Zelenský dnes v Německu převzal „Kalergiho“ cenu

Zelenský dnes v Německu převzal „Kalergiho“ cenu

Zelenský je opět na výjezdu po Evropě, aby žebral o zbraně  a peníze v zemích, které jsou devastovány ekonomickou krizí způsobenou zelenou politikou EU i sankcemi, ale v případě obou aktuálně navštívených evropských zemí – Itálie a Německa – také invazními muslimskými  hordami.

Zelenský se objevil také ve Vatikánu, kde se setkal s dalším podporovatelem globalistické politiky a výměny evropských obyvatel – Bergogliem.

Zelenský je samozřejmě přijímán s nadšením, čímž si dané země náležitě „šplhnou“ i v Bruselu a Washingtonu. Meloniová i Bergoglio mu včera přislíbili neutuchající podporu a dnes je na řadě Německo.

Německá vláda v sobotu oznámila, že připravuje nový plán dodávek zbraní na Ukrajinu v hodnotě 2,7 miliardy eur. Zahrnuje zejména 30 tanků Leopard 1, četná obrněná vozidla, drony, systémy protiletecké obrany, rakety a munici.

Ale to vše a mnohé další se jistě dočtete v mainstreamu.

Zajímavý je především dnešní odpolední program.

Dnes odpoledne v německých Cáchách převezme Cenu Karla Velikého, která každoročně odměňuje osobnost za její přínos k evropskému sjednocení.

Tedy jde o cenu, kterou se odměňují ti, kdo se jakkoli zasluhují o podporu globalizace a vytváření evropského superstátu. Prvním, kdo tuto cenu získal, byl nechvalně známý hrabě Kalergi, podporovatel sjednoceného evropského superstátu s vyměněným obyvatelstvem.

Poměrně detailně jste si o životě a plánech Kalergiho mohli přečíst zde.

Jeho busta je nyní vystavena v sídle EU ve Štrasburku, čímž dávají eurofašisté najevo, že jdou přesně v jeho šlépějích. Mezi dříve vyznamenanými bylo mnoho známých jmen.

Na seznamu najdete Václava Havla, Billa Clintona, Angelu Merkelovou, Emmanuela Macrona, Antónia Guterrese a mnoho dalších podporovatelů globalizované Evropy.

Ovšem mezi „vyznamenanými“ najdete i politický projekt – jednotnou měnu euro. To také o této ceně mnohé vypovídá.

I když je oficiální název „Cena Karla Velikého,“ často se nazývá „cenou Kalergiho,“ protože právě on byl tím, kým byla cena inspirována, ale zároveň i prvním, kdo tuto cenu obdržel.

Tato cena je však především symbolem likvidace evropských národů, výměny Evropanů v duchu Kalergiho a vytvoření jednoho velkého superstátu.

To, že ji nyní získal Zelenský (a ukrajinský lid), jasně vypovídá mimo jiné i o tom, jakou cestou se má v budoucnu Ukrajina ubírat…

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 4.8]

3 thoughts on “Zelenský dnes v Německu převzal „Kalergiho“ cenu

  1. Ukrajina po skončení konfliktu spadne do chřtanu EU Rothschildové si Ukrajinu rozeberou už po svém mužeme se těšit i na to že jich mnoho pak skonči zde co na tom že není dostatek bydleni však byty budeme sdilet jak je v plánu Fiala bude mít své další voliče

  2. Co je na tom divné když si nacisti podávají ruce, to přec není nic co by už v historii neexistovalo.
    Jen mne začíná bavit ten Ukradinký fetmenn, brzy vyhlásí válku všem státům jenž mu odmítli posílat žabí kůžičky a zbraně. Ten koks co šňupe musí být pěkné svinstvo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout