Armáda půl milionu džihádistů táhne Libyí směrem na Evropu (video)

Armáda půl milionu džihádistů táhne Libyí směrem na Evropu (video)

Pamatujete si ještě rok 2015? Tak to byla jen taková malá předehra. To, co Evropu nejspíš již brzy čeká, si neumíte představit ani v těch nejtemnějších snech. A protože se to i díky schválení migračního paktu bude brzy týkat také nás, není dobré vše opět bagatelizovat.

Dlouhé roky se snažím upozornit na největší nebezpečí pro Evropu jako celek, nejen pro západní část. Tím nebezpečím je výměna obyvatel a s tím související islamizace, která probíhá již roky a v poslední době opět výrazně zesílila.

Výměna obyvatel není konspirační teorie. Ten, kdo si to stále myslí, může nadále spát hlubokým spánkem.

Možná jste si všimli, že hned 2x jsem zde v posledních dnech zveřejnila videa džihádistů, kteří aktuálně připluli do Itálie (zde a zde). To byl jen předvoj, statisíce dalších jsou na cestě.

Nyní se na sociálních sítích objevily doslova hrůzné záběry z Libye. Ukazují neuvěřitelné zástupy džihádistů, připravených obsadit Evropu  – samozřejmě za plné podpory EU a většiny evropských politiků, včetně těch, kdo tvrdí, že jsou „proti migraci,“ ale reálně podporují setrvání v EU.

Jde o tyto záběry:

Jak již víte, tak italská vláda Aspeňáků, která podvedla své voliče slibem uzavření přístavů, nebude váhat tuto armádu za podpory EU do Evropy vpustit.

Kolaboranti z většiny evropských vlád navíc souhlasili s migračním paktem. A nejen s ním, také s mnoha dalšími dokumenty, které migrační pakt podpoří. Ale k tomuto tématu plánuji rozsáhlejší článek, který možná mnohým z vás otevře oči.

To, co vidíte na záběrech výše, je skutečná nepřátelská invaze, navíc podporovaná většinou evropských vládců.

O tom, že je většina těchto bestií beztrestných, snad ani netřeba hovořit, vždyť drtivá většina muslimských vrahů a teroristů končí v různých evropských psychiatrických léčebnách a ne ve vězení!!!

A Itálií nyní otřásá případ dívky, kterou hromadně sexuálně napadla banda 5 Pákistánců, přičemž jí lahví rozrazili ret. Nebyli zatčeni a údajně k tomu ani není vůle:

Stále častěji se dočítám o případech, kdy se oběti džihádistů nedočkaly pomoci a pachatelé podobných činů zůstávají na svobodě. Už tedy ne psychiatrie, ale jednoduše se mnohé činy ignorují.

Zato ti, kdo podobnou politiku kritizují, se například v Německu mohou dočkat domovní prohlídky a přísného rozsudku.

Nakonec lze zkonstatovat, že toto podporuje drtivá většina Evropanů. Podporujete setrvání v EU? Pak logicky podporujete i džihád…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Armáda půl milionu džihádistů táhne Libyí směrem na Evropu (video)

  1. každý kokot co podporuje ve všech volbách setrvaní v EU at si je nastěhuje k sobě domu a živi je ze svého mělo by to byt pro ně povinné pod tvrdými sankcemi

  2. Podle Víta Rakušana je z přiložené fotografie zřejmé, že rozjásané mávající lékařky a inženýrky budou vítaným obohacením pro náš pokročilý moderní průmysl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout