Švýcarsko zaznamenalo nejprudší pokles porodnosti za posledních 100 let (video)

Švýcarsko zaznamenalo nejprudší pokles porodnosti za posledních 100 let (video)

Švýcarsko je  multikulturní země s nemalou muslimskou komunitou, která zaznamenává za všech okolností výrazně vyšší porodnost než populace nemuslimská. Logicky by tak měly s přibývajícím počtem muslimů růst i počty nově narozených dětí, to se však neděje.

Švýcarsko je naopak další zemí, která hlásí rekordní propad porodnosti, který byl zaznamenán záhy poté, co se začalo s aplikováním genových injekcí. Ovšem v zemi, kde je zhruba stejná proočkovanost jako u nás, to do souvislosti oficiálně nikdo nedává.

Od ledna do listopadu 2022 hlásil švýcarský federální statistický úřad pokles porodnosti o 10 procent. Jen v Curychu byl zaznamenán 14procentní pokles porodnosti.

Jako obvykle se nevede žádná diskuse o tom, zda tato šoková čísla mají něco společného s experimentálními genovými terapiemi, které jsou plošně podávány od přelomu let 2020/2021. Jde o nejprudší pokles porodnosti za posledních 100 let.

Od roku 1915 nedošlo ve Švýcarsku k takovému poklesu porodů, vysvětlil Prof. Dr. Konstantin Beck ve svém podcastu zveřejněném na YouTube (video níže). Je to historická událost, ale nikdo o tom nechce vážně přemýšlet a diskutovat o tom.

Spíše jsou formulovány výmluvy přitažené za vlasy. Například četl, že mnozí odložili svou touhu mít děti kvůli pandemii. Swissmedic vypráví něco o dobrovolné abstinenci. 

Vedoucí lékař ženské kliniky v Bernu zase vysvětlil, že mnoho párů  upřednostnilo touhu mít děti v roce 2020, a proto jsou nyní mimo statistiky. I tento pokus o vysvětlení by musel být statisticky prokazatelný.

Ale není, jak ukazuje následující grafika, která podle Becka vychází z údajů Spolkového statistického úřadu.

Ve skutečnosti došlo v roce 2020 k mírnému statistickému vzestupnému trendu, konkrétně o tři procenta – to však jen stěží vysvětluje současný pokles o deset procent. Kde je těch chybějících sedm procent? 

Beck ve svém dokumentu dále vysvětluje: 

„Proč by se měla v roce 2021 náhle rozšířit všeobecná nejistota poté, co velmi znepokojivý rok 2020 s mnohem horšími ekonomickými ukazateli skončil baby-boomem?“

Absolutní bombou všech Beckových analýz a hodnocení je ale zjištění, že došlo pouze k masivnímu propadu živě narozených dětí. Počet těhotenství  se však nesnížil.

Spíše byl zaznamenán větší počet těhotenství. Z toho by se dalo usuzovat, že v těhotenství musí dojít k rekordnímu počtu potratů. Pokles porodnosti by odpovídal i očkovacím vlnám u mladých žen.

Ze všech aktuálně diskutovaných hypotéz je očkování proti Covidu jako příčina poklesu porodnosti jediným vysvětlením, které nebylo možné zpochybnit dosud známými údaji. Je to také jediná hypotéza, která dokáže logicky vysvětlit všechny popsané empirické jevy související s poklesem porodnosti.

Umíte-li německy, můžete si více o zjištění dr. Becka poslechnout ve videu:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 9 Průměrně: 5]

One thought on “Švýcarsko zaznamenalo nejprudší pokles porodnosti za posledních 100 let (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout