V roce 2022 bylo multikulturně obohaceno nejméně 3 506 německých žen

V roce 2022 bylo multikulturně obohaceno nejméně 3 506 německých žen

Jde samozřejmě o číslo velmi silně podsazené, protože je všeobecně známo, že mnoho žen ani znásilnění nenahlásí, mnohdy i proto, že jim násilník pohrozí, že si je najde, pokud budou mluvit.

Hodně žen se bojí vypovídat i proto, že mají strach, že budou odsouzeny ze strany společnosti za „xenofobii a rasismus.“

V titulku uvedené číslo je tak pravděpodobně jen zlomkem skutečného počtu „multikulturně obohacených“ žen. A zřejmě to bude ještě horší, protože současná německá vláda razí politiku otevřených hranic.

Právě před tím varuje šéf policejních odborů, který říká, že tato politika zničí Německo. A samozřejmě vše bude mít časem stále větší vliv i na sousední země, nezapomeňme na loňský případ brutálního napadení dvou žen Afgháncem, ke kterému došlo v Karlových Varech.

Heiko Teggatz, šéf německého Spolkového policejního svazu, vyjádřil rozhořčení nad tím, že vláda odmítá zakročit proti masové migraci do země, a řekl, že kombinace politiky otevřených hranic a masové migrace představuje významnou hrozbu pro národ.

Varování přichází v době, kdy masová invaze z muslimských zemí v zemi opět stoupá na téměř rekordní výši, přičemž jen v roce 2022 požádalo o azyl  více než 200 000 žadatelů.

Zdá se, že tento nárůst nyní pokračuje, přičemž Bild uvádí, že během prvních dvou měsíců roku 2023 bylo podáno téměř 55 000 žádostí o azyl, což je 85% nárůst oproti loňskému roku. V uvedených číslech jsou započteni pouze mimoevropští cizinci, tedy v 99% muslimové.

Zdá se však, že úřady tuto záležitost do značné míry ignorují, přičemž ministryně vnitra Nancy Faeserová v nedávném proslovu uvedla, že nebude existovat žádný strop pro migranty přicházející do země, a že ani neposkytne další ekonomickou podporu oblastem země, které se potýkají s nezvladatelným přílivem.

„Je skandální slyšet taková prohlášení od spolkového ministra vnitra, jehož primárním politickým úkolem je chránit lidi v Německu před nebezpečím a zločiny,“ řekl Teggatz a obvinil ministryni, že je mimo kontakt se situací na místě.

Odborový předák dále řekl, že každý, kdo „veřejně vystupuje proti ochraně našich hranic a tím i proti boji proti nelegální migraci, nakonec ignoruje související nebezpečí pro veřejnou bezpečnost“.

„Žádná ochrana hranic, žádná horní hranice, žádné peníze pro obce – to je nebezpečný koktejl, který mění náladu v zemi a nabízí mezinárodnímu zločinu El Dorado v Německu.“

Varování vůdce policejních odborů, že vládní úřady ohrožují Německo neomezenou masovou migrací, se shoduje s nedávným zveřejněním statistik kriminality migrantů.

Statistiky pocházejí z vládních údajů získaných opozičním poslancem v německém parlamentu a odhalují, že tisíce německých občanů trpěly v rukou zahraničních migrantů. A to v těchto statistikách nejsou započteni ti pachatelé, kteří již stihli získat německé občanství.

Zejména značný počet sexuálních trestných činů byl spáchán na německých ženách migranty, přičemž nejméně 30 z nich zemřelo rukama cizinců.

„Jen v roce 2022 se 3 503 německých žen stalo oběťmi imigrantů, kteří spáchali sexuální zločiny,“ vysvětlil poslanec Alternativy pro Německo Stephan Brandner a dodal:

„30 žen muselo zemřít. Účinná hraniční kontrola by zachránila mnoho životů!“

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

3 thoughts on “V roce 2022 bylo multikulturně obohaceno nejméně 3 506 německých žen

  1. Známemu trollovi v Sorosovom žolde z IDnes Václavovi Vaňkovi pri podobných správach určite stojí… aj mnohým ďalším provokatérom na „českých“ aj „slovenských“ „liberálnych“ portáloch, u nás je to hlavne Pravda.

  2. Niet pochýb,že o pár rokov bude v celej Eurábii a ďalších oblastiach sveta ovládnutých moslimákmi hroziť trest smrti nie znásilňovateľovi, ale jeho obeti. Podľa šaríe existuje v tomto prípade aj možnosť sobáša – hlavne v Pakistane k nim dochádza veľmi často.

  3. Německá piča dobře jim tak at to neustale dostavaji do prdele od Negru za to jak celou Evropu dokažou napřič historii dostavat do sraček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout