Obohacované Holandsko: Jak to vypadá, když invazní hordy získávají převahu (videa)

Obohacované Holandsko: Jak to vypadá, když invazní hordy získávají převahu (videa)

Tentokrát přináším hned dvě videa z různých událostí, k nimž došlo v silně obohacovaném Holandsku v minulých dnech.

Připomínám, že v nizozemském parlamentu již působí i islámská strana, která měla u posledních voleb asi 8% podporu voličů. To samozřejmě neukazuje celkový počet muslimů, protože mnoho z nich k volbám vůbec nechodí.

Celkový počet si umím docela představit i na základě situace, která byla v zemi před více než 30 lety, kdy jsem tam delší dobu sama pobývala. Již tehdy bylo dokonce i na venkově mnoho Maročanů, kteří měli početné rodiny.

Dnes tak musí být situace mnohonásobně horší.

Hodně ostatně napovídá i situace politika Geerta Wilderse, který musí být  coby zarytý odpůrce islámu 24 hodin denně pod dohledem.

Videa níže ukazují, jak  v zemi získávají převahu invazní hordy, které napadají původní obyvatelstvo, případně si mezi sebou veřejně vyřizují účty.

Na prvním videu můžete vidět, jak deset Arabů brutálně zbilo jednoho mladíka na nástupišti vlakového nádraží a pak ho hodilo na koleje. Na videu je také malý chlapec, který se připojuje k bití neidentifikované oběti v Amsterdamu.

Muž je kopán, bit a tlačen na koleje na stanici Bijlmer Arena v Amsterdamu velkou skupinou mužů, přičemž incident získal pozornost nizozemské politické sféry. Policie pátrá jak po oběti, jejíž stav zůstává neznámý, tak po pachatelích.

Brutální bití upoutalo pozornost mnoha lidí po celém Nizozemsku, včetně nizozemského politika Geerta Wilderse, který vede Stranu pro svobodu (PVV) a komentoval toto video.
V reakci na video jednoduše napsal: „Multikulturní peklo.“

Útok byl hlášen 6. května ve 9:25 a video útoku se objevilo téměř okamžitě poté. Na záběrech je vidět nejméně 10 lidí, jak mladého muže bijí, včetně úderů do hlavy. Bití se zúčastnil také velmi mladý chlapec.

Během bití jsou vidět další Arabové, jak tleskají a křičí. Když se oběti podaří vstát, jeden z pachatelů ji vytlačí na koleje, kde zůstává ležet. Podle policie má oběť štěstí, že je naživu, vzhledem k tomu, že vlaky jezdí každých pár minut.

Další chlapec, který byl na stanici, mluvil s reportérem a řekl, že ví, kdo byl zapojen, ale řekl, že nebude „práskač“ a nepůjde na policii s jakýmikoli informacemi o tom, kdo útok spáchal.

Tolik první incident. Na druhém videu z Holandska můžete vidět muže na procházce se psem, který je napaden skupinou černochů. Muž je urážen, fyzicky napadán a nakonec je sražen na zem. Mohamedánům možná vadila samotná přítomnost psa. Jak vidíte, vše se stalo za bílého dne.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

8 thoughts on “Obohacované Holandsko: Jak to vypadá, když invazní hordy získávají převahu (videa)

 1. Holandsko bude po Švédsku zrejme druhou krajinou Európy ,kde prevládne tvrdé saudskoarabské poňatie islamu a sekulárne zákony prestanú raz a navždy platiť… na druhej strane však stroskotajú aj plány na likvidáciu tamojšieho poľnohospodárstva, pravda, nie bez boja s globalistami.

 2. Psa který mně nedokáže ochránit bych nechovala ,když psa tak pořádného ,hlavně dnes . Správný pes by těmhle agresorům načal kalhoty a ochránil pána.

  1. Dobře jim tak „lidumilům“, to je samá láska a potom dostanou na budku. My si také vyživujeme podobnou svoloč. Na důchody není, ale na parazity všeho druhu je vždy.

 3. „Děkuji ti, Alláhu, že jsem poprvé poznal islám a později muslimy. Kdybych tehdy poznal nejprve muslimy a pak poznal islám, nebyl bych dnes muslimem!“ A to je důvod, proč nám tyto války, džihád a terorismus zanechaly uvnitř nesmírně neklidné. Prorok řekl, že není dovoleno prohlašovat, kdo je muslim a kdo není; jen Alláh věděl, kdo je pravý muslim. skutečným významem „džihádu“ je překonání vlastních vnitřních negativních tendencí. A toto uvědomění rezonuje s vedením proroka Mohameda. „Nejtěžší džihád je zabít své vlastní negativity. To je skutečný džihád. Vzít zbraň a někoho zabít je snadné. Napravit se a být spravedlivý a nevinný je nejtěžší!“Při razii v muslimském ghettu objevila švédská policie spoustu zbraní, včetně výbušnin, útočných pušek a granátů. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

 4. válka jednou bude snad se lidi připravujete i kdyby se stal zazrak a zmizeli bychom z EU nic nezaruči že by nás do budoucna nemohla napadnout nějaká islámská armáda EU nebo něco podobného muslimové se nezastavi chtějí islám a právo šaría po celém světě tedy i u nás i ty Slovanko doufám že se připravuješ pepřové spreje a nožik v kapse stačit v budoucnu fakt nebude

 5. Ako varoval Nemecky byvaly statny banker Sarazin v r. 2008 ze uz coskoro bude neskoro. A ako vravel iba styri roky po nom aj francuzsky spisovatel Huellebecq ze uz je teraz takmer neskoro.

  Tento koordinovany prud do Europy zabranenie vystahovaniu zahranoicnych kriminalnikov je pyramidalne riadeny a hierarchicky koordinovany viac urovnovym manazmentom, organizovanymi bandami prevadzacov, potom tymi co robia nabor v tretich krajinach medzi lokalnymi, a hned na vyssiej urovni im velmi silno pomahaju Mimovladky (po cesky sa to tusim povie Neziskovky) na dalsiej urovni skorumpovani plateni domaci novinari, politici a advokati, zahranicne oraginzacie „pre otvorenu spolocnost“ a cele tie WOKE lavicove a progresivne neoliberalne politicke strany. A to po CELEJ Europe.

  Ako to bolo v tom starom vyroku? Kto za tym stoji ? najprv sa musime spytat ze komu to vyhovuje ze sa sprosta masochisticka Europa sama znici ? Cize otazka je QUI BONO ?

  A velmi dobre vieme ktori tomuto silne napomahaju. A uz je ozaj tak neskoro ze mozno uz nezastavime ich prienik ani do statnych a politickych a mocenskych institucii a ´bude po funuse. Koniec Europy. Nestazujme sa ze sme neboli casto varovani. Kriste pane ked sme sa sotva zbavili komunizmu, netusili sme ze tak skoro bude hned aj koniec.

 6. Fasistocko Rasisticko Totalitno Diktatorska organizacia zvana EU ide proti vlastnym „hodnotam“ kedvpoporuje tento protieuropsky RASIZMUS! Smutne je, ze za peniaze danovych poplatnikov tieto veci podporuje- inymi slovami europa si plati zlocincov/vrahov/teroristov vlastnymi peniazmi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout