Skutečně „účinný“ způsob, jakým chce švédská policie řešit kriminalitu vraždících muslimských gangů

Skutečně „účinný“ způsob, jakým chce švédská policie řešit kriminalitu vraždících muslimských gangů

Švédsko je co se týká tzv. „alternativní  trestů,“ které jsou jakousi náhradou za vězení, skutečným průkopníkem. Velmi známé byly převýchovné kurzy pro džihádisty, kteří se vrátili z bojů v řadách ISIS.

Namísto vězení šli islámští hrdlořezové do sanatoria, kde prošli „kurzem integrace,“ než byli po několikatýdenním pobytu all inclusive a debatách s psychology propuštěni domů.

V desítkách muslimských ghett po celé zemi působí muslimské gangy, u nichž nejsou přestřelky s použitím automatických zbraní nic neobvyklého. Boje mezi gangy doprovází i bombové a granátové útoky nebo napadení nožem.

Protože vloni došel počet smrtelných střeleb i přestřelek s důsledkem zranění na historické maximum, rozhodla se švédská policie zasáhnout. Členové zločineckých muslimských gangů mají nyní projít jakýmisi přátelskými posezeními, na nichž se má debatovat na různá témata.

Cílem má být údajně omezení počtu smrtelných střeleb, aby letos nedošlo k dalšímu rekordu.

Pro Švédsko by možná bylo nejlepším řešením, kdyby gangy policisté ponechali svému osudu (eliminují se navzájem), ale raději se starají o to, aby náhodou nějaký další gangster nepřišel k úhoně.

Policie v Järfälla v severozápadním Stockholmu nyní investuje do dialogového projektu „Stop shooting“ (Zastavte střelby), aby omezila rostoucí kriminalitu gangů. Součástí plánu je pořádat setkání, kde si policisté u jídla promluví s gangstery o „lítosti, smutku a naději.“

„Nechceme, aby tihle chlápci umírali nebo se navzájem zabíjeli,“ řekl policista Murat Aydogan (což je dle jména policisty docela pochopitelné).

Minulé pondělí byl v Jakobsbergu v Järfälla zastřelen 22letý mladík. Muž, který se sám angažoval v kriminálním prostředí gangů, byl jedním z lidí, se kterými původně policie plánovala mluvit.

Policie v Järfälla – společně se sociálními službami a probační službou – plánovala v posledních dvou letech spuštění tzv. metody GVI Stop shooting.

Práce spočívá v navázání kontaktu se zločinci gangů a setkání bez předběžných podmínek. Na setkání mluví o tom, jak vážné násilí gangů ovlivňuje je a jejich rodiny, ale také společnost jako celek.

Kromě toho chce policie informovat gangstery o tom, co jim může úřad nabídnout ve formě pomoci a podpory.

„Dalo by se říci, že na ně apelujeme, že společně musíme zastavit střelbu. Nejsme naivní, nevěříme, že ukončí svou kriminální kariéru, ale chceme, aby se přestali navzájem zabíjet,“ říká policista Torgny Söderberg.

Letos na podzim policie také uspořádá větší setkání v Järfälle, kde bude diskutovat s gangstery o jejich pocitech.

„Pak se diskutuje o různých tématech; Lítost, smutek a naděje. Na některých místech ve Švédsku – například v Malmö a Örebro – se konala velmi emocionálně nabitá setkání, která zanechala své stopy,“ říká Murat Aydogan.

Tolik o „boji“ švédských policistů proti muslimským zločineckým gangům. Pak není divu, že jsou nejen Švédové mohamedánům k smíchu.

Vsadím se, že tento nový systém „boje proti smrtelným střelbám“ bude mít skutečně svůj důsledek: další rekord v počtu smrtelných střeleb. A příští rok se policisté pokusí proti dalšímu rekordu bojovat tak, že gangstery hezky poprosí.

Pak už jistě k žádným střelbám nedojde… 🤡🤡

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

11 thoughts on “Skutečně „účinný“ způsob, jakým chce švédská policie řešit kriminalitu vraždících muslimských gangů

  1. Domnívám se, že Švédská policie je mimo mísu, a ještě by gangům mohla platit, že budou na sebe hodní. Tady už i ho vna přestávají smrdět.

    1. verím, že u toho tygra by dohováraním skôr dosiahli úspech ako dosiahnu diskusiami u tých „chlapcov“….
      U niektorých národov, národností, komunít sa konaním dobra, dobrým príkladom, a trebárs aj dohováraním dajú dosiahnuť aj zázraky, ale určite nie u mohamedánov, ktorí uznávajú len hrubú silu.

  2. 4. dubna 2005 rozhodl ministr spravedlnosti České republiky JUDr. Pavel Němec o předání trestního stíhání do Kataru. nechal v roce 2005 propustit katarského prince Hámida bin Abdal Sáního (48) do jeho země. Princ byl obviněný z toho, že měl ve svém bytě v pražské Lumírově ulici sex s šestnácti dívkami, z nichž čtyřem ještě nebylo patnáct let. To zdůvodňoval Pavel Němec hlavně tím, že byl shromážděn dostatek důkazů, na jejichž základě bude moci katarský soud řízení uzavřít. Katarský soud žádný trestní čin nenašel. eurohnus stále financuje sebevražednou vítací politiku. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/

  3. Jakmile gangsteři uslyší o tomto „opatření“, tak puknou smíchy. To je výsměch všem slušným lidem. Co kdybychom se samozvanými elitami jednali stejně, tedy stejně jsme se jim vysmívali a nebáli se jich? Bude to fungovat, pokud to ovšem nebudeme dělat z vlastní síly. Obrácení se k Bohu, spojení s Ním, žít podle Jeho pravidel a nechat se Jím vést, je nutností. Něco podobného udělali někteří svatí.

  4. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus eurohnus stále financuje sebevražednou vítací politiku. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout