V reakci na ničivý migrační pakt, schválený většinou evropských zemí, se objevují výzvy k referendům

V reakci na ničivý migrační pakt, schválený většinou evropských zemí, se objevují výzvy k referendům

Politici v několika evropských zemích bijí na poplach a upozorňují na nedozírné následky migračního paktu EU, který byl nedávno schválen nejprve europarlamentem a poté i většinou vlád EU.

Například polští politici upozorňují na to, že hlavním cílem paktu je výměna obyvatel v těch zemích, kde k ní zatím nedošlo. Tedy EU se chce v přerozdělování zaměřit zejména na Českou republiku, Slovensko, Polsko, Maďarsko a  Pobaltí.

Odmítnutí přidělených ilegálů  je možné, ale za každého odmítnutého jedince musí být uhrazena pokuta 22 000 eur. To je v případě, kdy má být přerozdělováno zpočátku 120 000 a později až 200 000 ilegálů ročně pro vyrabované rozpočty většiny evropských zemí zničující.

Do těchto kvót jsou zahrnuti výhradně mimoevropští – tedy z 95% muslimští – dobyvatelé. Ukrajinci se neberou v potaz a Rakušan jednoduše zcela účelově lže, když tvrdí, že pokud jsme přijali Ukrajince, budeme muslimů ušetřeni.

To je prachsprostá lež. Podívejte se například na co do počtu obyvatel stejně velké Švédsko nebo Belgii. Obě tyto země se srovnatelným počtem obyvatel sice přijaly méně Ukrajinců než my, ale mnohem více muslimských nájezdníků, než my.

A dokonce jich přijaly mnohem víc, než kolik jsme my přijali Ukrajinců. Rakušan udává, že jsme přijali 250 000 Ukrajinců, ale už neřekne, že podobný počet muslimů přijalo například stejně velké Švédsko za pouhé dva nebo tři roky. A samozřejmě přijalo i desítky tisíc Ukrajinců k tomu.

Mainstreamová média i vládní politici tak účelově lžou, když tvrdí, že díky našemu přijímání Ukrajinců již nemusíme přijímat muslimy. Musíme.

Co třeba Německo? I když je větší, tak přijalo něco přes milion Ukrajinců, ale za posledních 8 let také více než 2,5 milionu muslimů. Další statisíce žadatelů o azyl má aktuálně zájem se v Německu usadit, zatímco země již nemá „obohacovače“ kam dávat, takže dokonce vyhání vlastní občany z obecních bytů i domovů důchodců.

A pokud se podíváme na sousední Rakousko, které má asi o milion obyvatel méně než my, tak to přijalo od roku 2015 statisíce muslimských vyžírek, rozhodně mnohem víc, než kolik jsme my přijali Ukrajinců. A země samozřejmě registruje i desítky tisíc Ukrajinců, kteří tam přišli v posledních dvou letech.

V Polsku, které hlasovalo proti návrhu, nyní zahájil parlament videokampaň proti systému kvót a chystá se přijmout usnesení, které dává vládě právo uplatnit své právo veta a odmítnout návrh na příštím summitu EU. Existují také požadavky na referendum o této otázce, které by se konalo souběžně s parlamentními volbami letos na podzim.

Také v Rakousku tlačí největší (a jediná) opoziční strana FPÖ na referendum, neboť schválený dokument považuje i Rakousko za velmi nebezpečný. V případě Rakouska by tkvěl hlavní problém v tom, že nový migrační pakt povoluje sloučení širších rodin, takže ze stovek tisíc stávajících džihádistů by náhle měli v zemi nějaký ten milion.

„Pokud zákon projde Evropským parlamentem, FPÖ požaduje referendum v Rakousku o tomto azylovém balíčku, protože tato dohoda nijak nemění Evropu v pevnost. Proto musí politici udělat vše, co je v našich silách, abychom vytvořili ‚pevnost Rakousko‘ a ochránili zemi před novou migrací národů,“ řekl lídr FPÖ Herbert Kickl.

Kickl kritizoval rakouskou vládu za to, že s návrhem souhlasila, a tvrdil, že „bodla Rakušany do zad“. FPÖ dlouhodobě kritizuje křesťanské demokraty ÖVP za to, že jsou slabí v otázce imigrace a dalších konzervativních ideálů.

Ostrá kritika přichází také od německé strany Alternativa pro Německo (AfD), která kritizovala přijatý návrh EU jako extrémně nebezpečný.

„Pod tlakem německé vlády mohou nezletilé osoby bez doprovodu snadno překročit vnější hranici bez zastavení, a to i prostřednictvím zrychleného řízení. Totéž platí například pro celé rodiny přijíždějící ze Sýrie. Také se nezabývají problémem, že 80 procent těch, kteří přišli do Německa, mohlo dříve projít EU bez registrace,“ řekl Gottfried Curio, mluvčí pro vnitřní záležitosti parlamentní skupiny AfD.

Mluvčí AfD navíc prohlásil, že vlády České republiky a Itálie  jsou zrádci, neboť obě tyto vlády tvrdí, že jsou konzervativní a nakonec vždy hlasují v souladu s Bruselem.

K uvedenému ještě dodávám, že právě schválení migračního paktu nám jasně ukazuje, jak chameleonská je například ODS, která v EU téměř vždy hlasuje protimigračně, zatímco domácí ODS je vítačská. Rakušan jistě hlasoval pro kvóty i s posvěcením zbytku vlády.

Zde je však třeba po pravdě zkonstatovat, že zástupci STAN, TOP09 a Pirátů hlasují vždy promigračně a jsou de facto otevření vítači. Česká vláda je tak zhruba stejně konzervativní jako ta německá, kde jsou v současné době u vesla ultralevičáci…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

5 thoughts on “V reakci na ničivý migrační pakt, schválený většinou evropských zemí, se objevují výzvy k referendům

  1. zavidim Madarum jejich Orbana, Slovakum Fica, Polakum jejich PIS na Slovensku dojde k vyměně vlády už za 3 měsice v ČR jsem dosud neslyšel ani o předčasných volbách jsme totálně v hajzlu

  2. Právě teď Vulva Johanson prohlásila, že údajně není TUnis bezpečná země a tak tam proto nejezděte na dovolené a neutrácejte tam vaše peníze. Jinak bafnout migranty a naházet to do zahrad a obydlí Vulvy Johanson, Fialy a hlavně Rakušana. V Kolíně se těm zmetkům bude určitě líbit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout