevzdali jme jim nevědomě své životy a podle toho s námi zacházejí. Proto se jako jejich otrok ,majetek ,pravdy nikdy nedovoláte .Oni určují co je zákonné a protizákonné.

    1. Budu mluvit čistě za sebe, ale mě pod kontrolou nemají… spíš je tomu právě naopak. Blbě se to chápe, ale to co bylo a teprve ještě bude již bylo mnohokrát. Třeba nás variace tentokrát překvapí. Jak to dopadne a co se odehraje si ponechám jako super překvápko. Mně osobně se to netýká, nejsem vázán časem a od určité doby ani žádnými “zákony”/“pravidly”. Můj pohled na věc je takový, že vyčistit se to tady od nepotřebných blbců nějak prostě musí a jako nástroj se do určitého bodu hodit budou, než je potká podobný osud… resp. takový, který s takovou radostí připravili pro ostatní. Lidstvo musí padnout na samotné dno, aby se něco změnilo a především je to o přemýšlení/vědomí. Není se čemu divit, ani vývoji a možným verzím budoucnosti (je jich opravdu hodně), když máte většinu operující v základním programu… věčně spící… pouze opakující se v čase do nekonečna na základě zadání. Z jejich pohledu samozřejmě těžko říct a posoudit. Mimochodem nad nikým nemají moc. Moc nad Vámi má pouze to, čemu se vědomě podvolíte. To, že tenhle svět jde do sraček už komunikuji pár dekád a změnit se to myslím s tímhle matrošem tady ani moc nedá. To máte asi jako, když se vrátíte a varujete celé své okolí/svět včetně všemožných partnerek ohledně zázračných mňamek, které jsou super efektivní a funkční. V té době ještě nedostupné. Samozřejmě jim vymyjí mozek velmi jednoduchou manipulací… Jejich volba a nebo spíš jejich slabost? Nemůžeme se tedy potom divit, že někteří z nás tady brzy nebudou. Pro mě dávno uzavřené a odepsané položky. Je to trochu smutné, jak většina neumí dohlédnout dále do budoucnosti z pohledu toho, jak jedna věc… vede k druhé. Takové my zde určitě nepotřebujeme. Chyba lávky také, jak to celé přes materiál zdegenerovalo, až je to fakt otravné. Většina lidí je zde zbytečných, nevytvářejí žádné hodnoty… jenom konzumují a parazitují.

  3. Už teraz sa teším na požiare sídel eurofašistických inštitúcií /nielen/ v Štrasburgu aj Bruseli, prípadne aj rozšírenie nepokojov do Nemecka …

  4. Časy, keď v titulkoch francúzskych filmov nebolo ani jediné arabské či černošské meno /nanajvýš ak poľské či nemecké/, dávno patria minulosti…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout