Kdo jsou cenzoři, které si platí EU, aby střežili jediný správný názor a zlikvidovali svobodu slova?

Kdo jsou cenzoři, které si platí EU, aby střežili jediný správný názor a zlikvidovali svobodu slova?

Jde samozřejmě o neziskovku, která si říká DisinfoLab. Neumím si dost dobře představit jedince, kteří jsou ochotni tuto podvratnou činnost provádět. Perfektně by se jistě uplatnili v těch nejtvrdších diktaturách.

Jejich snem je podle všeho dovést země pod kuratelou EU do stavu, kdy bude povolen jeden jediný názor a jakýkoli jiný bude velmi přísně trestán. A o tom, co je pravda nebo co je správný názor, by samozřejmě měli rozhodovat oni sami.

A za vaše peníze.

Je to tedy přesně totéž, o čem psal ve svém románu 1984  Orwell. Jde o jinak nazvané „ministerstvo pravdy,“ které bojuje proti svobodě slova a projevu.

Je to totalitní nástroj moci, který má v rámci EU dohlížet na „čistotu informací.“ Přesně v tom stylu, v jakém provozují cenzuru všechny totalitní společnosti.

Bruselský nástroj jediné pravdy DisinfoLab má za cíl zajistit, že všichni v EU budou mít jednotný názor, jednotné zdroje informací a budou maximálně podporovat „stranu a vládu.“

Pod heslem „Boj proti dezinformacím“ vstoupí 25. srpna 2023 v platnost také tzv. „Digital Service Act“, za kterým se neskrývá nic jiného než další požadavky na ještě tvrdší cenzuru směrem k (sociálním) médiím.

A právě DisinfoLab bude oním arbitrem „jediné pravdy.“

A co o sobě tvrdí milovníci diktatury a odpůrci názorové a politické plurality z EU DisinfoLab?

EU DisinfoLab jako nezávislá nezisková organizace shromažďuje znalosti a odborné znalosti o dezinformacích v Evropě. Prostřednictvím spojení výzkumu, investigativní práce a prozíravosti politik je EU DisinfoLab aktivním členem a podporuje vášnivou a rozsáhlou komunitu, která pomáhá odhalovat, řešit a předcházet informačním poruchám ohrožujícím integritu občanů, mírové soužití a demokratické hodnoty.

Pokud se dál prokoušete jejich stránkami, tak se dozvíte, že si čile dopisují s jejich oblíbenkyní Jourovou a s eurokomisařem Bretonem (oba jsou nejvyššími bruselskými cenzory).

Každopádně si tuto cenzorskou úderku sami platíte za to, aby vám předem předžvýkala co si máte myslet. Má za cíl vytvořit jednotného euroobčana bez vlastního názoru, neboť jiný názor než ten, který razí „strana a vláda,“ není přijatelný.

Tak je to ovšem ve všech diktaturách, které se prezentují jako demokracie s přívlastkem (v tomto případě liberální).

Většina internetových platforem je plně v souladu s touto cenzorskou praxí, takže jejich provozovatelé již přislíbili, že se s cenzurou rozhodně nebudou držet zpátky.

Jediným, kdo se totalitním manýrům EU vzepřel, byl v tomto případě Elon Musk.

Elon Musk nedávno prohlásil, že nová cenzorská pravidla EU odmítá s tím, že důkazní břemeno o tom, že daný příspěvek spadá do sféry dezinformací, je čistě na straně Bruselu.

A v budoucnu to má fungovat takto: Kdykoli se EU nebo cenzoři, které pověří, budou domnívat, že příspěvek nebo účet porušuje pravidla – zejména pokud jde o „falešné zprávy“ a/nebo „dezinformace“ – podají žádost o smazání provozovateli, v tomto případě Twitteru.

A právě tyto dokumenty chce Elon Musk zveřejnit, aby si na ně každý mohl vytvořit vlastní názor.

Tedy každý uvidí, jakým stylem v daném případě nabádá EU k cenzuře a jak ji zdůvodňuje. Kdokoli z vás pak bude mít možnost zdůvodnění cenzorské úderky argumentovat.

To, co by ve skutečnosti mělo být důvodem k radosti EU – protože tolik transparentnosti by mělo být zcela v jejím zájmu –, vedlo k panickým reakcím v Bruselu i mimo něj.

Bruselští propagandisté totiž moc dobře ví, že z jejich strany není šířena pravda, ale pouze tupá propaganda. Tak jako to moc dobře ví všichni diktátoři…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 5]

One thought on “Kdo jsou cenzoři, které si platí EU, aby střežili jediný správný názor a zlikvidovali svobodu slova?

  1. Títo hajzlíci a celá západná úchylná sociopatická liberalno-neomarxistická zelená háveď už niečo chystá, lebo sú s Čaptavou a Veľkým Kok (Naď) úplne zasraní z predvolebného vývoja na Slovensku a v Rakúsku ! Urobia čokoľvek (ESET im zase pomôže pri sčitovaní hlasov), aby voľby nevyhrali protivojnové strany ! A ak im to ľudia dovolia, čert ich vem ! https://sk.news-front.info/2023/06/06/politico-vitazstvo-putinovcov-v-rakusku-a-na-slovensku-bude-katastrofa/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout