Seznam Američanů sankcionovaných Ruskem: Váleční štváči i policista, který při tzv. „útoku na Kapitol“ zabil Ashley Babittovou

Seznam Američanů sankcionovaných Ruskem: Váleční štváči i policista, který při tzv. „útoku na Kapitol“ zabil Ashley Babittovou

Již včera jste si zde mohli přečíst o novém seznamu Ruskem sankcionovaných Američanů, mezi nimiž je asi nejzajímavějším jménem Obama.

Na tomto seznamu  je mnoho více či méně známých jmen. Záleží samozřejmě na tom, jak dalece se o zahraniční politiku zajímáte.

Mimo mnoha bývalých či aktivních politiků z řad demokratů i republikánů na něm najdeme i šéfy a zaměstnance různých neziskovek – od Sorosovy OSF přes think-tank Pentagonu Rand corporation, jehož analýza ukrajinské války obletěla svět, až po Atlantic council, ke kterému se hlásí i mnoho Evropanů.

Ve výčtu jmen najdete i ty, kdo organizovali tzv. „útok na Kapitol,“ o němž se dnes již velmi dobře ví, že byl celý zinscenován s pomocí provokatérů z FBI.

Na seznamu je také policista, který v Kapitolu chladnokrevně zastřelil Ashley Babbittovou, podporovatelku Trumpa (viz obrázek).

Mezi sankcionovanými politiky najdete i ty, kteří dlouhodobě podporují dodávání zbraní – a zejména těch útočných – na Ukrajinu.

Zajímavý je právě fakt, že na seznamu jsou mimo těch, kdo se pracovně jakkoli zabývali Ruskem či Ukrajinou, také ti, kdo aktivně pomáhali zfalšovat volby v roce 2020.

V pátek ruské ministerstvo zahraničí zveřejnilo seznam, který s okamžitou platností fakticky zařadil stovky Američanů na black list.

Ruská vláda poukazuje na jednotlivce, kteří pomáhají dodávat Ukrajině zbraně a pronásledovat Američany, kteří se 6. ledna snažili zastavit certifikaci Joea Bidena jako prezidenta, podle tiskové zprávy vydané ministerstvem.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 4 Průměrně: 4.8]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout