Žadatelé o azyl v Rakousku a Německu: 70 % negramotných, 2/3 nezaměstnaných

Žadatelé o azyl v Rakousku a Německu: 70 % negramotných, 2/3 nezaměstnaných

Pamatujete si na rok 2015, kdy nám média tvrdila, že do Evropy přichází samí doktoři a inženýři? Postupně se ukázalo o jaké „doktory a inženýry“ šlo.

Jistě, nějaké to zanedbatelné promile vzdělaných se mezi nimi zřejmě našlo, ale podle všeho se jednalo skutečně o značnou menšinu, protože celých 70% nově příchozích je zcela negramotných.

Takové obohacení se ovšem díky nedávno odhlasovanému migračnímu paktu a kvótám dřív či později začne stěhovat i k nám. A nebudou mít na výběr: buď půjdou tam, kam je EU pošle nebo nedostanou dávky.

Každopádně nové statistiky jen opět potvrzují, že cílem výměny obyvatel je nahrazení původních Evropanů tupou masou. Proč by jinak docházelo k tak masivnímu přijímání negramotných jedinců, jejichž uplatnění na trhu práce je extrémně omezené?

Německo a Rakousko – tedy sousední země – již došly do bodu, kdy musí přistupovat k výstavbám nových azylových zařízení, vyhánění lidí z obecních bytů či domovů důchodců a k výstavbě stanových městeček, aby bylo kde obohacovače ubytovat.

Situace je tristní a opakuje se tak rok 2015, ale v ještě horší podobě, protože ti, kdo přicházejí nyní, jsou jen zátěží k těm, kteří přišli dříve. Obě země tak přetékají a je jen otázkou času než  začnou – třeba právě na základě nových kvót – toto obohacení odkládat u sousedů.

Připomínám, že ve výčtu níže nejsou zahrnuti Ukrajinci, kteří nepotřebují po příchodu do jakékoli země EU žádat o azyl. Jde tedy jen o Araby, Afghánce, černochy, Pákistánce a další – většinou muslimy…

Sedm let po vítačské hysterii zapustila v sociální realitě v Rakousku i Německu kořeny multikulturní dystopie.

V Rakousku velká část žadatelů o azyl neumí číst ani psát: Podle aktuálních údajů „Rakouského integračního fondu“ (ÖIF) bylo v roce 2022 sedm z deseti imigrantů negramotných, to se týká zejména Syřanů a Afghánců.

To neúměrně zatěžuje sociální stát a tím téměř znemožňuje schopnost ho dlouhodobě udržet.

A integrační projekty mezi ÖIF a několika velkými společnostmi (jako je SPAR, Austrian Post, Mediaprint, Foodora a ISS Facility Management) jsou ve skutečnosti pouze appeasementovým aktivismem: například to, že společnosti informují migranty přímo na místě o konkrétních  pracovních nabídkách pro lidi s malou znalostí němčiny.

A Německo, migrační destinace číslo jedna v EU, je také uprostřed největší migrační krize od roku 2015. V loňském roce 2022 bylo podáno 217 000  žádostí o azyl. V prvním čtvrtletí roku 2023 bylo podáno již 80 978 žádostí.

Nyní renomovaný výzkumník v oblasti migrace Ruud Koopmans (62) bije na poplach: profesor sociologie a výzkumu migrace na Humboldtově univerzitě v Berlíně neúnavně bilancuje evropský azylový systém ve své nové knize „Azylová loterie.“ 

Hovoří o falešných sociálních pobídkách ze strany německé „vlády semaforu“ Mnoho migrantů přichází pouze pro sociální dávky. Statistiky Spolkového úřadu práce také ukazují, že žadatelé o azyl z 8 nejčastějších azylových zemí původu zůstávají stále častěji dlouhodobě nezaměstnaní.

Například dávky v nezaměstnanosti jsou na syrské nebo afghánské poměry velmi vysoké. Kromě toho je zde finanční podpora rodiny, kterou lze těžko získat nekvalifikovanou prací.

Statistiky jsou katastrofální:

Z těch, kteří do Německa přišli od roku 2015, má jen necelá třetina práci, která jim umožňuje uživit sebe a své rodiny.

A vyhlídky do budoucna také připomínají začarovaný kruh:

„Migrace vždy zvyšuje tendenci k ještě větší migraci. Vzhledem k tomu, že migranti mířili do konkrétní cílové země, další migranti tam jdou stejnou cestou. Ať už legální nebo nelegální. Migrace vede k ještě většímu migračnímu tlaku,“ uvádí Koopmans…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Žadatelé o azyl v Rakousku a Německu: 70 % negramotných, 2/3 nezaměstnaných

  1. ano a bude huř podle nějake smlouvy nevím ted podle které ale migranti si budou moct přivest celou rodinu a přibuzne do země a jak vime jejich rodiny jsou velice početné to bude další zatěž na byty ktere budou čím dal tím víc nedostupnější nedivím se že tady jsou ty pokusi občany vyvlastnit ta nucena renovace nemovitosti jak chce EU + daně z nemovitosti jen ti bohatši si budou moct dovolit žit ve svém a to bude rok od roka horší až budeme vyvlastnění nebude mít občan ani nárok na to s kým bude žit pod jednou střechou muslim nebude jen naším sousedem ale i spolubydlicim ktery nás kdykoliv podřizne

  2. Skutočne poctivo pracujúcich votrelcov v Nemecku je len nepatrný zlomok zo všetkých. A futbalistov či atlétov medzi poctivo pracujúcich rátať ani náhodou nemožno…

  3. je zajímavé, že žádný politik v EU ještě nenašel odvahu k tomu aby všem na rovinu řekl pravdu o tom, že jistá skupina bohatých v Americe se rozhodla, že zničí demograficky a ekonomicky Evropu, popase se bezplatně na jejím bohatství a zaplaví ji negramoty a nepřizpůsobivými migranty a to vše za naše peníze. Takové prohlášení by se zakládali na pravdě a bylo by fér to nahlas všem říct. Kdo první najde tu odvahu ? Hitler – Merkelová to neudělala ani její následník. Obyčejní Evropané to tuší, ale bohužel jen čumí jak stádo vyplašených ovcí vezoucí na jatka ovšem porážkou v duchu halal.

  4. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus
    to se nám to vegetí, když to druzí platí…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *