Globalistická organizace Atlantic council ocenila Ursulu von der Leyenovou i turecké šéfy firmy BioNTech

Globalistická organizace Atlantic council ocenila Ursulu von der Leyenovou i turecké šéfy firmy BioNTech

Atlantic council neboli Atlantická rada je jedna z čelních globalistických organizací. Její cíle jsou velmi obdobné cílům dalších organizací tohoto typu, jako je Římský klub či Trilaterální komise. Tyto organizace mají stejné cíle a společně hledají prostředky k tomu, jak jich docílit. Mimo zavedení jedné globální světovlády, jíž musí nutně předcházet likvidace národů a národních států, se zasazují i o zavedení jedné globální elektronické měny, vytvoření rovnostářské společnosti, kde absolutně poslušná většina nic nevlastní a vše se sdílí.

Zchudnutí se má mimo jiné docílit cestou klimatického alarmismu a poslušná masa má být „stvořena“ zejména v západních zemích, kde aktuálně k výměně obyvatel dochází. Nedílnou součástí plánů globalistů je i značná redukce počtu obyvatel na naší planetě, kdy nejmírnější redukce počítá s 2 miliardami obyvatel (Ted Turner, Římský klub – 2008).

Plány, k jejichž plnění nyní dochází a jejichž osnovou je tzv. Agenda 2030, jsou prezentovány OSN, EU, WEF  a dalšími organizacemi, které již jen víceméně plní plány těchto „světovládců“ a představují je veřejnosti.  V minulosti jste si zde mohli přečíst například o Římském klubu, tentokrát se budeme věnovat poslednímu počinu Atlantické rady, která odměnila ty, kdo se ze všeho nejvíc zasloužili o plnění cílů této organizace.

Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová obdržela 10. listopadu 2021 ve Washingtonu ocenění od Atlantické rady. Spolu s ní byli oceněni vrcholoví manažeři společností Pfizer a BioNTech. Společnost sama sebe chválila za „úspěchy“ očkovací kampaně.

Dne 10. listopadu 2021 byli Ursula von der Leyenová, předsedkyně Evropské komise, Albert Bourla, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Pfizer, jakož i dva miliardáři narození v Turecku profesor Uğur Şahin a Dr. Özlem Türeciová, spoluzakladatelé BioNTechu, odměněni „Oceněním za vynikající vedení“.

Atlantická rada, americký think tank, který existuje již 60 let, má zájem na zajištění „globální budoucnosti“. Odůvodnili udělení ocenění čtyřem oceněným jejich vizemi, jejich sílou charakteru a jejich závazky k bezpečnější budoucnosti.

Şahin (55) a Türeciová (63), manželský pár zodpovědný za experimentální vakcínu proti Covid-19, založili Ganymed Pharmaceuticals – biofarmaceutiku vyvíjející léky proti rakovině. Ganynmed byl prodán japonské nadnárodní farmaceutické společnosti Astellas v roce 2016 za 1,4 miliardy dolarů. Poté spoluzaložili BioNTech s pomocí Nadace Billa a Melindy Gatesové.

Özlem Türeci a Uğur Şahin

Turecký pár se nyní řadí mezi 100 nejbohatších Němců, jak uvádí německý deník Welt am Sonntag.

Po obdržení ocenění předsedkyně Evropské komise pochválila šéfa Pfizeru Alberta Bourlu za jeho službu lidstvu a za jeho vakcínu založenou na technologii mRNA, která nikdy nebyla schválena nebo vyráběna ve velkém měřítku.

„A věřili jsme si. A poté, co jste vyvinuli vakcínu na Covid-19, okamžitě jste zahájili sériovou výrobu bez čekání na schválení – rozhodnutí, které bylo označeno za riskantní a neortodoxní. Rozhodl jste se to udělat a riskovat miliardy dolarů, protože kdybyste to nezkusil, zaplatil by za to celý svět. A tím jste vy a váš tým možná zachránili miliony životů.“ Bohužel, neexistují žádná data, která by toto tvrzení podpořila, a už vůbec ne v Německu.

Šéfka EU pokračovala v osobní poznámce: „Tímto oceněním, drahý Alberte, oslavujeme vaše úspěchy a vašeho podnikatelského ducha. Také oslavujeme vaše neuvěřitelné partnerství s Uğur Şahin a Özlem Türeciovou. Spojili jste se jako vědci a další lidské bytosti a pracovali jste společně ve prospěch celého lidstva. Další úspěšný příběh se přidal k příběhu našeho transatlantického partnerství.“

Bourla odpověděl, že je potěšen Ursulinými laskavými slovy – a že „téměř plakal“. Pak vyslovil stejnou chválu na drahou „Führerin“ EU. Bourla mimochodem předtím odsoudil údajně malý okruh odmítačů vakcíny a řekl: „To jsou zločinci.“

Evropská komise pod vedením von der Leyenové podepsala v květnu 2021 třetí smlouvu se společností BioNTech-Pfizer, podle níž objednala pro státy EU 1,8 miliardy dávek přípravku BioNTech na období mezi koncem roku 2021 a 2023.

Německý RKI se podle uniklých souborů připravuje nejméně na šest dalších posilovacích injekcí a několik vyhlášení nouzového stavu do konce roku 2023.

Kromě své náklonnosti k Pfizeru má předsedkyně Evropské komise také určité rodinné vazby s jinými společnostmi v americkém farmaceutickém průmyslu. Například její manžel Heiko von der Leyen je od září 2020 lékařským ředitelem americké biofarmaceutické společnosti Orgenesis, která vidí svou budoucnost v buněčné a genové terapii při léčbě rakoviny.

Skupina poslanců EU nedávno pokárala Komisi EU za to, že poslancům Evropského parlamentu poskytla pouze kopie smluv EU s farmaceutickými společnostmi, které byly do značné míry začerněny.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 2 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.